By | November 9, 2017
Remove Mnztrk.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Mnztrk.com. המדריך להסרת Mnztrk.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Mnztrk.com הוא אתר פגום. התחום הוא משויך לתוכנית פרסום. אם תחום זה הוא לעתים קרובות ניתוב מחדש, מראה לך פרסומות, אתה בצרות. הכלי נוכלים עשוי להיראות יותר מעצבן מאשר מסוכן, אבל לא צריך להיות ערערה את מידת האיום. פרסום הוא מתווך פוטנציאליים עבור תוכנות זדוניות אחרות. האתרים שהננקטות כדי עשוי להיות רווי זיהומים. הפרסומות יכול להפנות אותך אל אתרי אינטרנט אשר להפיץ וירוסים. הטפיל מגיפה כל הפעלות הגלישה שלך. זה יהפוך אי אפשר לעשות שום דבר. גם אם אתה לא מבין המודעות לא אמין, ניתובים מחדש עדיין תוכלו להגיע לאתרים מסוכנים באופן לא רצוני. בנוסף, adware Mnztrk.com יעקבו אחר הפעלות הגלישה שלך. זה באפשרותך לאסוף סטטיסטיות ופרטים אישיים מתוך דפדפן האינטרנט שלך. האחרון להשאר חסוי.

Adware Mnztrk.com תלוי תעוזה השיווק שלה. הפרסומות הן הכלי העיקרי עבור התוכנית נוכלים. עיבוד הפניות לא קיים את אותו אפקט. . אנו נסביר למה בהמשך. הטפיל מנסה להונות אותך על-ידי הצגת תוכן מפתה אותך. הוא יציג מציע קניות מוצרי צריכה שונים, כולל בגדים, אביזרים, רהיטים, קישוטים, מכשירים טכנולוגיים, ציוד ספורט, ציוד גינון, פריטים ביתיים, משחקים, צעצועים ועוד. Mnztrk.com adware יציג את העסקאות הללו בסוגים שונים של פרסומות, כולל כרזות, קופון תיבות, טקסט בקישורים, freebies, המעבר, interstitial, צף, הקשרי, מוטבעת והשוואה המודעות. כדי להפוך את החלון המוקפץ windows יותר מושך, שהכלי מוצלת יהיה לקשט אותם יהיה אפקטים מיוחדים.

אל תאפשר את המצגת שיווק להונות אותך. Mnztrk.com adware אינו פועל לטובתך. זה פותחה כדי להפוך הכנסות על ידי ניצול הפעילות של המשתמשים. המודעות לקשר בחסות אתרי אינטרנט. כל מנה רשומים, הבעלים של תוכנית חשאית להרוויח סכום מסויים. טכניקה זו monetizing ידועה כמערכת לשלם לכל קליק. מאז משתמשי מחשב לא לשלם את המודעות אליהם, האבטחה שלהם נחשב פריים דאגה. Adware Mnztrk.com אינה סורקת את האתרים מקור כדי לאשר את האמינות שלהם. כפי שזה נראה, כל פרסום נתון יכול לקחת אותך לתחום פרוץ ולקבל אתה נגוע תוכנות זדוניות. אתה צריך להתעלם מהם לחלוטין

Remove Mnztrk.com

The Mnztrk.com Virus

יש עוד איום. אתה צריך להיות מודע. Mnztrk.com adware עוקב אחר זהות באינטרנט הפעלות המשתמשים ורשומות סוגים שונים של מידע מדפדפני אינטרנט. זה מקיף את הפרטים שהזנת את עצמך ואת הקלט שהלקוח הגלישה שלך מאחסן לפי ברירת מחדל. התוכנית חמקנית עשויים לגשת את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, מיקום גיאוגרפי, כתובת ה-IP, מיקוד, הרישום הפיזי, חשבון דוא ל, מספר טלפון, פקס, פרופיל דמוגרפי, שמות משתמשים, סיסמאות, אישורים כספיים . הבעלים של התוכנית סמויה יכול למכור את המידע הפרטי שלך על השווקים דארקנט בלי לבקש את רשותך או להודיע לך בקשר כוונותיהם.

הרבה משתמשים שיש להם נפלה קורבן adware Mnztrk.com אינם מודעים איך שהם מכווצים את הטפיל. תוכנית זו היא אכן שמתגשם. זה לעתים קרובות תקלות טרמפ עם כלי שירות אחרים אשר לביצוע התקנה שלה. Freeware, shareware וגירסאות פירטית של יישומים בתשלום יכול לשמש למטרה זו. Adware ייכלל ב תנאים ולהתניות של המחשב המארח בתור בונוס. האשף יוגדר לעבד בכלי נוסף. אם לא תשנה את ההגדרות, זה יותקנו במחשב שלך. בתחילת ההתקנה, תמיד בחר מצב מותאם אישית או מתקדם. מצב בסיסי או אוטומטי אין יכול לרשום את כל האפשרויות הזמינות.

ערך משותף אחר הצבע לתכניות כמו adware Mnztrk.com דוא ל זבל. השולח מסתיר את התוכנית חמקנית מאחורי מצורף, מעביר הודעה מזויפת אל הנמען. הוא יציין כי הקובץ שפריט חשוב התיעוד, מפציר בך כדי להציג אותה מיד. במקרים רבים, כ”משואת כותבים מטעם חברות חוקיות וארגונים, כמו הפוסט לאומי, חברת שליחים, ענף ממשלתי, מוסד, רשת חברתית, פלטפורמת מסחר אלקטרוני, בנק, המשטרה המקומית או בית המשפט המחוזי. זה נותן את הלגיטימיות דוא. כדי לבדוק אם הוא נשלח על ידי הישות המתאימים, להגיה את פרטי איש הקשר.

הסרת התקנה של Mnztrk.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Mnztrk.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Mnztrk.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *