By | August 8, 2018
Remove Mmoframes.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Mmoframes.com. המדריך להסרת Mmoframes.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם הפניות Mmoframes.com התרחשות יומיומית, אתה בצרות. אתר זה הוא סימן כי הדפדפן שלך יש שהסתנן החוטף דפדפן מגעיל. המטרה של זה? כדי להפוך את הדפדפן שלך לתוך כלי הצגת המודעה. יש לו גם את היכולת לשנות את הגדרות האינטרנט של המשתמש ולהתקין שונים סרגלי כלים מפוקפקים, תוספות, יישומים או הרחבות. ברגע תוכנות זדוניות פולש, מתחיל התקף רציני לספירה.

הקורבן מוצפים עם כל מיני פרסומות, יהיה זה פריטים מוקפצים, ב- text, באנרים או הודעות מהבהב. ברוב המקרים, המודעות תקדם דילים בלעדיים, מבצעים, קופונים, כלי חשמל מזויפת, וכו ‘. מה שמעניין תוכן כזה הוא, כי הם יהיה באופן ספציפי ממוקד להופיע אטרקטיבי יותר הקורבן. זה הכל הודות הכוח של טפיל סייבר כדי לגנוב מידע אינטרנט – צריך הכל מדפדוף היסטוריה, ולהרגלי הגלישה, חיפוש שאילתות, שם משתמש, סיסמאות, כרטיסי אשראי, כתובות IP, וכו ‘. מודעות כאלה להוכיח להיות מועיל מאוד את הדפים שקודמו והן ההאקרים מאחורי החוטף.

Remove Mmoframes.com

The Mmoframes.com Virus

אתה יכול לקבל את המחשב נגוע זה הדברה סייבר באמצעות דוא ל זבל וקבצים מצורפים, מושחתים קישורים, מודעות, בקשות לעדכון שמגבילים, זיוף תוכנה, ועוד רבים. אם אתה מקבל הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, אנו ממליצים לך לא לפתוח אותם, במיוחד אם הם יסומנו כהודעות ספאם ולשחזר קבצים מצורפים. רוב הסיכויים שהם מכילים תוכנות זדוניות, המטרה העיקרית שלהם היא כדי להדביק את כולם שפותחת את התוכן שלהם. מה אנו גם ממליצים קוראינו לעשות, כדי להישאר מוגן מפני זיהומים זדוניות אפשריות הוא לבחור סוג התקנה מותאמת אישית או מתקדם. זה ייתן לך כוח מלא על התוכנה שהורדת, ניתן יהיה לבטל את הבחירה תוכנות נוספות אשר לא כראוי נחשפה על הורדת.

בעוד חוטפי דפדפן ובמאסר לא וירוסים אמיתיים, זה לא אומר שהם לא מזיקים. ההפך הוא הנכון. הם מסוגלים לעשות נזקים כאלה, זה יכול להשאיר את הדפדפן במצב מחריד. העניין הוא, אתה לעולם לא יודע היכן שנוצר על ידי המודעות חוטפי עלולים לנתב אותך מחדש כדי. ייתכן שלא בכוונה פתיחת דלתות אחוריות אל האקרים המבקשים להשיג את ידיהם על מידע חשוב הם יכולים לשתף עם אחרים שלישיים למטרות רווח. חשוב גם לציין, כי בשלב מסוים, הדפדפן שלך תיכשל לטעון כל מודעה אחת. כי הוא נזרק אליו על ידי הטפיל סייבר.

אתה רואה, עוד נתת החוטף הזה מסתובב חופשי בדפדפן שלך, היה יותר גרוע תקבל התוצאות. לא יעבור זמן רב עד שתתחיל לחוות מהירות האינטרנט איטי או קריסות בדפדפן פתאומי, כמו גם קופא תכופים של יישומים והרחבות שלך. כל עבודה בדפדפן שלך יהיה בלתי אפשרי. הוא יגיע לנקודה שבה הדפדפן שלך יפסיקו לעבוד לגמרי. אם ברצונך לחזור אל חוויה מקוונת מאובטחת ללא פרסומות מטרידות, אנו מציעים כי ההוראות שלנו למטה, כדי להסיר את חוטפי דפדפן זה מהמחשב שלך.

הסרת התקנה של Mmoframes.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Mmoframes.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *