By | October 26, 2017
Remove MetroWhiz Virus

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MetroWhiz Virus. המדריך להסרת MetroWhiz Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

MetroWhiz היא תוכנית זדונית. זה נוצר על ידי Mindspark אינטראקטיבי ברשת, inc. שאומר מספיק. אתה מתעסק עם תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות, למעט העובדה שהמילה “פוטנציאל” אינה נחוצה. האפליקציה היא אכן לא רצויים. . היא משקרת. הכספת שלך, להעמיד פנים שזה הולך להיות שימושיות עבורך. MetroWhiz הבטחות כדי לעזור לך למצוא את קווי אוטובוס או רכבת לוחות זמנים. אבל שום דבר מזה לא נכון. האפליקציה פותחה רק כדי לעזור נוכלים להרוויח רווחים ללא מאמץ. . מחק אותו כמה שיותר מהר…

אתה לא רוצה להיות ספונסר של האקרים, נכון? כמובן, לא. אז לא לבזבז זמן, לנקות את המחשב שלך של המזיק הזה. ככל שהזמן שבו מבלה על הסיפון, הבעיות עוד זה גורם. בעיות אלה גדלים גם בחומרתם. לא משלים עם זה. האפליקציה לא יהיה מועיל לך. להפך, זה יהיה מזיקים, יגרמו לך טונות של כאבי ראש. . הצילי את עצמך לצרות וחותכים השהייה ב של הכלבלב קצר. ייטב לך למצוא ולהסיר אותו לתמיד, יותר טוב.

ברגע MetroWhiz מזין את המחשב שלך, זה המודעות הסיומת מציקים שלו על כל דפדפנים שלך. זה כולל שלוש הנפוצות ביותר מביניהן, כלומר מוזילה, כרום ו קצה של Microsoft. בנוסף, אם יש לך דפדפן אחר הותקן, הם להזדהם מדי. לאחר יש כבר צירפת את התוסף, החוויה המקוונת שלך משתנה. אתה מתחיל סבל האוויריות. בתור התחלה, בכל פעם שתנסה טעינת דף, אתה מקבל מנותב מחדש אל עוד אחת מוצלת. כרטיסיות נוספות לפתוח כל הזמן ואתה לנחות על אתרים בעלי תוכן מפוקפק מאוד. אבל יש עוד. הכלבלב מפיק פרסומות רבים מאוד מעצבנת, אשר מכסים את המסך שלך על בסיס יומי. מודעות אלה משמשים להגברת תעבורת אינטרנט לאתרים מסוימים כדי crooks יכול להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק.

Remove MetroWhiz Virus

The MetroWhiz Virus

לחץ על כלום. עם כל אחד הקליקים שלך, אתה לעזור האקרים להרוויח כסף. מה יותר גרוע, לך לסכן את הביטחון שלך עוד יותר. רוב הפרסומות שתראה נחשף לספק תוכנות זדוניות נוספות. בלחיצה אחת היא כל מה שצריך כדי להוריד מזיקים יותר על הלוח. אתה רוצה את זה? המחשב סובל כבר עקב זה כלבלב בודד. זה הוא יתארחו כל הזמן. מהירותו מאיטה, היא קורסת לעיתים קרובות. חלק מהיישומים שלך עלולה להיכשל גם לפעול כראוי. לא משלים עם זה. הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להסיר את הזיהום מיד. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. זה קל לעקוב, ברגע שאתה עשית, והכל יחזור לקדמותו, ניתן יהיה להשתמש במחשב שלך ביעילות שוב.

איך הגעת תקוע עם הגורים MetroWhiz? . ובכן, יש הרבה שיטות, מזיק, באפשרותך להשתמש כדי להזין את המחשב שלך. למשל, זה יכול להשתמש דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, פגום קישורים ודפי, חבילות freeware, זדוני פרסומות של צד שלישי, מקורות להורדה לא מאומתים, הורדות מזויפות, וכו ‘. עם זאת, השיטות האלה לא מספיק טוב לעבוד בלי העזרה שלך- על ידי עזרה אנחנו מתכוונים רשלנות. אם אתה משלם מספיק תשומת לב ניתן יהיה לזהות פולש בזמן ולמנוע מלהיכנס. אם אתה מוטרד, עם זאת, זה תחמוק ידך.

. אז, אל תיכנעי רשלנות. תמיד תשמרי על כאשר נמצא במצב מקוון. להיזהר מה אתה לוחץ על, מה אמרת. כן. ההאקרים מנסים להונות אותך, אם אתה רשלני, הם יצליחו. אם אתה זהיר, לתפוס אותם בשעת המעשה. . תעשה את הבחירה ולשמור במחשב שלך ללא זיהום.

הסרת התקנה של MetroWhiz Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר MetroWhiz Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *