By | October 23, 2017
Remove MediaDownloader

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר MediaDownloader Virus. המדריך להסרת MediaDownloader Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

MediaDownloader הוא כלי אשר מאפשר חיסכון של קטעי וידאו מהאינטרנט. . זה תואם Windows ו- Mac מערכת ההפעלה (OS). לשמירת מדיה, עליך פשוט להזין כתובת ה-URL, בחר אם ברצונך לשמור את הקובץ בתבנית מוסיקה או וידאו, ולחץ להורדה. כלי השירות תומך האצת ההורדות המתקדם, מהמרת תבנית בעת שמירת אתרי וידאו ו להעברת מדיה מכל סוג ההתקן הנייד. עד כה, MediaDownloader נראה נהדר. . אבל יש מלכוד, ובתמורה נותנת לך את ההזדמנות כדי לשמור קבצים בכונן הקשיח שלך, הכלי מוצלת יבקש ממך להקדיש תשומת לב פרסומות קידום מכירות. יתר על כן, על-ידי התקנת אותו במחשב שלך, אתה יאפשרו לו לעקוב אחר שלך הפעלות גלישה ולאסוף נתונים עליך.

מומחי אבטחה יש ניתח את התוכנית, כך הם יכולים לקבוע אם זה כרוך סיכוני אבטחה. המסקנה היא כי MediaDownloader היא תוכנית פרסום. זה יכול לגרום בעיות הקשורות לאבטחה. הכלי נוכלים מציגה פרסומות על מנת להעלות את ההכנסות. הם העבר לאתרי אינטרנט נתמך. הבעלים של התחומים המתאימים משלם הבעלים של MediaDownloader עבור קישור לתוכן שלהם. הם מקבלים עמלות אשר תלויים מספר קישורים ממומנים המשתמשים עקב. שיטה זו של קביעת הפיצויים נקראת מערכת תשלום לכל קליק.

מאז adware צרכי המשתמשים לשתף פעולה בדרך, זה מושך את כל הטריקים מן השק. המודעות לקדם עסקאות טיעון עבור מוצרי צריכה שונים, כגון בגדים, אביזרים, ציוד ספורט, משחקים, ריהוט, קישוטים, ציוד גינון, נייחים, גאדג’טים, או פריטים אחרים. המצגת היא גם מגוונת בדרך. המודעות יופיעו תבניות שונות, כולל כרזות, freebies, קופון תיבות, קישורים ב- text, קטעי וידאו קליפים, הקשרי, צף, בתוך השורה, המעבר, interstitial, וחלונות מסך מלא. זרם בלתי פוסק של פריטים מוקפצים להפריע לעבודתך, להאט את המחשב עד כדי זחילה בגלל מהפעלת גבוהה של ה-CPU. הבעיה הגדולה יותר נובע האתרים מאחורי המודעות. MediaDownloader אינו בודק אותם כדי לבדוק את מצב האבטחה שלהם. כפי שזה נראה, שכל מודעה נתון עלול להוביל אתר אינטרנט פגומה.

Remove MediaDownloader

The MediaDownloader Virus

אחרים האיום הגדול ביותר סביב MediaDownloader קשורה הביטחון האישי. כפי שהזכרנו בתחילת המאמר, התוכנית חמקנית יש את היכולת לפקח על הפעלות גלישה ולאסוף מידע על אנשים. זה ירשום את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, חשבון דוא ל, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, פרטים דמוגרפיים, מספר טלפון, כתובת פיזית, שמות משתמשים, סיסמאות ומידע פיננסי. הבעלים של adware אחליף את המידע הפרטי שלך בשווקים דארקנט ללא ידיעתך. אתה לא יודע מי, תקבל גישה אישית של הקלט, כיצד הם ישתמשו זה.

MediaDownloader יש אתר רשמי. היא רשומה על mediadownloader.me התחום. אם אתה לא לרכוש את היישום מרצון, בזימבבואה שיהיה מותקן במחשב שלך. זה קרה במספר צורות. השיטה המועדפת עליך נקרא bundling. Freeware, shareware ויישומים פיראטיים ניתן לארח את ההתקנה של התוכנית מבודד. הכלי מבודד יפורטו לתנאים ולהתניות של הלקוח להורדה בתור בונוס. זה ייבחרו לכל מחדל, כלומר יהיה עליך לשנות את הגדרות קבועות מראש כדי לא לכלול תוכנות נוספות. הקפד שלקרוא למשתמש הקצה הסכם רשיון (למשתמש קצה EULA) בעת עיבוד התקנות.

הווקטור הפצת אחרים הוא דואר זבל. MediaDownloader יכול להיות מועבר באמצעות מסמך מצורף. האות מטעה יוצגו בתור הודעה רשמית של ישות מכובד, כמו הפוסט לאומי, חברת שליחים, רשת חברתית, בנק, מוסד, ענף ממשלתי, פלטפורמה מסחרי או המשטרה המקומית. השולח יכול להשיג את ההודעה טוב. על-ידי הוספת לוגו או סמל הארגון המקביל רישום קואורדינטות בפועל שלה, האות יכול להיות עשוי להיראות לגיטימיים. באפשרותך לאשר את האותנטיות של דואר אלקטרוני נתון על-ידי בדיקת הכתובת האלקטרונית שהוא נשלח.

הסרת התקנה של MediaDownloader Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר MediaDownloader Virus של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר MediaDownloader Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *