By | October 15, 2018

פרסום היא תוכנה מסוכן שמטרתו להפוך כל דפדפן הקיימים במכשיר שלך לתוך הצגת המודעה כלים. ההופעה הפתאומית של הדף Marihokew.com, בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך הוא אינדיקציה ברורה כי כזה הטפיל שוכן במחשב האישי שלך. פרסום מגעיל זה מתוכנת כדי להפיק פרסומות רבות ככל האפשר, במטרה לפתות את המשתמש לחיצה עליהם.

עבור כל קליק שעושה הקורבן, יכוסה adware. אז זה לא מפתיע, כי כל דף שבהם אתה מבקר יהיה מוצף עם פרסומות… בטקסט, באנרים, חלונות קופצים, למצמץ אפילו להתריע הודעות – לא תוכל להימלט מהם, לא משנה כמה פעמים אתה לוחץ על לחצן ‘סגור’ שלהם. פרסום הוא הפרה חמורה של online האבטחה והפרטיות שלך. תוכנה זדונית זו יכולה בקלות לרגל פעילות האינטרנט שלך, ולאסוף נתונים אלה כדאי להתאים אישית את תוכן בחסות שזה יוצג על המסך.

פרסום כיעד קורבנות. היא משתמשת בשיטות התפלגות מסה, כדי להגיע למשתמשים רבים ככל האפשר. חשוב לציין, כי זה לא יכול לפרוץ למחשב שלך. זה לא מתקדמים. העניין הוא, רק אתה יכול לתת אותה הרשאה לפלוש.

ברוב המקרים, המשתמשים להתקין ביודעין טפילים כאלה על המכשירים שלהם. פעולה זו מתבצעת באמצעות עדכונים מזויף, תוכנות bundling, דוא ל זבל, או על ידי לחיצה על קישורים מוצלת ואת המודעות. זה הכי טוב אם לא תפתחי כל האימיילים כהודעות דואר זבל. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הודעות כאלה מסוכנים ואתה יכול להדביק את המחשב שלך בעת לעסוק איתם. במיוחד אם הם מכילים קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. אנו גם ממליצים בעקבות של התקנה מותאמת אישית התקנה, תוכנה אז לא מוסתרים מקבל מותקן ללא ידיעתך.

Marihokew.com adware מגבילה את התקפתה דפדפני אינטרנט בלבד. זה אומר, כי זה לא ידביקו את מערכת המחשב שלך. עם זאת, אין זה אומר כי זה לא מזיק. תוכנה זו יש מקום במכשיר שלך. אתה צריך להסיר אותו ברגע את מזהה את זה, אז זה לא יכול למלא את שליחותו זדוני. לא רק האם הטפיל יש גישה שתוצאות החיפוש וההיסטוריה הדפדפן, אבל בקלות לקבל נתונים יקרי ערך כגון, אבל לא מוגבל סיסמאות, מזהה הכניסה, כתובות IP, בנק באישורי חשבונות, מספרי כרטיסי אשראי, וכולי

כמו כן, אבל המאפשר המזיק הזה להישאר במחשב האישי שלך, אתה מסתכן מקבל את הדפדפן שלך ניזוק קשות. הפרסומות כבד בקרוב ישפיעו על דפדפן האינטרנט שלך, גורם לו לפגר לא רק, אבל מתרסק ואז להקפיא כל הזמן. אם לא תפעל כנגד האיום הזה בזמן, הדפדפן שלך עלול להפסיק לעבוד לגמרי. באפשרותך לאבטח את המידע האישי שלך ולאחר לחזור. חווית הגלישה ללא פרסומות על-ידי הסרת פרסום מסוכן זה מהמחשב שלך בהקדם האפשרי!

הסרת התקנה של Marihokew.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Marihokew.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *