By | April 13, 2018
Remove Maraukog.info

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Maraukog.info. המדריך להסרת Maraukog.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Maraukog.info הוא סימן רע. דף זה מעיד על קיומם של זיהום חוטפי דפדפן במערכת שלך. רואה את זה כל שהזמן אומר כי החוטף הוא כבר על הסיפון, זה האדם מכריח את האתר Maraukog.info על שלך ללא הפסקה. לקבל את המראה של דף זה כאות אזהרה, לשים לב זה בהקדם האפשרי. חוטפי לא הופכים לוויה נעימה. זה לא להבדיל בין… זה יביא לך כלום אבל כאבי ראש. ותשלילים. ככל שזה נשאר, מצבך מחמיר.

תעשה לעצמך טובה, להסיר בהקדם האפשרי Maraukog.info. למצוא מסתור המדויק שלה נקודה ומחק אותו במקרה שהתגלה. . אין לו מקום על המערכת שלך. כל זה זה להרוס את חוויית הגלישה שלך, לחשוף אותך לסיכון תוכנות זדוניות, לאיים על הפרטיות שלך. מעשה לפני שהוא מצליח לגרום לך נזק לעצמם. את בקשת המחיקה הוא כמובן הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. קח את זה עכשיו!

החוטף, פעם אחת, לא לבזבז את הזמן. הכנת הבלאגן מתחיל מיד. הזיהום עושה כמה שינויים לחלוטין בלתי מורשים בהגדרות כמו להחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש, למשל. שוב, ללא רשותך. ? פשוט תפתח את אחד של דפדפנים שלך יום אחד למצוא כי אתה תקוע עם הדף Maraukog.info. אל תשכח כי כל דפדפנים שלך הן מושפעות אז אין לך אף אחד אמין לשימוש. אם תחליט להתקין אחד חדש, ודא כי זה נגוע גם כן. חוץ מזה, החוטף גם מצרף תוסף מציקים לדפדפן שלך, ובכך מזריק להם פרסומות. כמעט בכל פרסומת שתראה מעכשיו מופעל על ידי המזיק. זה לא אמין.

Remove Maraukog.info

The Maraukog.info Virus

למעשה, רוב המודעות בחסות הינם בשימוש על ידי נוכלים כדי להגביר את תעבורת אינטרנט ולהשיג רווחים לשלם לכל קליק. קישור ממומן הוא לעולם לא להיות מהימן, אבל. אם תלחץ, זה יכול בקלות להוביל מוצלת עמוד מלא תוכנות זדוניות. או, זה יכול להסתיר תוכנות זדוניות עצמה. בכל מקרה, בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך להוריד עוד טפילים על שלך נגוע כבר, יתארחו המכונה. עם חוטפי על הלוח, אתה תמיד בלחיצה אחת בלבד עוד איומים סייבר. אבל זה לא הכל. המזיק מסכנת גם הבטיחות שלך על-ידי מרגלת אחריך ומאיים לחשוף את פרטיך האישיים כדי crooks. אל תתנו לזה. חותכים שהותה הקצר עכשיו לפני שיהיה מאוחר מדי. בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפרד המגפה הזאת פעם אחת ולתמיד.

איך החוטף מגעיל להיכנס? לאחד הטקטיקה הנפוצה ביותר המשתמשות adware חתיכות נקרא freeware bundling. במילים אחרות, נוכלים לצרף adware לתוכנית אחרת באינטרנט, בעת הורדת תוכנית זו, תקבל גם adware. כדי למנוע את זה מלקרות, להיות יותר זהירה. לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. בדרך זו ניתן יהיה לראות זה המזיק בנוסף מצורפת, הבחירה לפני סיום ההתקנה.

נוכלים להסתמך על העובדה כי רוב המשתמשים בוחרים מהירות על בטיחות. הם הולכים עם האפשרות מהר יותר כאשר הם לא רוצים לאבד זמן. זוהי הטעות שלהם. אל תיתן לזה גם להיות הטעות שלך. אף אחד לא אמר כי שמירה על המחשב האישי שלך ללא זיהום יהיה קל. זה דורש זמן ותשומת לב. אל תמהר קחו את הזמן כדי לראות מה אתה עומד להתקין. כאשר אתה במקום אפליקציה שאינה האחד שרצית במקור, הבחירה. תוכניות כאלה הן בדרך כלל זדוני. להוכיח ההאקרים הלא נכון. להוכיח שאכפת לך. למען בטיחותך.

הסרת התקנה של Maraukog.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Maraukog.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *