By | March 27, 2018
Remove Malware Crusher

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Malware Crusher. המדריך להסרת Malware Crusher עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Malware Crusher זה לא מה שכתוב. זה הונאה. תוכנית מגעילה זו מפורסם כחלופה תוכניות אנטי-וירוס. על פי המפתחים, זה מאוד מועיל ולא מזיק. . ובכן, זה היה יכול להיות נהדר אם זה היה נכון. אבל זה לא. לא מאמין שאומר מילה Malware Crusher. . זה הכל שקרים. תסתכל מעבר העשן המראות ולראות את התוכנית כפי שהיא באמת. הונאה.

Malware Crusher היא תוכנית רצויות אשר מנסה לפתות אותך עושה משהו אשר נוגד את האינטרסים שלך. לא נופלים למלכודת הזו. ברגע תבחין Malware Crusher במערכת שלך, הקפד לנקוט מיידית כדי להסיר אותו. זכור, Malware Crusher משקר לך בפנים. שום דבר שכתוב אפשר לסמוך עליו- למצוא היכן מסתתר הזיהום מטעה, למחוק אותו באופן מיידי. אם תתני לו להישאר, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר

לכאורה, סורק יסודית Malware Crusher רץ על המחשב האישי שלך לעזור לך לזהות איומים שונים אשר התוכנית AV השניה לא. האמת היא שכי תוכנית אחרת לא מוצאת איומים אלה כי הם לא קיימים. Malware Crusher מפצה אותם. כדי להפחיד אותך. הוא קובע כי המחשב שלך שופע זיהומים וכי אתה בסכנה. עוד פעם אחת, אין אמון לכלבלב הזה אפילו לשנייה. כל זה הוא טקטיקת הפחדה. המזיק רוצה להילחץ כי אם כך, אתה תהיה יותר מוכן לשתף פעולה. אין שום דבר רע עם המחשב שלך.

Remove Malware Crusher

The Malware Crusher Virus

מלבד הכלבלב Malware Crusher, זה נקי ובכל זאת, המזיק מנסה לשכנע אותך אחרת, כך שהוא יכול להציע לך שלה מזויף לבעיה קיימת. פתרון זה הוא תמיד זהה. תתבקשו לקרוא מספר טלפון כדי ליצור קשר עם “מומחה” אשר אמורים לעזור לך להתמודד עם האיומים הרבים שהכלבלב טוען שאתה נגוע. אל תקרא את האנשים האלה. לא משנה מה. אם כן, הם יאכילו אותך עוד שקרים. הם ציינו כי אתה משתמש כעת הגרסה החינמית של Malware Crusher אשר ניתן למצוא רק איומים אבל זה לא ניתן למחוק אותם. לאחר מכן, הם מבקשות ממך לרכוש את הגירסה המלאה של התוכנית אשר, כמובן, לא זול. אל תעשה את הטעות הזאת.

Malware Crusher הונאה. זה לא יכול אפילו לבצע סריקות, שלא לדבר על למצוא איומים כי יישומים AV אחרים לא. אל תיתן לאנשים האלה את הכסף שלך. רק כדי לקבל תוכנית מזויף אשר לא יכול לעזור לך. . לא שאתה זקוק לעזרה. הבעיה היחידה שלך היא הגור הזה מטעה ו שלו להסרה, אתה לא צריך להוציא אגורה. יש מדריך לגמרי חינם of-אחראי להסרת להלן אשר יכול לעזור לך להתמודד עם Malware Crusher. כל שעליך לעשות הוא בצע את ההוראות בקפידה, ועד מהרה מספיק המחשב יהיה חופשי מזיהומים.

איך עשה Malware Crusher להזין במחשב שלך? הכלבלב הוצמד כנראה לתוכנית אחרת באינטרנט אשר שהתקנת במחשב שלך. שיטה זו נקראת שיטת שמגבילים ובסוף אם אתה לא זהיר במהלך תהליך ההתקנה, אתה מדביק במחשב שלך. בפעם הבאה שתתקין את היישומים, הקפד לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה. כן, הם זמן רב יותר, אבל הם גם נותנים לך את ההזדמנות כדי לראות כל apps בנוסף מצורפת ב הצרור, כמו גם לבטל את הבחירה בהם לפני לחיצה על כפתור “סיום”. אם ישנם כאלה תוספות, להסיר אותם ללא היסוס. הם בדרך כלל זדוני, אתה לא צריך אותם במערכת שלך. אם כן, הורדת אותם את עצמך עד עכשיו.

הסרת התקנה של Malware Crusher

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Malware Crusher מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *