By | December 19, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר LUTLAMELABE.RU. המדריך להסרת LUTLAMELABE.RU עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה רואה את האתר LUTLAMELABE.RU בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך, להכין את עצמך על הצרות. תחום זה הרוסי היא תוכנה זדונית. . זה סימן ברור כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים טפיל סייבר. החוטף דפדפן מגעיל, ליתר דיוק. העבודה שלך היא להסיר את הפורץ בהקדם האפשרי כי אחרת, זה יגרום לך המון בעיות. חוטפי ידועים להיות מאוד מעצבן, מורט. עם זאת, הם גם מהווים סיכונים.

כל עוד זה זיהום נשאר במערכת שלך, לא ניתן לגלוש באינטרנט בשלום. תעשה לעצמך טובה ולהסיר אותו לפני זה יש את ההזדמנות כדי לגרום לך נזק בלתי הפיך. כי זה יכול וזה יגיע, בסופו של דבר. מתנהג מיד הוא קריטי כשמדובר מזיקים אלה. הם משתמשים כל דקה אחת על הלוח כדי ליצור בלגן, זה מתעסק נעשה גדול יותר ויותר עם כל יום שעובר. למרבה המזל בשבילך, החוטף הוא נשלף לחלוטין. אתה יכול להיפטר ממנו במהירות על-ידי פשוט בצעו את המדריך להסרת בסוף מאמר זה. אבל זה גם יהיה טוב אם אתה קורא את המאמר כולו רק להבין איזה זיהום אתה מתעסק.

החוטף LUTLAMELABE.RU מקבל שליטה של דפדפנים שלך ומתחיל ביצוע הגדרות בלתי מורשית. זה לא צריך רשות ממך. כדי לעשות זאת. ההעדפות שלך אינן רלוונטיות. למשל, האם נתת הרשאה זו המזיק כדי להחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש באתר של LUTLAMELABE.RU? אנחנו לא חושבים כך. אתה לא נשאלו. פקחת את הדפדפן שלך יום אחד רק כדי לגלות כי לטרוף כבר נעשתה.

הדף LUTLAMELABE.RU הופך את הצל המקוון שלך. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד בלי זה צצים. אבל הוא לא לבד. עקב חוטפי, אתה רואה המון אתרים אחרים בדיוק כמו מוצל כל הזמן. אתה קבור עם פרסומות רבות.

כל אתר שבו אתה מבקר הוא כבד על באנרים וקופונים. אפילו אלה אמור להיות ללא פרסומות הן כעת כבד על חלונות קופצים ומבצעים “הגדול”. דמיינו מצליחים בתנאים אלו. . זה כמעט בלתי אפשרי. בנוסף, זה מסוכן מאוד. עם חוטפי על הסיפון, יכולים לסמוך על מה שאתה רואה על המסך. רוב הקישורים מודעות פגומים ולספק הם זיהומים.

המחשב שלך הוא כבר סובל, יתארחו בגלל זה החוטף. אם אתה נדבק עם מזיקים יותר, זה לא לקח זמן רב לפני היא מתקלקלת לגמרי ולא להפוך לבלתי שמישה. ובכל זאת, יש עוד- הפרטיות שלך היא בסכנה כמו גם. חוטפי מתוכנת כדי לרגל אחריך ולאסוף נתונים רגישים. לאחר מכן, הוא שולח אותה לכל ההאקר מאחורי זה, והם יכולים להשתמש בו בכל דרך שהם רואים לנכון. ? מה אם הם להשתמש בו למטרות זדוניות שלהם? אלו פרטיך האישיים. אל תתנו לזה לקרות. מחיקה מיידית של החוטף. ייטב לך להיפטר כך ייטב.

איך החוטף הצליחה להדביק אותך? בדרך כלל, זיהומים אלה מסעות מוסתרים בחבילות. אם אתה מוריד תוכנות חינם מחוץ לאינטרנט, שים לב במהלך תהליך ההתקנה. לא למהר כדי ללחוץ על כפתור הסיום. קחו את הזמן לקרוא את התנאים וההתניות לפני שאתה מקבל אותם. האותיות הקטנות אין סיבה. דילוג זה הופכת אותך לפגיע הסכם הרשיון למשתמש הקצה עלול להסתיר כמה פסוקיות מטעה שבו אתה לגמרי נגד, אבל אם לא קראת אותם שאתה תסכים אותם בכל מקרה. לעשות בדיקת הנאותות. האקרים צריך חוסר הזהירות שלך להצליח. לא להעניק אותה.

הסרת התקנה של LUTLAMELABE.RU

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר LUTLAMELABE.RU של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר LUTLAMELABE.RU מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *