By | October 30, 2017
Remove Lucktrack.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Lucktrack.com. המדריך להסרת Lucktrack.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Lucktrack.com הוא חדשות רעות עבורך ועבור המערכת שלך. המראה של הדף הוא סימן ברור כי המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים של טפיל adware. המזיק שכבר הספיק להיכנס, התצוגה של Lucktrack.com זו הדרך שלה להראות. את עצמו אליך. לפני שתיכנס לפאניקה, קרא מאמר זה. האמת היא כי המצב שלך יכול להיות הרבה יותר גרוע. פרסום זיהומים הם בכלל לא מסוכן כמו וירוסים אחרים. . הם גם קל יחסית להתמודד עם… זה, כמובן, הוא אם אתה מתנהג באופן מיידי.

אל תשלי את עצמך לחשוב כי adware אינו מזיק. זה לא. היא יכולה, והיא תגרום נזק. אבל אם אתה לוקח אמצעים מיידית, באפשרותך להסיר אותה לפני זה יצליח. זה בדיוק מה שאתה צריך לעשות. התעלמות הנוכחות של המזיק היא טעות. יותר זמן זה מבלה, מצבך מחמיר. כך, לקחת המראה Lucktrack.com של כמו תמרור אזהרה גדול, ניאון, לשים לב לזה. ברגע תבחין האתר משתלטים על דפדפנים שלך, להתחיל לחפש מקום מסתור של הזיהום, ברגע שאתה מוצא אותו, להסיר אותו על המקום. . בטחי בנו, את עצמך בעתיד יהיה אסיר תודה

Lucktrack.com היא תוכנית תמיכה ב- ad. משמעות הדבר היא כי אם להאריך את קיומה, הוא חייב לייצר מודעות והכנסה לשלם לכל קליק על בעליו. אם זה נכשל, זה נלקח. זו הסיבה ההפצצות לספירה מתחיל מיד לאחר פולש המזיק. כל דף שאתה מבקר מכוסה לגמרי עם קופונים, כרזות, מבצעים, הצעות, בתוך טקסטים, חלונות קופצים, מודעות וידאו, המחירים הטובים ביותר, השוואות, וכו ‘, ועוד. אפילו את העמודים שהייתה בעבר ללא פרסומות הן כעת כבד של פרסומות. לא משנה מה תעשה, אתה לא יכול להיפטר מהם. אתה אפילו לא יכול לסגור אותם עם כפתור “X”.

לאמיתו של דבר, לחיצה על כפתור “X” מובילה אתכם אל דפי המוצלת אשר כנראה שופע זיהומים. את יודעת למה המודעות הן כל כך יקר? כי אם תלחץ עליהם, נוכלים להרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. כל אחד הקליקים שלך ממלא את הכיסים שלהם. אבל לא רק זה. על ידי לחיצה אתה לא רק שמממן את האנשים האלה, הם גם לחשוף את עצמך כדי תוכנות זדוניות. אי אפשר לסמוך על המודעות רובם הושחתו ולספק הם זיהומים. בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך להזמין מזיקים יותר על הלוח.

Remove Lucktrack.com

The Lucktrack.com Virus

היינו ממליצים לך להימנע כל מה שנוצר על ידי adware אבל זה לא אפשרי. מודעות כל כך הרבה, הם מופיעים כה בלתי צפויה במוקדם או במאוחר ללחוץ. הדרך היחידה להיפטר מהם היא להיפטר הדברה גם כן. ברגע שאתה עושה את זה, הגלישה שלך יחזרו למסלולם. השתמש המדריך להסרת שלנו למטה כדי להסיר adware באופן ידני.

Adware מזין האישי שלך ולא אפילו הבנת, נכון? את יודעת איך היא עשתה את זה? את קאפי. הזיהום צריך את האישור שלך לעלות על הסיפון, אז הוא מבקש זאת. עם זאת, הוא מבקש באופן חשאי שיש אפשרי. למשל, באחת השיטות הסתננות הפופולרי ביותר הוא freeware bundling. Crooks adware לצרף עוד תוכנה חופשית באינטרנט, תעשה את השאר על-ידי לא שם לב בעת התקנת תוכנית זו. בכל הנוגע למניעת תוכנות זדוניות, דריכות הוא בעל חשיבות רבה.

אל תאיץ תהליכי התקנה ולא בצורה עיוורת לומר כן לכל דבר. לקרוא את מה שאתה מסכים הראשון. לא לדלג על תנאי הסכם הרישיון Conditions/ כפי הם עשויים להסתיר כמה פסוקיות מטעה. כמו כן, לבחור הגדרות מותאמות אישית בכך שהם מאפשרים לך לראות כל האפליקציה המצורפת בנוסף בחבילות, כמו גם הבחירה. לעשות את זה תוספות כאלה בדרך כלל זיהומים, אם לא תבטלו אותן באופן ידני, הם הותקן לצד התוכנית המקורית. . אל תהיה עצלן, לעשות בדיקת הנאותות. אחרת, אתה בעצם עוזר האקרים להדביק אותך.

הסרת התקנה של Lucktrack.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Lucktrack.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *