By | November 1, 2017
Remove Lp.pccleanerutils.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Lp.pccleanerutils.com. המדריך להסרת Lp.pccleanerutils.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Lp.pccleanerutils.com הוא אתר המקדם כלי שנקרא המנקה PC מאסטר. כלי זה פותח כדי לאבחן ולפתור בעיות במחשב. הוא תואם עם רוב גירסאות של מערכת ההפעלה Windows (OS), כולל XP, Vista, 7, 8, 8.1 ו- 10. אמנם התוכנית נראה אמין, הוא יועבר באופן מפוקפק. כדי להתחיל עם, אתר האינטרנט של Lp.pccleanerutils.com אין תוכן ממשי. אם אתה מנסה לבקר אותו, תמצאו כי זה לא נגיש. הקמפיינים לקידום מכירות עבור מאסטר PC המנקה הם לא רצויה. בנקודה אקראית, תועבר לדף אינטרנט המחובר Lp.pccleanerutils.com אשר יהיה להציע לך להוריד את הכלי אל המחשב שלך. הדף המדובר יש כתובת URL ארוך למדי אשר גם הוא יוצא דופן.

מומחי אבטחה עשו מחקר על אתר האינטרנט של Lp.pccleanerutils.com והתוצאות מדאיגות. התגלה כי התחום הוא חייל של תוכנית פרסום. התוכנית סמויה מקדמת את השירות הנ ל ניסיון לגרום לאנשים להוריד אותה ולהתקין אותה למחשבים שלהם. אסור לנהל מסעות פרסום אשר לשבש הפעלות הגלישה. מצב זה נחשב פריצת מערכת. אתרי אינטרנט ותוכנות אמין לא יפריעו הפעלות הגלישה של המשתמשים בדרך כלשהי. אתה לא צריך לסמוך הודעות אשר נטענו בדפדפן שלך על-ידי אתר אינטרנט לא מוכר. כאשר הציעה תוכנית על-ידי הודעה כזאת, סרב. זה לא כלי אמין איך משווקים.

יש המון תוכניות המציעות את אותם שירותים כמו מאסטר PC המנקה. חלקם מאורגנת באופן דומה. הוא חושף intrusiveness של ה קמפיינים. אם אתר אינטרנט מנסה לכפות תוכנית נתונה עלייך, אתה צריך למחוק אותו. יש סיכוי גבוה כי היישום המתאים הוא זדוני. במקרה של Lp.pccleanerutils.com, יש לנו אתר המשויך לתוכנית פרסום. כלים אלה נחשבים מסוכנים. העצה שלנו המשתמשים היא לחפש תוכנה על דעת עצמם. יש המון תוכניות אמין שם בחוץ. ניתן לעשות את המחקר שלך, למצוא מה אתם מחפשים עוד כמה דקות. והכי חשוב, לעולם אל תבטח פרסומות לא רצויות על כל הנושאים הנוגעים התוכנה והאבטחה.

Remove Lp.pccleanerutils.com

The Lp.pccleanerutils.com Virus

יש סיבה טובה למה אנחנו נמצאים מייעץ לך לעשות את המחקר על התוכניות שאתה מוסיף למערכת שלך. יישום לא מורשה יכול לאפשר תוכנית מזיקים למחשב שלך. עותקים פיראטיים של שירותים בתשלום, freeware shareware משמשים להפצת זיהומים. קובץ ההפעלה של התוכנית מבודד הוא ארוז עם המארח, כלול את התנאים וההגבלות שלה ככלי בונוס. לכן, חשוב לקרוא למשתמש הקצה הסכם רשיון (למשתמש קצה EULA) בעת התקנת כלי נתון של תוכנה. יצוין, כי מצב בסיסי או אוטומטי יכול להשמיט אפשרויות מסוימות. כדי כולן ברשימה, בחר את מצב מותאם אישית או מתקדם.

יש דרך נוספת עבור adware Lp.pccleanerutils.com לקבל גישה למחשב שלך ללא ידיעתך. דוא ל זבל הן חלופה נפוצה. אנחנו רגילים לקבל דואר זבל על בסיס יומי. בעוד אנו למחוק את הרוב המכריע של אותם, מובחרים מעטים עלולים להיחשד לגיטימית כמו נישואים. אמני הונאה הפכו מומחיות באומנותם. הם בדרך כלל לכתוב בשם קיימות חברות וארגונים, כמו הפוסט לאומי, המשטרה המקומית, בית המשפט המחוזי, סניפים הממשלה, מוסדות, בנקים, שליח חברות, רשתות חברתיות ועוד. על-ידי הוספת הלוגו, את אנשי הקשר של הישות התואם המכתב, זה יכול להיות זהה לשם הודעה חוקית. כדי להגיה את המהימנות של הודעה נתונה, בדוק את החשבון שהוא נשלח. זה לא יכול להיות מזויף.

לבסוף, עלינו להתייחס עוד איום פוטנציאלי סביב adware Lp.pccleanerutils.com. הכלי נוכלים יוכלו לאסוף מידע עליך. רוב תוכנות פרסומת יש את היכולת לעקוב אחר הפעלות הגלישה של נתוני הרשומה של דפדפן האינטרנט. פרטים כמו שלך ההיסטוריה, עוגיות, הקשות, כתובת ה-IP, מיקום גיאוגרפי, אזור חיוג, דוא ל, תושבות, טלפון, מספר פקס, שמות משתמש, סיסמאות, אישורים כספיים עלולים להיות פגיעים. הבעלים של תוכניות כאלה לא לבקש רשות לאסוף את המידע הפרטי שלך. הם לא מבקשים אישור למכור אותו, גם. אם הנתונים האישיים שלך נמכר בשווקים דארקנט, אתה יכול להיות קורבן של גניבת סייבר.

הסרת התקנה של Lp.pccleanerutils.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Lp.pccleanerutils.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *