By | March 15, 2018
Remove LookSmart.ME

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר LookSmart.ME. המדריך להסרת LookSmart.ME עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם הדף LookSmart.ME בשקט מחליף את דף הבית הקודם, מנוע חיפוש, יש לנו חדשות רעות עבורך. המחשב שלך נגוע. זה נכון. . אתה כעת להתמודד עם זיהום חוטפי דפדפן מעצבן… כפי שאתה בוודאי יודע, אין סוג של התוכנית, אשר מסווגת בתור איום הסייבר, יכול להיות טוב עבור המערכת שלך. החוטף הזה כלול. . זה לא עוזר. . זה לא שימושי. אבל זה מזיק.

המזיק הוא גם מאוד מעצבן ומניפולטיבי. לשמור את זה על הלוח יביא אין תוצאות חיוביות. ההיפך הוא הנכון. זה אקבור אותך בבעיות. כלומר, אם תניחי לזה, כמובן. אנו ממליצים כי אתה לא. פעם אחת אתה לזהות את האתר LookSmart.ME, להתחיל לחפש מקום המחבוא של החוטף ולהסירו כשתמצא אותו, על גילוי. זכור כי הבעיות שהעומד בדרכך רק יוגברו ככל שחולף הזמן. הם יהפכו יותר ויותר עם כל יום, בסופו של דבר, הזיהום יקבל כלאחר יד. אל תתנו לזה לקרות. מגן על המערכת לפני חוטפי מצליחה ליצור נזק בלתי הפיך. כי אם לתת לזה זמן, זה כן. פעלה באופן מיידי ולהסיר את הפורץ לתמיד.

חוטפי מגעיל, מותקן פעם אחת, משחית כל דפדפנים שלך. יש דפדפן המערכת החיסונית. כל Google Chrome, מוזילה פיירפוקס, הקצה של Microsoft, האופרה, וכו ‘ הם נגועים. המזיק מצרף הסיומת שלו מציקים להם, זה לוקח שליטה מלאה. זה מתחיל ביצוע שינויים לא מורשים בהגדרות ו c מבלגן. למשל, היו שאלת אם זה בסדר עבור הדף LookSmart.ME להחליף את דף הבית שלך? לא. או שפשוט מצאת אותו שם יום אחד. החוטף לא צריכה את האישור שלך היא פועלת איך יראה לנכון והתוצאות לא יהיה טוב בשבילך.

Remove LookSmart.ME

The LookSmart.ME Virus

כמו כן, הזיהום הורסת לחלוטין את חווית הגלישה שלך. לא יכול לעשות צעד באינטרנט יחיד מבלי לקטוע חיית המחמד. הוא כל הזמן מפנה לאתרים מפוקפקים, bombards אותך עם פרסומות. אין דף יחיד אשר אינה חסומה לחלוטין על ידי כל מיני פרסומות. . זה לא רק מעצבן, זה גם מסוכן. שום דבר שאתם רואים על המסך הוא אמין. החוטף לא אמינים כדי להציג תוכן מוגן. ההפך הוא הנכון. רוב מה שאתה רואה פגום, אם תלחץ על, אתה מסתכן הורדת תוכנות זדוניות יותר על המחשב כבר נגוע.

אם מדברים על המחשב שלך, הוא גם סובל. הביצועים שלו מחמיר בצורה משמעותית עקב מעשי קונדס של המזיק. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. זה קורס לעתים קרובות. דפדפנים שלך להקפיא. אפליקציות להיכשל לטעון. . זה סיוט… תעשה לעצמך טובה, לא משלימה עם כל זה. חתך השהייה ב של החוטף קצר. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. לא מהסס, קח את זה. בצע את המדריך להסרת שלנו למטה, לנקות את המחשב פעם אחת ולתמיד. שמקדימים תעשה אז, כך ייטב. עיכובים להוביל חרטה.

כיצד חוטפי להזין את המחשב שלך? ובכן, מאז המזיק לא יכול להיכנס ללא רשותך, הוא מבקש על זה. ברור, בשלב מסוים, נתת אותו. לא להיות קשה מדי עם עצמך, בכל זאת. בזימבבואה. החוטף לא לבקש אישור בגלוי. זה מסתמך על שיטות מטעות כמו freeware, דואר זבל, דפים פגום, הורדות מזויפות, וכו ‘. אולם, מה המזיק צריך ביותר להצליח היא חוסר הזהירות שלך. אם אתה זורק התראה לרוח, מכל השיטות האלה יעשה את העבודה. לא להיות רשלני. לעמוד על המשמר, לא להקל את העבודה של האקרים. . זה תמיד קל יותר למנוע זיהום מלהיכנס זה להתמודד עם זה, לאחר שהוא כבר על הסיפון.

הסרת התקנה של LookSmart.ME

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר LookSmart.ME מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *