By | April 11, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Lktoday.ru. המדריך להסרת Lktoday.ru עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה רואה את הדף Lktoday.ru בכל פעם שתעבור למצב מקוון, יש לנו חדשות רעות עבורך. המחשב שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים. זה בנמלים טפיל חוטפי דפדפן, המראה של האתר Lktoday.ru הוא סימן ברור לכך. לשים לב זה מזהיר כי זה בדיוק מה שזה. להכיר את הסכנה אתם נמצאים ולנקוט צעדים מיידית. ייטב לך להיפטר החוטף מגעיל, טוב יותר עבורך ועבור המחשב שלך.

החוטפים הם מסוכנים, חטטנית, מעצבן והרסני. לא לחכות מספיק זמן כדי לגלות בדרך הקשה. סומך על המילה שלנו! אנו מבטיחים לך כי אתה לא תהיה מאוכזב. ברגע תזהה את הדף Lktoday.ru, להתחיל לחפש מקום מסתור של המזיק ולהסיר אותו במקרה שהתגלה. לא מטרידים אותי. מצבך מחמיר מרגע לרגע. מחק את הפולש. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. . קח את זה בהקדם האפשרי. עיכובים להוביל חרטה.

החוטף, לאחר התקנה מוצלחת, מתחיל לעבוד באופן מיידי. זה לוקח שליטה מלאה של כל דפדפנים שלך בלעדיך מימוש. . לך יום אחד באינטרנט רק כדי לגלות שדברים שונים. לדוגמה, דף הבית הקודם שלך, מנוע חיפוש הוחלפו על-ידי הדף Lktoday.ru. האם אישרת לטרוף הזה? חחח היו לך הודעה על זה מיושם? חחח זה כי אתה כבר לא בשליטה על דפדפנים שלך, את רשותך לא נחוצה.

Lktoday.ru הוא מסוגל לעשות מה שזה לא רואה לנכון בלי לבקש אישור. . עכשיו, בגלל זה, האתר Lktoday.ru הופך להיות הצל שלך באינטרנט. אתה לא יכול לעשות צעד יחיד מבלי שיהיה שם להפריע. . זה לא לבד או.

אתה נאלץ לבקר רבים אחרים כמו גם באתרים מפוקפקים. אסור לך למצוא משהו שאתה מחפש הם כל הזמן הופנה ולאחר מופגזים המודעות. הולך פונה באינטרנט בחוויית משלךלמעורבותך e עקב זה המזיק. כל זה, כמובן, מוביל העניים ביצועי המחשב. אפילו את הפעילויות הלא מקוונים שלך הן משובשות. המחשב מתחיל לקרוס ומקפיאים מעת לעת. מהירותו מאיטה משמעותית. תוכניות לקחת הגילאים לטעון. חלק מהם אפילו לא טען כלל וכלל. באמצעות המחשב הופך להיות אתגר אמיתי.

זה לא יכול להימשך לנצח, אתה יודע. אתה זקוק למחשב שלך. אפשר לעזוב אותה כדי החוטף להרוס אותו. הפתרון היחיד אשר עובד בשבילך הוא הסרה מיידית של הפולש. ברגע שזה נעלם, והכל יחזור לקדמותו, ניתן יהיה לגלוש באינטרנט שלווה שוב. למה אתה מחכה? בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר הדברה בהקדם האפשרי. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב.

? אתה תקוע עם החוטף Lktoday.ru? אחת מהטכניקות הזנת הנפוצה ביותר נקראת freeware bundling. להיות זהירים במיוחד כאשר אתה מוריד תוכנות בחינם ממני באינטרנט כמו שאתה לא יודע. מה עוד עשוי להיות מחובר אליהם. תמיד לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום תקן אלה. כן, הם זמן רב יותר, אבל הם גם מאפשרים לך לראות שאחד בנוסף מצורף אל היישום צרור, כמו גם הבחירה לפני סיום ההתקנה.

עם האפשרויות רגיל, כל התוספות הותקן באופן אוטומטי, אתה נאלץ להתמודד. איתם אחר כך. קחו את הזמן כדי למנוע מהם מלהיכנס. רק להיות ממהרים עוזרת האקרים. אתה עושה את העבודה שלהם קל יותר. אל תעשי את זה. תוספת זמן ותשומת לב קטן יכול לחסוך לך המון בעיות בעתיד. זכור בפעם הבאה להתקין משהו במחשב האישי שלך.

הסרת התקנה של Lktoday.ru

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Lktoday.ru של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Lktoday.ru מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *