By | November 17, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Linkury Virus. המדריך להסרת Linkury Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אנחנו תקועים עם התוכנית Linkury על המחשב שלך אם כן, אנו מצטערים להגיד לך כי אתה נגוע של המזיק adware. . כן, Linkury שייך למשפחת מטפילים adware וזה כרגע במחשב שלך, עושה בלגן. אין צורך להסביר למה את לא חייבת לשמור זיהומים על הסיפון, האם יש? אבל אנו נסביר מדוע עליך להסיר את Linkury מיד. אף-על-פי פרסום מזיקים הם בכלל לא מסוכן כמו סוסים טרויאניים ו ransomware חתיכות, הם אינם מזיקים. הם גם קל יחסית להסיר אך לא תן לה לעבוד עליך גם.

Linkury אינו מזיק. במיוחד אם מספיק זמן לצאת לשלוט, יכול adware, יגרום לך נזק לעצמם. זו הסיבה למחיקה מיידית שלה היא חובה. אין שום מקום על איום כזה במחשב שלך. ברגע תזהה אותו, למצוא מסתור המדויק שלה נקודה ולהסיר אותו. הבעיות שזה מבלבל אותך רק יהפוך יותר ויותר עם כל יום שעובר.

לא משלים עם זה! זה המחשב שלך! . אתה אחראי לרווחתם שלה. אם לא תיקח אמצעים, אף אחד לא יעשה זה Adware לא להסיר את עצמו. . הו, לא. זה ימשיך להציק לך. כל עוד זה נשאר. חותכים שהותה הקצר. . ברוק העתידית תהיה אסיר תודה.

Linkury הוא יישום תמיכה ב- ad. משמעות הדבר היא כי נוכלים להשתמש בו כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לאתרים מסוים, ובכך לזכות הכנסות לשלם לכל קליק. זו מושגת על ידי בהפגזות לספירה בלתי נגמרת. כל דפדפנים שלך לקבל מוזרק עם מלא בספק מודעות ממומן. אם תלחץ עליהם, ההאקרים להרוויח רווחים. הם מתעשרים על חשבונך. ואני לא חושב שניתן יהיה להימנע הפרסומות האלה.

לא! הימנעות היא רק פתרון זמני. המודעות הם כה רבים מן ההתחלה, הם הופכים יותר ויותר ככל שחולף הזמן. . הם גם בכל מקום. את המסך כולו מכוסה לגמרי. לעיתים הם גם מופיעים מתחת הסמן של העכבר ולחץ בכל מקרה. או לקבל לניתוב מחדש אל אתר מפוקפק כאשר תנסה לגלוש באינטרנט.

יש, לא תוכלו להיפטר הפרסומות האלה. אתה לא יכול לסגור אותם אפילו עם הכפתורים “X” שהם מספקים. תלחץ במקום כלשהו על מודעה, crooks עושה כסף. לא רק זה, אבל. על ידי לחיצה אתה גם לחשוף את עצמך כדי תוכנות זדוניות. המודעות גם להוביל דפים שלמים של זיהום או הם טומנים בחובם זיהומים עצמם. בכל מקרה, בלחיצה אחת היא כל מה שצריך כדי לקבל נגוע מזיקים יותר.

יש לזכור כי המחשב שלך הוא כבר יתארחו עקב פרסום יחיד זה. המהירות היא איטית בצורה מרגיזה. היא קורסת, קופא לעיתים קרובות. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן. אפילו את החיבור לאינטרנט עשויה להיות מושפעת. תאר לעצמך מה יקרה אם תסכן אותה יותר. לא לקחת את הסיכון הזה הסר Linkury בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש המדריך להסרת שלנו אשר תוכלו למצוא בסוף מאמר זה.

כיצד להגן על עצמך מפני זיהומים עתידיים? מילה אחת-זהירות. הסיבה היחידה שאתה נדבק הפעם הוא שהיית רשלן. זיהומים אין באפשרותך להזין את המחשב מבלי שתהיה ברשלנות מספיק לתת להם. אל תחזור על הטעות הזו. להיות על המשמר ולא תמיד על המשמר. בדוק מה אתה מסכים. לא לדלג על תנאי. להתרחק מוצלות. השתמש מקורות מהימנים בלבד. במילים אחרות, לעשות בדיקת הנאותות. במקום להסתמך על המזל, לבחור דריכות. זה עוזר לך לשמור על זיהומים משם. איזה רשלנות אינה מזמינה דלקות. להפוך את הבחירה הנכונה.

הסרת התקנה של Linkury Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Linkury Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *