By | December 20, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Lghtds.net. המדריך להסרת Lghtds.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Lghtds.net הוא דף מאוד מסוכן. להיות הופנה אליו כל הזמן אומר כי אתה נגוע זיהום סייבר. . כן, יש טפיל פרסום במערכת שלך, זו הסיבה שאתה רואה באתר של Lghtds.net בכל פעם שתעבור למצב מקוון. . אתה נמצא במצב לא טוב ועליך לנקוט צעדים. פרסום זיהומים לא לעשות עבור דיירים נעימים. הם מעצבן, מרגיז, תועלת ומסוכן.

Lghtds.net לא חריג. אל תצפה שזה יהיה מועיל לך בדרך כלשהי. זה לא יהיה. היא נוצרה רק כדי לשרת מטרות זדוניות של המפתחים שלה. ברור, זה לא יהיה שימושי. כך, לעשות את המיטב כדי למצוא ומחק אותו בהקדם האפשרי. פעם ספוט הדף Lghtds.net משתלטים על דפדפנים שלך, תיקח את זה בתור אזהרה זה הוא. ולהתחיל לחפש של הטפיל אורב ספוט. כך הוא נעלם מהמערכת, ייטב גם שלך וגם הרווחה של המערכת שלך. לא לחכות הזיהום גורם לך נזק בלתי הפיך. כי זה בסופו של דבר. לחתוך שהותה הקצר ולהימנע המון בעיות בעתיד.

לאחר adware מחליק ב, הכל משתנה לפתע, החל פעילויותיך באינטרנט. הם נמצאים עכשיו ביעילות נהרס בגלל המזיק. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתם מפריעים. Adware הפניות לך Lghtds.net ואתרים מפוקפקים אחרים על כל צעד ושעל. טעינת הדף האהוב שלך אבל איכשהו בסוף הביקור עוד אחד מפוקפקות. כרטיסיות נוספות לפתוח כל הזמן. קטעי וידאו לקבל הושהה עבור מעברי הפרסומות. אינך יכול לראות את התוכן של דף מבלי להסיר כרזת מעצבן קצת קודם. טונות של פרסומות פקיעה, ממצמץ מול העיניים, ותתבקש לחץ אותם פתוחים. זה סיוט, אתה תשנא את זה.

גלישה באינטרנט בדרך כלל הופך להיות משימה בלתי אפשרית. . זה כל כך מעצבן. כי זה גורם לך לא להשתמש במחשב שלך בכלל. המחשב שלך, באופן כללי, זה יתארחו. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. אתה נתקל קריסות מערכת בתדירות גבוהה ו אתחול מחדש. אפליקציות להיכשל לטעון או לקחת את הגילאים לטעון. כל זה בגלל adware. למה לסבול את זה כאשר הדבר היחיד שהיא עושה הוא להרוס את חוויית הדפדוף ואת להרוס את המחשב ? למה לשמור את זה. זה גם חושף אתה לסכנה מתמדת תוכנות זדוניות כמו שום דבר שאתם רואים בגלל זה מאומת. בלחיצה אחת על פגום ad/ link/ דף ואתה תשיג לעצמך עוד תוכנות זדוניות.

לשים קץ לכל זה מיד. להיפטר הפולש, החזרת השליטה פעילויותיך באינטרנט. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. אם אתה לא מספיק בטוחים בכישורי המחשב שלך, לקבל את עצמך יישום טוב נגד תוכנות זדוניות כדי לעשות את העבודה בשבילך. באיזו אפשרות תבחר, לפעול מהר. Adware לא מפסיק לעבוד, הוא לא יעצור. אלא אם כן הוא נעלם.

? איך השגת תקוע כהוא זה טפיל מגעיל? אנחנו לא חושבים שאתה. הורדתי את זה בכוונה אבל עשית משהו אחר כדי להקל על הזנת שלה. לך היו רשלנים, לא לשים לב, אשר סייע המזיק להונות אותך. הוא נכנס מאחורי הגב, עזב אותך אדיש. . איך? עם הספר, כלומר הודעת דואר אלקטרוני דואר זבל, freeware, עשי אתרים פגומים, לעמית שיתוף, לזייף, עדכוני תוכנה וכו

אף-על-פי כל הזמן דיברנו על הטכניקות האלו, איך הם ניתן למנוע ממשתמשים מצליחה, עדיין לעשות את אותן טעויות. . הם רשלנית. הבהלה. הם לא קוראים מה הם הסכימו. לא אכפת להם מה הדפים הם מבקרים. אל תעשה את זה יותר. חשוב מאוד שאתה סוף סוף מבין כי אף אחת משיטות הסתננות הם מספיק טוב לעבוד ללא שיתוף הפעולה אינו פעיל, aka חוסר הזהירות שלך. אל תעניק אותו!

הסרת התקנה של Lghtds.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Lghtds.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *