By | January 17, 2018
Remove Lghtds.net

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Lghtds.net. המדריך להסרת Lghtds.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה רואה את הדף Lghtds.net ללא הפסקה? זה מופיע בכל פעם שתעבור למצב מקוון? אם התשובה לשתי השאלות היא כן, אז אל תעשה טעות המחשב הוא מחשב מארח של זיהום. טפיל פרסום זה שאורב איפשהו במערכת שלך, זה התפקיד שלך כדי למצוא ולמחוק אותו בהקדם האפשרי. . כן, פרסום מזיקים הם לא הסוג המסוכן ביותר של וירוסים אבל זה לא אומר כי הם לא יכולים לגרום לך לפגוע. הם לא מזיק, להיות בטוחים בכך.

אתה כרגע תקוע עם המזיק מהווה איום הן לך והן במחשב שלך. הדבר הטוב ביותר לעשות לאחר שהבין את זה היא כדי להסיר אותו מהמערכת. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב. קח את המראה מתמדת של האתר Lghtds.net בתור סימן אזהרה גדול, ניאון צועק “adware”. . זה הרמז שלך לשים לב לזה. ברגע תזהה את הדף משתלטים על דפדפנים פעם אמין שלך, לנקוט בצעדים מיידית. להתחיל לחפש מקום המחבוא של המזיק ומחק אותו במקרה שהתגלה. אם להתעלם מזה ולא להשאיר אותו לפעול בה בחופשיות, ייקח זמן רב לפני שתתחרט על כך. עיכובים להוביל חרטה.

ברגע adware מזין, הכול הולך הפוך. גלישה באינטרנט בדרך כלל ובשלום נשאר בעבר. מעתה ואילך, בכל פעם שאתה פותח את הדפדפנים, Lghtds.net האתר נמצא שם כדי לברך לעצבן אותך. הדף הופך שלך באינטרנט לווייתי, שתגיע אחת להעביר באינטרנט מבלי שזה יפריע בדרך. . זה בכל מקום, שאתה מקבל שנותבו מחדש אליו ואחרים סתם כעמודים מוצל כל הזמן. אתה לא יכול למצוא מה שאתה מחפש גם. כאילו זה לא מספיק, בואו לא נשכח טונות של מודעות כי לקבל שזרקו אותך על בסיס יומי. אחרי הכל, אתה מתעסק פרסום.

Remove Lghtds.net

The Lghtds.net Virus

. זה מה שהוא עושה. זה bombards אותך עם מודעות 24/ 7. אל תחשבו כי הפרסומות האלה יעזור לך עם הקניות המקוון שלך או בכל דרך אחרת. הם לא. האקרים להשתמש בהם כדי להגביר את תעבורת אינטרנט לדפים מסוימת ולהשיג רווחים באמצעות מנגנון תשלום לכל קליק. בכל פעם שאתם לוחצים על פרסומת, משלמים crooks. לעשות כסף על ההוצאות שלך, וחושפים את תוכנות זדוניות סיכון באותו זמן. אם יקרה לך ללחוץ על פרסומת פגום (יש הרבה כאלה), אתה בצרות. המודעה עשויות להוביל אתכם לדף מסוכן, פגום, מלא של טפילים או שזה עלול להסתיר הטפיל עצמו.

בכל מקרה, לפעמים בלחיצה אחת היא כל מה שדרוש לך להזמין לזיהומים יותר על שלך נגוע כבר, יתארחו המכונה. הימנע כל מה שאתם רואים עד שתסיר את פרסום מגעיל מהמחשב שלך לתמיד. לא מטרידים אותי. הבעיה ימשיך לגדול מספרים וחומרת. אם לא תעשה משהו על המזיק. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ומחק אותו לפני שזה יגרום לך נזק בלתי הפיך.

איך אתה? נדבק עם האיום הזה? בדרך כלל, זיהומים adware לפנות freeware חבילות להזין המכונות של הקורבנות. נוכלים adware לתוכנית אחרת באינטרנט והתקן כאשר המשתמשים להתקין תוכנה הבמה ללא שמה לב, הם הטפיל לצד עם זה. למנוע תוצאה כזו, העדיפו תמיד הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום תקן אלה. כן, הם זמן רב יותר, אבל הם גם מאפשרים לך לראות כל app בנוסף מצורפת אשר ייכנס המכונה שלך. אתה גם יכול לביטול כל התוספות לפני סיום ההתקנה. זאת, על ביטחון המחשב האישי. קצת תשומת לב וזמן נוסף יכול לחסוך לך המון בעיות

הסרת התקנה של Lghtds.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Lghtds.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *