By | March 19, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Kryptik Trojan. המדריך להסרת Kryptik Trojan עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

המאמר זה על חבר אחר של משפחת סוס טרויאני – Kryptik. בטח שמעת סוסים טרויאניים שקוראים את הוירוס סייבר המסוכן ביותר. יש סיבה לכך, Kryptik לא מבדיל. סוסים טרויאניים לגמרי מגיע לי את המוניטין שלהם. הם בלתי צפויים, הם מסוגלים לגרום לכל מיני נזקים ועבור המחשב שלך. הם שניתן לתכנת את מבוקשך crooks. לכן הם משפיעים על הקורבנות שלהם שונה.

אי אפשר לדעת איך בדיוק סוג כזה של המזיק. דבר אחד הוא בטוח, אבל. מה שלא יהיה, זה לא יהיה מועיל לך בדרך כלשהי. ההיפך הוא הנכון. אתה רק יסבלו. לא מצפה שום דבר שונה Kryptik. . זה חבר קלאסי של משפחת טרויאני וזה רק מסוכנת באותה מידה כמו האחרים. את מזהה את זה במערכת שלך, לקחת פעולות מיידיות כדי להסיר אותו. מוקדם יותר. זה נעלם, כך ייטב. אם תתני לו להישאר, אתה תתחרט על זה

Kryptik עשוי להזין במחשב שלך בשקט אך פעם אחת, אתה לא יכול לפספס את נוכחותה. המזיק משפיעה על כל היבט של המחשב, כפי שאמרנו, וזה בהחלט מסוגל גרימת המון בעיות. לדוגמה, הוא יכול לערוך מחדש ברישום המערכת שלך, לגרום לתוכניות שלך לא יפעל כראוי. זה יכול גם להרוס את חווית הגלישה שלך על-ידי ניתוב מחדש לעמודים מוצלת על כל צעד ושעל להפגיז רבים מודעות ללא-הפסקה. Kryptik יכול לשמש גם דלת אחורית כדי זדוניות אחרות. אם האנשים שעומדים מאחוריו להחליט, הם יכולים להדביק שלך יהיה מכונת לזיהומים יותר בתוך זמן קצר.

כמו כן, עקב מעשי קונדס של הסוס הטרויאני, המחשב מתחיל ביצועים טובים. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. הוא מפגר, קורסת כל הזמן. דפדפנים והתוכניות שלך נאבקים לעבוד ומקפיאים מעת לעת. במילים אחרות, הדברה גורם למחשב כמעט בלתי שמיש. יש עצבים מברזל כדי סובלת החדירה אינספור שהמזיק העומד בדרכך. אבל גם אם כן, יש משהו שבו אתה לא יכול להתעלם.

סוסים טרויאניים הם מרגלים. Kryptik הוא גם כן מרגל. היא מפקחת הכל לעשות, אוספת מידע רגיש. המזיק יודע הכל עליך. שום דבר מעבר להגיע שלו. אפילו לא את האישורים שלך באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי. הוא יודע, כל הרשומות ולאחר מכן שולח אותו זה ופושעי אינטרנט אשר פרסמו את זה. את יודעת מה זה אומר? זרים לאחוז המידע הפרטי שלך, הם יוכלו להשתמש בו עבור כל מה שהם רואים לנכון.

אל תתנו לזה לקרות! הפרטיות שלך אינו ניתן להחלפה. ברגע לאיבוד, יכול לעולם לא תחזיר את זה. אל תתנו Kryptik לגנוב את הנתונים האישיים שלך. למחוק אותו בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש שלנו מדריך להסרת להלן. . זה מפורט וקלים למעקב. אל תבזבז זמן. עיכובים לגרום לעצמם נזק.

איך הסוס הטרויאני אכן נכנס המחשב בלעדיך מימוש? ובכן, סוסים טרויאניים, בדיוק כמו מזיקים אחרים, יש גם שיטה האהוב שלהם של חדירה, כלומר דואר זבל הודעות דוא. האקרים לצרף אותם דואר אלקטרוני חוקיות לכאורה, בעת פתיחת דוא ל זו או של הקשר שלה, בעיקרון שהכנסת המזיק. להיות זהירים במיוחד כאשר אתה מקבל הודעה משולח לא ידוע. לא למהר לפתוח אותו גם אם הוא נראה מעניין או מועיל. אם כן, זה בגלל crooks רציתי שזה יהיה כך הם יכולים לפתות אותך לחיצה.

לא נופלים למלכודת הזו. תמיד לאמת את כתובת הדואר האלקטרוני של השולח לפני פתיחת ההודעות. האקרים משתמשות לעתים קרובות את כתובות הדוא של חברות המפורסם, סניפי דואר, חברות ספנות או אפילו המשטרה. לא זהירות הרוח, לא עושים את העבודה שלהם קל יותר. לעמוד על המשמר ולהגן על המחשב!

הסרת התקנה של Kryptik Trojan

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz ] כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Kryptik Trojan מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *