By | March 2, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Koilk Virus. המדריך להסרת Koilk Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

? אתה יודע איזה פרסום ? היו לך להתמודד עם כזה נודניק בעצמך אם לא, היה לך מזל. . עד עכשיו- בהתחשב בעובדה כי אתה קורא את המאמר הזה, זה בטוח להניח כי אתה להיות מובלים על ידי הזיהום Koilk. Koilk זה פרסום, אם יש לך את זה על הלוח, אתה בצרות. פרסום מזיקים לא הופכים לוויה נעימה. . הם לא עוזר לך בשום דרך… הם רק מעמידים פנים להיות, לרגע, אולי אפילו תאמין כי הם. ובכל זאת, זמן לא רב לאחר מכן, תבינו איזה בלגן שהם גורמים. Koilk הוא לא שונה.

אל תצפה משהו מועיל ממנו. הטפיל רק יגרום לך כאבי ראש ובעיות. . זה אם תתן לי, כמובן. אנו ממליצים כי אתה לא, אבל. מה עליך לעשות הוא למחוק את הזיהום מגעיל מהמערכת שלך בהקדם האפשרי. הוא לאט אבל בטוח יהרוס את חווית הגלישה שלך, הופכת אותך. ממבקר צרכן. התוכנית משקר לך בפנים, לא תאמיני למילה שזה אומר. להיפטר ממנו על המקום!

Koilk טובע אתה בים של פרסומות. אבל האם שמת לב כי מודעות אלה נראים כאילו הם נעשו ושאתה לבד? זה בגלל שיש להם. הנה העניין. Adware נאלץ ליצור הכנסות לשלם לכל קליק על בעליו. לעניין זה, הוא מציג מודעות שבו אתה צריך ללחוץ על. כאשר אתה לוחץ, משלמים crooks. אך המזיק לא לסמוך על המזל. הוא זקוק הקליקים שלך והוא עושה כמיטב יכולתו כדי לקבל אותם. לכן לפני מתחילה הפגזה ad, Koilk עושה את שיעורי הבית שלה.

המרגלים המזיק עליך. זה מחקרים שתלמד מה שאתה אוהב. הוא יודע הכל עליך. מה אתה מעוניין, מה דפים ביקרו, אילו מוצרים את לפורטל, הכל. . אז, זה משתמשת במידע זה כדי להציג את המודעות אשר תוכלו למצוא מושך. בדרך זו, הוא יודע שאתה תהיה לפחות מתפתה ללחוץ. לא ליפול למלכודת הזאת. לחץ על כלום.

המודעות הינם מזויפים ולא פגומים, שכן, או להוביל אותך בסכנה עמודים מלא זיהומים. הם טומנים בחובם זיהומים עצמם. בכל מקרה, בלחיצה אחת זה כל מה שדרוש לך כדי להוריד עוד תוכנות זדוניות במחשב שלך. לוודא שזה לא יקרה. להיפטר המודעות. הימנעות היא רק פתרון זמני. הפרסומות הופכות כל כך הרבה זמן זה בלתי אפשרי לא לחץ. הדרך היחידה לגרום להם להיעלם היא להיפטר של המקור שלהם, aka adware.

ברגע הפולש נעלם, והכל יחזור לקדמותו. המסך לא יכוסו עם חלונות קופצים בכל פעם שתעבור למצב מקוון. כמו כן, תשפר את הביצועים של המחשב שלך. כל שעליך לעשות הוא בצע את המדריך הסרת שלנו למטה.

איך אתה? נדבק עם פרסום זה? כמו רבים מזיקים אחרים, Koilk פונה גם אמצעי ישן אבל זהב של חדירה להדביק את קרבנותיו. . הוא מסתתר מאחורי דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, דפים פגום, פרסומות של צד שלישי, חבילות freeware, וכו ‘. למשל, אתם עשויים לחשוב שאתה מעדכן Java בעוד, למעשה, אתה מתקין טפיל. להיות זהיר יותר ולהשתמש מקורות להורדה החוקי היחיד.

גם, לא תחמיץ את התניות והתנאים כפי הם עשויים להסתיר כמה פסוקיות מטעה. האותיות הקטנות הוא משהו רוב המשתמשים נוטים לפספס זאת הטעות שלהם. אל תיתן לזה גם להיות הטעות שלך. להיות ערניים קשוב כל הזמן. אם לא תגן על מחשב שלך, אף אחד לא יהיה גם.

הסרת התקנה של Koilk Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Koilk Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *