By | October 22, 2018

הדף Kcontentdelivery.info אין לו מקום בדפדפן שלך. אם אתה מקבל הופנה אליו ללא הפסקה, אתה בבעיה רצינית. אתר זה בא כתוצאה טפיל מגעיל adware, כי פלש המכשיר. לא מתעסקים עם אתר זה, או כל המודעות, זה ‘מובאות אליכם על ידי Kcontentdelivery.info’ או ‘מופעל על ידי Kcontentdelivery.info’. הדבר הוא, פרסום מתוכנת לייצר מודעות רבים ככל האפשר, ולהציג אותם בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך.

יש אין מנוס מן המזיק הזה מעצבן. לא משנה באיזה עמוד אתה מנסה לבקר, מודעות מרובות להמשיך לקטוע אותך. אפילו המצב אינקוגניטו לא יושיע אותך. על מנת להפוך את נמשכת יותר קודמת לתוכן, כמו גם כדי להעלות את סיכוייה לקבל לחצתם על, הטפיל תתאים אישית אותם, על-פי נתונים המתקבלים כבר ממך. עבור כל קליק שתבצע, ישלמו את הטפיל.

פרסום הוא לא הסוג של טפיל זה יכול לפרוץ למחשב שלך בכוחות עצמו. הוא זקוק לעזרתך, כדי לפלוש. אז, אם תאפשר לה את המכשיר, רק אז זה תהיה גישה. האתר Kcontentdelivery.info צץ באדיבות זיהום adware. תוכנות זדוניות מתוך הקטגוריה תוכנות פרסום ידוע תסתתר מאחורי קישורים מוצל, המודעות, הודעות דוא ל זבל, עדכונים מזויפים, קבצי torrent, תוכנה bundling. כל עוד אתה משלם תשומת לב מה אתה עושה באינטרנט ולאחר לחשוב פעמיים לפני לחיצה על משהו, לא תיפלו קורבן כדי מעצבנים הטפיל הזה

זה הכי טוב לנווט נבהיר מעכשיו דוא ל זבל, במיוחד כאלו המכילות קבצים מצורפים או קובצי הפעלה. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הודעות כאלה במטרה להדביק את המחשב שלך עם תוכנה מסוכנת. נוכלים לסמוך על נאיביות שלך רשלנות, כדי לגרום לך ליפול למלכודות שלהם. להיות זהיר בעת הורדת תוכנה במחשב שלך. הדבר החכם לעשות הוא להתקין תחת מצב ההתקנה המתקדמת custom/. בעשותם כך, תוכן מוסתר יהפכו לגלויים עבורך לבחור מתוך. פרסום לעיתים קרובות שלובש צורה תוכנה נוספים אינו נחשף כראוי, לא יהיו גלויים אם תבחר מצב להתקנה מהירה.

מרגע שהאיום הזה יקבל גישה למחשב שלך, זה יתחיל מרגלת אחריך. הפעילות המקוונת שלך יהיה פיקוח, נתונים כמו גלישה שאילתות חיפוש וההיסטוריה ייאספו, כך הטפיל יכול לספק תוכן ממוקדות במיוחד שתהיה נוטים יותר לחץ על. החדשות הרעות הן, אי אפשר לבטוח באופן מלא תוכן בחסות כזה, מאז פרסום אינה מעידה על הדפים שהיא מקדמת. אם את לא נזהרת, אתה עשוי לקבל מנותב אל אתר חיצוני חשוד ומסוכן אפילו המבקשת לפגוע במחשב שלך ולגנוב מידע פרטי כמו סיסמאות, כתובות IP, מזהה הכניסה, אישורי חשבון בנק, מספרי כרטיסי אשראי, וכדומה

כמו כן, כמות גדולה של פרסומות בקרוב יגבה את דפדפן האינטרנט שלך, גורם לו לקרוס ומקפיאים על בסיס קבוע. מהירות האינטרנט מפגרות ואיטי יהפוך יומיומית. עוד את העיכוב, מצבה יחמיר המצב שלך תקבל. אם אתה רוצה לחזור חוויה גלישה רגילה, ללא פרסומות ובטוחה, ולחסל את הסיכון של הנתונים האישיים שלך נהיה בסכנה, עליך להסיר adware Kcontentdelivery.info מן המחשב האישי שלך בהקדם האפשרי.

הסרת התקנה של Kcontentdelivery.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Kcontentdelivery.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *