By | October 23, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר JS:MINER-C Virus. המדריך להסרת JS:MINER-C Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

JS:MINER-C הוא סוס טרויאני. ניתוח ערכת קידוד של התוכנית, מומחים קבעו כי הוא נכתב ב- JavaScript. כמו השם שלה חושף, JS:MINER-C נוצרה שלי באינטרנט cryptocurrencies. אם אתה לא מכיר את המונח הזה, נסביר בקצרה. Cryptocurrency היא יחידה כספית דיגיטלי. משמעות הדבר היא כי הוא משמש כדי להשלים עסקאות פיננסיות באינטרנט. אנשים עושים לעיתים קרובות רכישות, העברת כספים באינטרנט. עם זאת, אבטחה תמיד היה בעיה בשל הסכנה של התקפות האקרים. זה הוביל הצורך של הקמת אלטרנטיבה למנוע אפשרות של גניבה. ישנם cryptocurrencies שונים. המובילים בשוק כוללים ביטקוין, Monero, Ethereum, DarkCoin, דש, Litecoin ואחרים.

JS:MINER-C מנצלת מחשבים באמצעות אותם לשלי עבור cryptocurrencies. זה משיקה תהליכים אשר לסרוק את האינטרנט בחיפוש אחר cryptocoins ולאסוף אותם. פעולות אלה יהיו גלויים במנהל המשימות שלך. תגלו כי הם מפעילים כמות גבוהה של ה-CPU. זה ייקח את חותמו על המערכת שלך. המחשב שלך יהפוך לאיטי ואפילו מצליח לבצע משימות מורכבות. המחשב לעיתים קרובות לעכב, להקפיא, להציג שגיאה הודעות, ונלך לישון. אלה הם התסמינים הראשוניים של הסוס הטרויאני נוכחות. בנוסף, דפדפן האינטרנט שלך יתחיל מפגין התנהגות משונה. שם יהיה ניתובים מחדש של חלונות מוקפצים. מאז נושאים אלה ניתן לייחס בעיות שונות, זה יכול לקחת לך זמן למצוא את הסיבה הבסיסית.

JS:MINER-C בונה של botnet כדי ליצור חיבור בין כל המכונות נגועים. התשתית קולקטיבית של התקנים מאפשרת הסוס הטרויאני התקפות מרחוק, שחדר עוד מערכות המחשב. הנגיף זקוק להפיץ עותקים של עצמו כדי להיות מסוגל לבצע משימות מתוזמנות שלה. סדר היום של JS:MINER-C הוא ברור. מפתחי התוכנית חשאית להפוך את ההכנסות על ידי כריית באינטרנט cryptocurrencies. הדרך הם לנצל את מערכות המחשב ולאסוף cryptocoins מהאינטרנט היא בלתי חוקית. יצוין, כי ייתכנו השלכות כנגד בעלי המכשירים נגועים. חלק מהמדינות יש חוקים המסדירים את השימוש הוגן של מערכות מידע. אם המחשב שלך מחובר לרשת botnet לפרק זמן ממושך, אתה עלול לקבל קנס על רשלנות.

JS:MINER-C משבשת התכונות הפנימיות על מנת למנוע את תוכנת המערכת חוסמת את המשימות שלה. הוא מעבד את הגדרות DNS, הופך את ערכי הרישום. זה מביא את ההגנה של המערכת, מה שהופך אותו לפגיע בפני התקפות זדוניות. תוכניות זדוניות אחרות יכול לנצל את הפגיעות של המחשב ולנסות לשבור את ערך. זה עוד סיבה למה אתה צריך לקחת צעדים נגד הטפיל ברגע אתה מבחין את נוכחותה. לבסוף, נתייחס איום פוטנציאלי אשר עשויה או לא עשויה להיות ניכר. סוסים טרויאניים רוב לאסוף מידע על אנשים. זה לא ידוע אם JS:MINER-C אוספת נתונים ממכשירים יישוב, אבל קיימת אפשרות כי הוא עושה.

לדעת כיצד מתפשטים זיהומים יכולים לסייע לך להגן על המחשב שלך. ישנן מספר דרכים עבור JS:MINER-C כדי לחדור למערכת שלך. הווקטור ההפצה הנפוץ ביותר הוא דואר זבל. המנה של התוכנית מבודד התמזגה עם מסמך מצורף, שלח את המכתב. השולח ינסה לגרום לך להאמין כי הקובץ המצורף הוא הודעה חשובה. הוא לצטט של חברה קיימת או ארגוני, כמו הפוסט לאומי, חברת שליחים, בנק, רשת חברתית, ענף ממשלתי, מוסד או המשטרה המקומית. כדי לבדוק אם דואר אלקטרוני נתון הוא לגיטימי, שיכולים להגיה את אנשי הקשר על-ידי הפניה באתר הרשמי של הישות המתאימים.

הטכניקה הבאה מתוך הרשימה היא נסיעה התקנות. JS:MINER-C ניתן להעביר דרך אתר אינטרנט פגומה. התהליך יתחיל באופן אוטומטי כאשר אתה מזין. אתה צריך להימנע נגוע תחומים על מנת לשמור את המערכת שלך. ברגע שיש לך גישה לאתר, זה יהיה מאוחר מדי. עושה את המחקר שלך על פלטפורמות אשר אינם מוכרים לך לפני שתמשיך. בשיטת ההפצה הסופית שאנחנו צריכים להזכיר היא bundling. JS:MINER-C יכול להיות בחסות כלי שירות אחרים, כמו freeware, shareware ויישומים פירטית. הלקוח ההורדה תכלול התוכנית חמקנית ככלי בונוס. כדי למנוע זאת מקבל מותקן, יהיה עליך לשנות את ההגדרות. אם דילגתם בקריאת התנאים, התוכנית סמויה תינתן גישה לכל מחדל.

הסרת התקנה של JS:MINER-C Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר JS:MINER-C Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *