By | June 22, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Jackettrain.com. המדריך להסרת Jackettrain.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

שמת לב שמשהו מוזר בהתנהגות של הדפדפן שלך בזמן האחרון? אולי שינוי פתאומי של ספק הבית וחיפוש ללא הסכמתך? האם אתה מקבל מחדש בקביעות אל אתר האינטרנט Jackettrain.com? אם התשובה לשאלות אלו היא ‘כן’, נראה כי המחשב שלך יש שהסתנן החוטף דפדפן. אבל אל תדאגי. חוטפי יכול להיקרא וירוסים, אבל הם הכל חוץ מזה. . למה? . כי הם משפיעים רק על הדפדפן שלך, לא את מערכת המחשב שלך.

חוטפי דפדפן להפציץ את המסך שלך עם כל מיני פרסומות תוכן כמו פריטים מוקפצים, דילים בלעדיים, מבצעים, הצעות מיוחדות, קופונים, מכירות כי הם יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, מהבהב הודעות, מזויפים בקשות לעדכון, וכו ‘. בגלל זה זדוני המזיק יש את היכולת להשיג את היסטוריית הגלישה שלך חיפוש השאילתות, תבחין כי יהיה ממוקד במיוחד המודעות שנוצר כדי נראית לך מושכת. הדבר נעשה על מנת להבטיח כי הקורבן הוא ככל הנראה לחץ עליהם, ובכך לסייע האקרים הניבה הכנסות של שיטת תשלום לכל קליק.

חוטפי דפדפן הם אחד מסוגי מבוזרת נרחב ביותר של “וירוסים” שם בחוץ. הדרכים הנפוצות ביותר של קבלת המחשב נגוע טפיל סייבר זה באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, עדכוני מזויפים, קישורים מפוקפק ופריטים מוקפצים, כמו גם לאגד תוכנה וקבצי torrent. זה אולי יפתיע אתכם, אבל חוטפי דפדפן לא יכול לחדור למחשב שלך ללא מתן זה הגישה את עצמך. לעיתים קרובות משתמשים ביודעין ליפול קורבנות תוכנה זדונית זו.

מה אנו ממליצים לקוראים שלנו לעשות, על מנת למנוע זיהום פוטנציאליים חוטפי היא להיות זהיר בעת הורדת התוכנה מהאינטרנט. עדיף תמיד לבחור עבור התאמה אישית או מתקדם סוג התקנה, כדי יש שליטה מלאה על מה למעשה להיות מותקן במחשב שלך. בדרך זו אתה יכול בקלות רק בטלו את הסימון תוכנית או יישום למצוא חשודים או אף פעם לא רציתי להוריד, כדי להתחיל.

בעוד תוכנות זדוניות כמו דפדפן חוטפי אינם נחשבים להיות מאוד מסוכן, הם עדיין צריכים אסור לזלזל. אחרי הכל, אי אפשר לדעת איפה את המודעות לנתב אותך ייתכן לחיצה נותן האקרים להשתלט על המחשב שלך, לגנוב פרטים אישיים כמו מספרי כרטיס אשראי, חשבונות בנק, כתובות IP, סיסמאות, מזהה הכניסה, ועוד. בעקבות קישור מפוקפק או נופלים למלכודת של מוקפץ מזויף עדכון, זה אפשרי שהותקף על ידי וירוסים אחרים, אבל הפעם יותר מסוכן מאשר החוטף. אנחנו מדברים על זיהומים כמו סוסים טרויאניים, תולעים, תוכנות ריגול ותוכנות ransomware אפילו! לא פשוט לחכות לנורא לפני שאתה מחליט לפעול.

ברגע אתה מבחין שיש בדפדפן שלך נחטף על-ידי ניתוב מחדש Jackettrain.com זה, אנו ממליצים להסיר אותו מיד מהמחשב שלך, לפני זה יכול לגרום נזקים. מודעות לא נראה מסוכן, אבל הדפדפן שלך בסופו של דבר תקבלו כל כך עמוסה עם אותם כי זה יתחיל קורס, אשר תגרום ואז הירידה של הביצועים של המחשב. אנחנו יכולים לעזור לך להתמודד בהצלחה עם טפיל זה סייבר. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת התקנה של Jackettrain.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Jackettrain.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Jackettrain.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *