By | August 8, 2018
Remove Iperadventure.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Iperadventure.com. המדריך להסרת Iperadventure.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתר האינטרנט Iperadventure.com מופיע בדפדפן שלך, זה סימן רע. סימן adware מלוכלך הסתנן דפדפן האינטרנט שלך. פרסום הוא לא משהו שאתה רוצה במחשב שלך. ברגע שתראה את האתר הזה, אתה צריך לנקוט בצעדים ולהסיר זה מעצבן תוכנות זדוניות לפני שיהיה מאוחר מדי, זה נזק רציני נעשו. אתה רואה, תוכנה זדונית זו ולהפציץ אותך עם כל מיני מודעות בצורות רבות כמו בתוך טקסט, באנרים, חלונות מוקפצים, הודעות מהבהב כביכול שתודיע לך על משהו במחשב שלך או מודעות המקדמים שירות מזויף או עדכונים שווא.

אם אתה רואה שום פרסומות זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, הם כנראה יהיו כאלה לעתים קרובות, המודעות הן בצורה של הצעות בלעדיות חד פעמית, מבצעים מיוחדים, מכירות, קופונים, הנחות, ועוד. יהיה מותאם אישית הם יופיעו יותר אטרקטיבי למשתמש, בזכות היכולת של adware לפקח על פעילותם אינטרנט כמו גלישה היסטוריה ובתוצאות החיפוש. המטרה היא ליצור הכנסה באמצעות שיטת תשלום לכל קליק או שלם וצפה.

פרסום ידוע להסתתר מאחורי טורנטים מיילים וקבצים מצורפים, חבילות תוכנה חופשית, בקשות לעדכון מזויפים, קישורים מפוקפק, מודעות, דואר זבל, וכו ‘. אם אתה מקבל מיילים מפוקפקים משולחים לא מוכרים, אנו ממליצים לקוראים שלנו לא כדי לפתוח אותם. דוא ל זבל מסוכנות. לעתים קרובות יותר מאשר לא, הם מכילים המצורפים הנגועים זה יכול לגרום נזק חמור למחשב שלך.

Remove Iperadventure.com

The Iperadventure.com Virus

כאשר מנסים להתקין תוכנה, הדבר החכם לעשות הוא לעקוב אחר מסוג מתקדם או מותאמות אישית של התקנה. בדרך זו, אם יש איזה תוכניות מוסתרות או יישומים, ניתן יהיה לראות אותם. אנו ממליצים לך כדי לבטל את הבחירה תוכנות נוספות, כפי שהם היו הכי סביר להתברר תוכנות זדוניות.

אל תפחד. Adware אינו נחשב להיות אמיתי ‘וירוס’ על-ידי משתמשים רבים. . עדיין, זה לא עושה זה לא מזיק. מאחורי המודעות שתוכנה זדונית זו יוצרת, אולי יש סכנות חבויות. ייתכן לחיצה הענקת איומים האכזרי גישה למחשב שלך. האקרים להסתמך על רשלנות שלך כדי להשיג את ידיהם על נתוניך האישיים, כגון סיסמאות, מזהה הכניסה, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, ועוד. ברגע שהם השיג את המידע הזה, הם יכולים לשתף אותה עם אחרים שלישיים למטרות רווח.

מה זה אפילו יותר גרוע על פרסום זה הוא כי זמן שזה נשאר על הדפדפן שלך, המודעות יותר זה יפיק. הדפדפן שלך יתחילו בקרוב להיאבק עם הצגת כולן ויחלו בסופו של דבר על הקפאה של התרסקות. בשלב מסוים, זה יפסיק להגיב לגמרי, לא תוכל לעשות כל סוג של עבודה באינטרנט. בגלל זה אתה צריך להסיר טפילים זדונית ברגע לזהות קיומה ואתה החזרת השליטה בדפדפן שלך לפני שיהיה מאוחר מדי.

הסרת התקנה של Iperadventure.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Iperadventure.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Iperadventure.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *