By | October 25, 2017
Remove Internet Explorer Critical ERROR

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Internet Explorer Critical ERROR. המדריך להסרת Internet Explorer Critical ERROR עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

אם התראות אבטחה עם הכותרת Internet Explorer Critical ERROR מופיעים על המסך, יש תוכנית מטעה על המערכת שלך. אנו משתמשים במונח מטעה כדי להפנות rogue תוכנות כי ההודעות מכילים מידע כוזב. על פי הדו ח Internet Explorer Critical ERROR, המערכת נדבק במחלה סוס טרויאני בשם 055BCC8375597 .worm/ RDN/ טרויאני. . זה לא נכון. לא נדבקו בווירוס הזה. הודעות האזהרה מנסה לגרום לך להאמין. היית, כך תעשה כפי שהם אומרים לך. הבעיה האמיתית היא התוכנה הזדונית מאחורי הפריטים המוקפצים Internet Explorer Critical ERROR. מומחי אבטחה יש בדגל זה כמו תוכנית שעשויות להיות בלתי רצויות (גור).

הכלי מרושע מופץ באמצעות חבילות דואר זבל אימיילים, פגום אתרי אינטרנט, נחשף קישורים. סוגי תוכניות אשר לשאת זה כוללים freeware, shareware עותקים פיראטיים של כלי שירות בתשלום. המארח מוגדר לעבד הכלי מוצלת כאשר מותקן. הכלבלב יוזכרו ב לתקנון זה אומר כי ניתן יהיה לזהות את זה. הקפד שלקרוא הסכם רשיון (למשתמש קצה EULA) של כל הכלים שאתה מוסיף את המחשב למשתמש הקצה. שים לב כי זה חיוני כדי לבחור את מצב התקנה מותאמת אישית או מתקדם. הכלבלב Internet Explorer Critical ERROR יפורטו כמו יישום בונוס שבו באפשרותך להוסיף בחינם. האפשרות לא ייכלל במצב אוטומטי או בסיסי.

כאשר משתמש דואר אלקטרוני דואר זבל עבור ההעברה, האמנית הונאה גם צריך קובץ. הכלבלב Internet Explorer Critical ERROR ימוזגו עם מסמך טקסט, תמונה, ארכיון, תיקיה מכווצת או פונדקאי אחר. בעת פתיחת הקובץ המצורף, הורד והתקן התוכנית סמויה יושק באופן אוטומטי. שולחי דואר זבל כותב לעתים קרובות בשם הקיימות לחברות וארגונים. לא לקחת זהותו של השולח כערובה. תחפשי כתובת הדוא ל המכתב נשלחה. תוכלו לבקר באתר הרשמי של הישות המתאימים להתייחסות. נסיעה התקנות לקרות בעת הזנת תחום אינטרנט הנגוע. אתה צריך לעשות את המחקר שלך על פלטפורמות לא מוכר.

Remove Internet Explorer Critical ERROR

The Internet Explorer Critical ERROR Virus

ברגע הכלבלב נכנסה המערכת שלך, תתחיל להציג את התראות אבטחה מזויפות. המדינה, Internet Explorer Critical ERROR אזהרות כי הסוס הטרויאני הנ ל ניסה אישורי כניסה הגישה ומידע בנקאי של דפדפן האינטרנט Internet Explorer. ההודעות מופיעות בשתי תבניות. ראשית, תועבר מאתר האינטרנט שהמוצג כעת. הכלבלב יטען דף עם רקע אדום, טקסט לבן. . זה כמה התראות אבטחה מוצגות בדרך כלל על-ידי מערכת ההפעלה Windows. הדף מבטיח לך כי ההתקפה נוטרל, אין נתונים נגנב. עם זאת, זה יסביר לך לנקוט אמצעים כדי למנוע התקפות נוספות מפני איום לכאורה.

החלון השני יסביר יותר על העניין. היא גם מתחילה עם הביטוי Internet Explorer Critical ERROR כדי לציין כי הוא מקושר אל האחרון. המידע הנוסף הבא את האיום. התראה זו לא נטענה בדף בדפדפן. במקום זאת, היא מוצגת כהודעה המערכת. על מתאר האיום לכאורה, זה מפרט את האגרה חמים קו חופשי שבו אתה יכול לקבל תמיכה טכנית. עכשיו זה הזמן להזכיר כי ישנם שתי גרסאות של הכלבלב. הם נבדלים רק קו הטלפון שהם מספקים. המספרים המתאימים הם +1 (888)-780-0587 +1 (800)-757-326. הם מופעלים על ידי סוכנים שעובדים בשיתוף פעולה עם המפתחים של הכלבלב. אם תתקשרי, הם ינסו לזכות באמונך לתאר את הבעיות שאתם חווים כיום.

הסוכנים תמיכה טכנית מזויף יודע מה קורה במערכת שלך, כי הם יודעים איך עובד הכלבלב מאחורי ההודעות Internet Explorer Critical ERROR. ידע זה עוזר להם להישמע משכנע. הם יציין כי אתה צריך כלי אנטי-וירוס מסוים על מנת להסיר את האיום. יהיה לך לרכוש אותו מהם. . זה הונאה מתוחכמת. הבעיה היחידה במערכת שלך היא הכלבלב המציגה את ההתראות Internet Explorer Critical ERROR. עליך לנקוט בצעדים נגד זה. לא לקנות את יישום האבטחה. -אין צורך, וגם זה יהיה מועיל. אתה לא צריך להתקשר הקו החם תמיכה טכנית מלכתחילה. לא ייתכן שיחת חינם במציאות.

הסרת התקנה של Internet Explorer Critical ERROR

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Internet Explorer Critical ERROR מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *