By | June 25, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Inquiry.doc. המדריך להסרת Inquiry.doc עובדת עבור כל הגירסאות של Windows.

Inquiry.doc הוא מאוד מסוכן וירוס זה שייך לקטגוריה סוס טרויאני. זה זה חשאי מאוד ויש לו את היכולת להשחית את הכל במחשב. בדרך כלל, זה מתחיל עם שינוי הרישום שלך. זה יכול למחוק או להוסיף פריטים מבלי ששמת לב אפילו.

קשה מאוד לתפוס את סוג זה של תוכנות זדוניות לפני שהוא מתחיל פעילות זדונית. ברגע שזה מתחיל לזרוע הרס במחשב שלך, תוכל לאתר את זה בזכות זה הסימפטומים ניתן להבחנה כמו תוכנית קריסות, היכולת להפעיל יישומים פשוטים, מהירות האינטרנט איטי ו ירידה פתאומית ברמת הביצועים של המחשב. הפעלה מחדש של המערכת שלך פשוט לא יעזור. ככל את הסוס הטרויאני נשאר במחשב שלך, הנזקים יותר זה יכול לגרום.

הדרכים הנפוצות ביותר של הפצת הוירוס הזה הן על ידי חבילות תוכנה חופשית, הודעות דוא ל זבל או עדכון מזויף בקשות. זה לא יכול לחדור למחשב שלך ללא עזרתך. אז אם אתה שם לב ופעל העצה שאנחנו מתכוונים לתת לך – באפשרותך למנוע זיהום Inquiry.doc בעתיד. חשוב מאוד לעקוב אחר של Custom/ Advanced/ ידני סוג התקנה. . זה הדרך היחידה לראות את הרשימה המלאה של התוכנה הכלולה בחבילה חינם שהורדת מהאינטרנט.

אתה יכול בקלות בטלו את הסימון תוכנית או יישום זה נראה נראה לך חשוד או לא המיועד להורדת מלכתחילה. כמו כן, תמיד תוודא שתקבל את העדכונים שלך ממקורות, מורשים ואמינים בלבד! . אל תיפלי למלכודת בקשת עדכון מוקפץ שנקבעו על ידי האקרים

סוסים טרויאניים הם הסוג המסוכן ביותר של וירוס, כנראה בעיקר בגלל שלהם התגנבות ואת הרב-גוניות. ניתן לתכנת אותו לעשות הכל – כדי להדביק את המחשב שלך עם וירוסים כמו ransomware, תוכנות פרסום, חוטפי דפדפן, תוכנות ריגול, תולעים או יותר גרוע! סוס טרויאני יכול גם לשמש כדרך עבור פושעי סייבר כדי לרגל אחריך – כמעט והן פיזית. זו תהיה פגיעה באבטחה הגדולות. אף אחד לא רוצה. שלא להזכיר כמה קל זה יהיה עבור האקרים לקבל את הנתונים האישיים שלך כמו סיסמאות, מספרי כרטיס אשראי, פרטי חשבון הבנק, מזהה הכניסה, סוגי וכדומה

מגוון קובץ כמו מסמכים, תמונות וקבצי הפעלה יכול גם ליפול לידיים שלהם, ו הם רשאים לחלוק מידע כזה עם אחרים שלישיים למטרות רווח. אל תבזבז את הזמן! אתה צריך להסיר את הווירוס Inquiry.doc סוס טרויאני מסוכן לפני זה יש את ההזדמנות כדי לגרום נזק חמור למחשב שלך. אנחנו יכולים לעזור לך במשימה זו. פשוט בצע את ההוראות שלנו למטה.

הסרת התקנה של Inquiry.doc

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Inquiry.doc מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *