By | October 27, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Infpub.dat Virus. המדריך להסרת Infpub.dat Virus עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Infpub.dat הוא וירוס מאוד מסוכנים. הוא שייך לאחת המשפחות המפחיד ביותר סייבר זיהום – הסוס הטרויאני אחד. אם אתה נגוע זה, אתה בבעיה רצינית. המזיק קשורה גם Ransomware ארנב רע הידוע לשמצה. זה, העובדה כי זה סוס טרויאני, צריך להיות מספיק כדי שתוכל להבין Infpub.dat עד כמה מסוכן זה. הווירוס להתקין בהקדם האפשרי. אל תתעלם הסיכון ענק שחושפת אותך.

בנוסף, אתה יכול אתה בר מזל כדי לדעת מה אתה מתעסק סוסים טרויאניים הם מאוד חשאי. הם עובדים בין הצללים, שנדרש רוב המשתמשים שבועות, חודשים ולעיתים אפילו, להבין שהם נשאים. העובדה כי אתה קורא את המדריך להסרת מראה כי אתה מודע למצבך. את הצלחת לזהות המזיק, עכשיו הגיע הזמן להסיר אותו. לפני שהוא גורם נזק בלתי הפיך למערכת שלך. כי זה רק עניין של זמן לפני שהוא יעשה. יש סיבה למה אז חשש סוסים טרויאניים. יש להם רשימה ארוכה של תכונות להפגין, שאף אחד מהם שימושי עבורך. תעשה לעצמך טובה וחותכים קצר השהייה של Infpub.dat. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. . אז, קח את זה-

Infpub.dat הוא מטרד. זה עושה בלגן מוחלט של המחשב שלך. בתור התחלה, הווירוס התראות ברישום המערכת שלך. זה adds/ מסיר ערכי משנה או נזקים לחלוטין את הקבצים שלך לגמרי מאחורי הגב. כתוצאה מכך, אתה עלול למצוא את עצמך לא ניתן לטעון חלק מהתוכניות שלך. . אבל זה רק ההתחלה, כפי שאמרנו, הרשימה היא ארוכה למדי. Infpub.dat יכול גם לשנות את הגדרות הדפדפן ולהזריק דפדפנים שלך עם המון קישורים פגומים ופרסומות. לא תוכל לגלוש באינטרנט בדרך כלל ובבטחה, אתה תהיה כל הזמן נקטע, הופנה, תמיד חשופים לסיכון תוכנות זדוניות. יתר על כן, החיים הפרטיים שלך כבר לא פרטית עכשיו כאשר הסוס הטרויאני על הלוח.

סוסים טרויאניים משמשים בעיקר לרגל הקורבנות שלהם ולגנוב מידע רגיש. לא רק זה, אבל הם גם לשלוח הכל הם מוצאים crooks אשר ברא אותם. את חושבת ופושעי אינטרנט גישה לפרטים האישיים שלך הוא רעיון טוב? כמובן, לא. יכולים בקלות ליפול קורבן הונאה פיננסיים או אפילו של גניבת זהות. ובכל זאת, יש עדיין יותר. הביצועים של המחשב שלך מחמיר גם כן. אתה נתקל לעיתים קרובות קריסות, קופא, אתחול מחדש, וכו ‘. שאנחנו לא רק באינטרנט. באמצעות המחשב במצב לא מקוון הוא גם קשה. שלא לדבר על זה אם זה יימשך זמן רב מדי, ייתכן אפילו פני מסך כחול של מוות. אל תתנו שתרחיש לגולל. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להתמודד עם Infpub.dat מיד.

כיצד Infpub.dat להזין את המחשב האישי שלך? הסוס הטרויאני מסתמך בעיקר על עדכוני תוכנה מזויפת לנסוע באינטרנט. אולי אתה חושב שאתה מעדכן תוכנית בעוד, למעשה, התקנת תוכנות זדוניות. עין עבור קישורים ודפים מחפש מוצל. מוריד דברים ממקורות אמינים בלבד ולשים לב במהלך תהליך ההתקנה. טקטיקה הסתננות מפורסם אחר הוא עדיין הודעות דוא ל זבל. שיטה זו אף פעם לא מתיישן. עם זאת, זה עדיין כל כך יעיל כי המשתמשים אל תקשיב.

כמה פעמים אתם הוזהרתם לא לפתוח דוא ל מאנשים זרים? . מיליונים, נכון? אבל אתה עדיין עושה את זה… . למה? בדרך זו אתה בעצם פותח את הדלתות של המחשב לזיהומים. אתה עושה את העבודה של הפושעים הרבה יותר קל. אל תעשי את זה. . אל תרגיש מטרה קלה אף יותר על ידי כך רשלני, ודעתך מוסחת. בחר דריכות במקום זאת. זה עובר דרך ארוכה, לבטוח בנו.

הסרת התקנה של Infpub.dat Virus

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Infpub.dat Virus מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *