By | August 30, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Hwcdn.net. המדריך להסרת Hwcdn.net עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Redirect Hwcdn.net הוא אינדיקציה ברורה כי אתה בצרות. המראה מתמדת של אתר אינטרנט זה הוא סימן כי הדפדפן שלך נדבק בווירוס על ידי החוטף מגעיל. לאחר טפיל זה פולש, הוא מיד מתחיל להציף את המסך שלך עם כל סוג של פרסומות-חלונות קופצים, ב- text, באנרים, למצמץ הודעות התראה. ולרוב, תוכן כזה יהיה לקדם עסקה בלעדית שונים, הצעות מיוחדות, קופונים, הנחות, וכו ‘

הדבר על המודעות כאלה, כי הם יהיו באופן ספציפי ממוקד להיראות אטרקטיבי יותר למשתמש. זה מתאפשר הודות היכולת של החוטף לעקוב אחר פעילותך באינטרנט לאיסוף נתונים כמו היסטוריית דפדפן ובתוצאות החיפוש, כדאי להתאים אישית את התוכן בדרגה. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה PPC (תשלום לכל קליק) עבור הדפים בחסות והן פושעי סייבר זה מתוכנת טפיל זה לעשות כרצונם.

הדרכים הנפוצות ביותר עבור החוטף דפדפן להפיץ הם דוא ל זבל, קבצים מצורפים, חבילות תוכנה, נגוע קישורים המודעות, זיוף, ועדכונים טורנטים. אם אתה מקבל הודעות דוא ל זבל, במיוחד כאלה עם קבצים מצורפים, אנו ממליצים בחום היגוי ברור מהם.

לעתים קרובות יותר מאשר לא, דוא ל כזה נגוע על ידי או להכיל תוכנות זדוניות שמטרתו לחדור למחשב ולפתוח דלתות אחוריות עבור האקרים. הם מסתמכים על נאיביות שלכם, לנצל את ההזדמנות הזאת כדי להשיג את ידיהם על הנתונים האישיים שלך. לכן חשוב מאוד להיות זהירים. אין למהר לחיצה על ‘אני מסכים’ או הלחצן ‘הבא’ מבלי לקרוא את כל התנאים וההתניות. בנוסף, בעת התקנת התוכנה, אנו ממליצים לך להתקין רק תחת אשף ההתקנה המתקדמת, שכן זו הדרך היחידה בה. תוכל לראות אם יש תוכנות זדוניות מוסתר כמו תוכנות נוספות.

החוטפים הם לא רק מסוגל לייצר מספר גדול של מודעות מעצבן. הם יכולים גם להחליף את דף הבית, עמודי הכרטיסיות חדש, מנוע החיפוש המועדף לאתר מוצל אותה Hwcdn.net. מה עוד, טפיל זה זדוני אינו צריך רשות ממך. כדי להתקין את כלי השירות מפוקפק, תוספות או סרגלי כלים בדפדפן שלך. אנו מפצירים בך להסרת טפילים מסוכן, ברגע שאתה מבחין קיומה במחשב שלך. ככל שאתה לעכב את הסרתו, יותר גרוע תקבל התוצאות.

עם הזמן, את מהירות האינטרנט שלך יירד, הדפדפן שלך ייכשל לפעול כהלכה. בשלב מסוים, לא תוכל להשתמש בדפדפן בכלל, כיוון שהוא יתרסק כל הזמן להקפיא בשל כל מודעות נזרקים דרכו. בצע העצה שלנו, להיפטר חוטפי דפדפן מעצבן זה בהקדם האפשרי. אם ברצונך להשיב שליטה על הדפדפן שלך פעם נוספת, אנו ממליצים שתבצע את ההוראות שלנו.

הסרת התקנה של Hwcdn.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Hwcdn.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *