By | June 8, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Home.firrectly.top. המדריך להסרת Home.firrectly.top עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האם אתה מקבל מחדש בקביעות אל הדף Home.firrectly.top? נעים לנו להיות שליחים של חדשות רעות, אך נראה כי המחשב נדבק בווירוס על ידי החוטף דפדפן. מה הם הסימפטומים של זיהום תוכנות זדוניות כזה? בכל פעם גלישה באינטרנט, תקבל הודעות בשורת המצב, אומר “מחכה Home.firrectly.top”, “חיבור Home.firrectly.top”,

וכולי, לא משנה באיזה עמוד שאתה רוצה לבקר, אתה לקבל מופגזים המודעות פולשניות, מוקפצים, דילים בלעדיים, מיוחד הצעות, קופונים, וכן זיוף לעדכן בקשות אחרות קישורים מפוקפק ואת הפניות. תבחין כי טקסט אקראי הפכה היפר-קישורים. סימנים אחרים של דפדפן נחטף הן התקנות לא מורשית של סרגלי כלים, תוספות והרחבות, החלפת דף הבית וספק החיפוש המועדף שלך עם אתר האינטרנט Home.firrectly.top, יחד עם שינויים נוספים בהגדרות של הדפדפן.

הדרכים הנפוצות ביותר כדי לקבל את המחשב שלך נגוע החוטף דפדפן על-ידי דוא ל זבל, קבצים מצורפים, וכן קבצי הפעלה של הודעות דואר אלקטרוני משולחים לא מוכרים, בקשות לעדכון מזויפים, ללא חבילות תוכנה, נגוע קישורים, מודעות, הורדות, ועוד רבים. מה דעתך כדי למנוע זיהום תוכנות זדוניות בעתיד? אנו מייעצים לך תמיד לקבל את עדכוני תוכנה ממקורות רשמיים ואמין.

הימנע הורדת תוכניות ויישומים מאתרי אינטרנט לא מוכר וחשדן. עדיף תמיד לבחור סוג מתקדם Custom/ של התקנה בעת הורדת תוכן מהאינטרנט כי זו הדרך היחידה. שיהיו לך שליטה מלאה על מה למעשה להיות מותקן במחשב שלך. באמצעות מצב זה באשף ההתקנה, אתה יכול בקלות בטלו את הסימון תוכנית או יישום שנראה לך מיותרים או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

חוטפי דפדפן לא יהיה מסוכן כמו וירוסים אחרים כמו סוסים טרויאניים, תולעים, או ransomware, אבל זה לא אומר שהם צריכים לזלזל. לא ייתכן שתשקול פרסומות פולשניות מסוכן, אבל אם תלחץ עליהם, אולי באופן פוטנציאלי לפתוח דלתות אחוריות איומים זה יכול לגרום נזק חמור למחשב שלך. זה יכול לגרום לגניבת מידע אישי זה יכול להיות משותף על ידי האקרים עם צדדים שלישיים אחרים. נתונים כאלה יכולים להיות, אך אינו מוגבל סיסמאות, IP כתובות, כניסה אישורים, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, כמו גם סוגי קבצים שונים כמו מסמכים, תמונות וקבצי הפעלה.

שאתה חושב כי ניתן בקלות להימנע לחיצה על פריטים מוקפצים נגוע כזה, אבל חוטפי יש את יכולת להשיג ולנטר את היסטוריית הדפדפן, הרגלים, שאילתות חיפוש, מה שמקל ליצור את סוג פרסום תוכן שהם רוב סביר להניח לחץ על. אנחנו יכולים לעזור לך בהצלחה להסיר תוכנה זדונית זו מהמחשב שלך. פשוט בצע שלנו הוראות מפורטות להלן.

הסרת התקנה של Home.firrectly.top

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Home.firrectly.top מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *