By | July 31, 2018
Remove Greatene.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Greatene.com. המדריך להסרת Greatene.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

חשבת להיות מופגזים המודעות היא התנהגות דפדפן רגיל, אבל עכשיו אתה לא כל כך בטוח? מודעות לא משהו יוצא דופן, אבל כאשר הם למנוע ממך חוויה גלישה רגילה, זה איך אתה יודע שמשהו לא כשורה. פרסומות מוקפצות Greatene.com הן בשל זיהום פרסום מגעיל כי הדפדפן שלך יש. טפיל זה זדוני יעשו הכל כדי לגרום לך ללחוץ על המודעות שנוצר על-ידי אותו.

. למה? אז זה יכול ליצור הכנסה לשלם לכל קליק, בגלל זה. טפיל זה זדוני יעבור אפילו כפי בכרמאן להשיג את הדפדפן שלך היסטוריה ובתוצאות החיפוש, אז זה יכול להתאים אישית את הפרסומות בהתאם, אז הקורבן הוא סביר ללחוץ עליהם. הבעיה היא, לעולם לא תדע איפה אתה עלול לקבל הופנה, ברגע שלחצת על תוכן כזה. אתה עלול להזדהם על ידי וירוסים אחרים מבלי שיידע על כך.

פרסום לא יכול לחדור את הדפדפן שלך ללא רשותך. . כן, זה אומר כי אם נפלת קורבן כדי טפיל זה סייבר, לך להאשים את עצמך. כמובן, עשית את זה ביודעין. תוכנות זדוניות יש דרך להונות אותך. טפיל זה מופץ הנפוץ ביותר באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, bundling, עדכוני תוכנה מזויפת, קישורים פגומים, חלונות קופצים, וכו ‘. אם אתה נופל מודעה זה נראה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, ככל הנראה זה.

Remove Greatene.com

The Greatene.com Virus

אל תיפול למלכודת כזאת. . זה לא שווה את הסיכון אנו ממליצים לקוראים שלנו להתמיד כאשר הם להוריד תוכן מהאינטרנט. בעת התקנת תוכנה, מומלץ לבחור Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה. פעולה זו תבטיח כי אין תוכניות נוספות או יישומים יוסתר ממך ובטלו אתה יכול בקלות כל תוכנה שנראה לך מיותרים או לא רצוי להוריד מלכתחילה.

אל תירא, adware אינו אמיתי “וירוס” כי הוא מדביק את הדפדפנים בלבד, לא מערכת המחשב כולו שלך. עם זאת, זה לא אומר שהם לא מזיקים. האיום הוא אמיתי, אתה תצטער אם לא נפעל מהר, להסיר פרסום זה ברגע אתה מבחין קיומה במחשב האישי שלך. אתה תרוויח דבר על ידי שמירה על תוכנה זדונית זו. זה יביא אותך רק כאבי ראש. הדפדפן שלך יקבל כל כך עמוסה עם פרסומות ופריטים מוקפצים כי לא תוכל לעמוד בקצב. . בקרוב, זה יתחיל לקרוס ומקפיאים.

ייתכן שתיתקל מהירות האינטרנט איטי. בשלב מסוים, הדפדפן שלך יפסיקו לעבוד לחלוטין. מה שגרוע זה, ייתכן ביודעין לאפשר וירוסים אחרים במחשב שלך, על ידי לחיצה על המודעות זדוני. לא רק זה, אבל את גם הפרטיות והאבטחה שלך בסכנה. כדי לחזור חווית הגלישה ללא פרסומות, מאובטח, כל שעליך לעשות הוא להוראותינו.

הסרת התקנה של Greatene.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Greatene.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *