By | August 28, 2018

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Girrrly.com. המדריך להסרת Girrrly.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

תוכנות זדוניות חוקרים מדווחים כי אתר האינטרנט Girrrly.com סימן רע. סימן כי כבר הסתננו הדפדפן שלך על ידי פרסום. אם דף זה לעתים קרובות מציג בדפדפן שלך, להכין עבור צרות. זמן קצר לאחר החדירה, טפיל זדוניות זה יתחיל ביצירת מודעות מוצלת מרובים בצורות שונות – פריטים מוקפצים, בתוך טקסט, מהבהב הודעות התראה, באנרים. לעתים קרובות, תוכן כזה יקדם איזשהו דילים בלעדיים, מבצעים מיוחדים, הנחות חד פעמית, וכדומה

מה שמעניין על מודעות אלה, הוא כי הם להיות באופן ספציפי ממוקד, אישית, ולכן הם יותר אטרקטיבי למשתמש, כך הם הם נוטים יותר לקבל לחצתם על. איך זה אפשרי, אתה שואל? . טוב. זה לא יהיה קשה הטפיל להונות אותך מאז שיש את היכולת לגנוב את הנתונים האינטרנט שלך כמו היסטוריית גלישה ותוצאות חיפוש. עם מידע יקר ערך זה, adware מעלה את הסיכויים שלה של יצירת הכנסה לשלם לכל קליק.

לעתים קרובות, פרסום מבצבצים מאחורי חבילות תוכנה ועדכון מזויף בקשות. אמצעי נפוץ אחר של התפלגות כוללים קבצי torrent, קישורים מוצל, מודעות, דוא ל זבל וקבצים מצורפים. התוכניות של פושעי סייבר לשגשג בזכות נאיביות והסחות של המשתמש. לכן חשוב מאוד להיות זהירים במיוחד כאשר אתה לחץ על ‘אני מסכים’ או על הלחצן ‘הבא’. מאת להיות חפוזה תצבור שום בעיות.

על מנת להבטיח כי הנוכחות המקוונת שלך תהיה מאובטחת ופרטית, אתה צריך להיות זהיר ולשים לב קרוב מה לעשות בזמן באינטרנט. מומלץ מאוד סומך רק על מקורות רשמיים, מורשה לקבל את עדכוני תוכנה. יתר על כן, כאשר אתה מתעסק עם תוכנה שהורדה טרי, הדבר החכם לעשות יהיה לבחור עבור התקנה מתקדמות Custom/. בדרך זו, אם יש תוכנות זדוניות, מוסתר כמו התקנות אופציונלי, תוכל בקלות לזהות אותן.

אם אכן קיימות תוכנות נוספות, עליך לבטל את הבחירה כאלה תוכניות ויישומים, אז הם לא מקבלים גישה למחשב שלך. אם אתה בוחר ללכת עם התקנה מהירה, תוכנות זדוניות כאלה מקבל אוטומטית מותקן במחשב שלך, אפילו לא תבינו את זה, עד מאוחר יותר, כאשר זה יהיה מאוחר מדי, המחשב שלך נגוע.

פרסום הוא מהווה סכנה אמיתית. שמחתו כל סוג של עבודה שאתם עושים באינטרנט, רק כדי להציג פרסומות המפוקפק שלו. תוכנה זדונית זו יכול אפילו לכת להתקין אפליקציות מוצלת ואת סרגלי כלים בדפדפן שלך ללא ידיעתך או הסכמתך. ככל נתת זה טפיל סייבר להסתובב חופשי במחשב האישי שלך, היה יותר גרוע שהוא יקבל. בקרוב, הדפדפן שלך יחדל מלהגיב, חיבור האינטרנט שלך תגרום להקטנת מהירות. וזה לא הכל.

על ידי שמירה על המזיק הזה במחשב שלך, סיכנת את המידע האישי והפיננסי שלך. האקרים תוכלו למצוא דרך כדי לנצל את ההזדמנות הזאת כדי לגנוב על הסיסמאות, מספרי כרטיס אשראי ומידע רב ערך אחר, אז הם יכולים לשתף אותו עם אחרים שלישיים למטרות רווח. אם אינך בטוח כיצד להמשיך, אנחנו יכולים לעזור לך להסיר פרסום מגעיל זה מהמכשיר שלך סייבר. כל שעליך לעשות הוא פשוט עקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת התקנה של Girrrly.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Girrrly.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *