By | October 31, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Getthemall Video Downloader. המדריך להסרת Getthemall Video Downloader עובד עבור כל הגירסאות של Windows.

Getthemall Video Downloader הוא לא תוכנית מועיל. . זה זיהום. תוכנה שעשויה להיות בלתי רצויה, למען הדיוק, וזה מהווה סכנה. לא חושב ש-app יהיה מועיל לך בדרך כלשהי. זה לא יהיה. היא נוצרה רק כדי לשרת המטרות של האקרים זדוניים ללא קשר מי סובל את זה. למרבה הצער, האחד לסבול הוא אתה, במקרה הזה. המחשב המארח תוכנית זדונית וזה חדשות רעות גם לך וגם את המערכת שלך. הקפד להסיר Getthemall Video Downloader בהקדם האפשרי.

הכלבלב יהרסו לחלוטין את פעילויותיך באינטרנט, אתה ייחשף לסיכון תוכנות זדוניות כל הזמן. לבזבז זמן. חיפוש ומחיקה של הפולש עכשיו. ככל שהזמן שבו מבלה על הסיפון, הבעיות עוד זה גורם. ולגדול בעיות אלה בחומרתם גם כן. כלומר, אם תיתן להם, כמובן. אם אתה לוקח את העניינים לידיים שלך, הדברים יהיה שונה. לא מטרידים אותי. זה באחריותך לשמור על המחשב שלך, אז תעשה את זה. ייטב להיפטר Getthemall Video Downloader, כך ייטב. אם לתת לזה להיות, אבל, זה לא ייקח הרבה זמן לפני שתתחרט על כך.

מטרתו של הכלבלב Getthemall Video Downloader היא ליצור הכנסות לשלם לכל קליק על בעליו. ? איך אתה חושב שזה עושה את זה? מאת להפגיז עם טונות של פרסומות מוקפצות מעצבן, כמובן. המסך כולו מכוסה כרזות, קופונים, דילים, הצעות, בתוך טקסטים, המחירים הטובים ביותר, השוואות, מודעות וידאו, וכו ‘, ועוד. הערכה היא פשוטה. עבור כל לחיצה על מודעה, משלמים crooks. . אתה ממש הופך מעסיקם. הם מתעשרים על חשבונך. כמו כן, הכלבלב הפניות לך דפים מפוקפקים רבים מדי.

שוב, האקרים להרוויח כסף מזה. אתה עוזר להם רווחים ללא מאמץ. זאת, לעומת זאת, באמת משפיע על הגלישה שלך. אתה לא יכול למצוא כל דבר שאתם מחפשים באינטרנט כפי שאתה כל הזמן משתבשות וכל תמיד בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות. שום דבר שאתם רואים על המסך הוא אמין. אם יקרה לך ללחוץ על הפרסומת הלא נכון, אתה להוריד זיהומים. כן, בלחיצה אחת זה מספיק לסכן את המחשב שלך אפילו יותר. ואל תשכחו כי הוא כבר סובל עקב מעשי קונדס של הגורים. זה איטי ולא מגיבים. זה החינוך נשארה כל הזמן, קורס לעתים קרובות. תאר לעצמך מה יקרה אם תזמין עוד טפילים ב. לא לקחת את הסיכון הזה מחק Getthemall Video Downloader בהקדם האפשרי. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו.

איך עשה Getthemall Video Downloader ניהול להיכנס? אתה לא תאהב את התשובה אבל המזיק הצליח מדביק אותך בגלל חוסר הזהירות שלך. הוא רימה אותך בעזרת טקטיקות ערמומי. אחת הטקטיקות האלה היא freeware bundling. להיות המשמר בעת התקנת תוכניות ללא תשלום.

תמיד לבחור הגדרות ההתקנה מקדמות במקום תקן אלה. בדרך זו ניתן יהיה לראות אם ישנם כמה אפליקציות בנוסף מצורפת אשר עומדים להיות מותקן יחד עם התוכנית המקורית. אם ישנם, בטל את כולם. כזה “בונוסים” לעיתים קרובות תוכניות זדוניות, אם אתה באמת צריך אותם הורדת אותם לעצמך עכשיו. אל תתנו האקרים להטעות אותך. להיות חכם יותר, צעד אחד קדימה. הם מתפללים עבור חיפזון, הסחת דעת, רשלנות כדי להצליח. לא עוזרים להם להיות ערניים וזהיר במקום, להגן על המחשב שלך.

הסרת התקנה של Getthemall Video Downloader

STEP-1הפעל את מנהל המשימות על ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-6

פתח MS Config על ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Getthemall Video Downloader מהמחשב שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Category: PUP

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *