By | September 14, 2018

פרסום היא תוכנה זדונית מגעיל כי הוא אחראי על הכמות העצומה של המודעות שאתה רואה על המסך. אם אתה מקבל מחדש בקביעות אל אתר האינטרנט Geniustrainer.net, אתה בצרות. דף זה הוא סימן האורבת איפשהו במחשב שלך טפיל מתוך הקטגוריה תוכנות פרסום. תוכנה זדונית כזו במיוחד מתוכנת כדי להפיק פרסומות פולשניות רבים, עם המטרה הבלעדית של יצירת הכנסה לשלם לכל קליק.

הטפיל ישלמו עבור כל קליק שתבצע על התוכן המוצג לספירה. בזכות היכולת של adware לגנוב שאילתות חיפוש והיסטוריית הגלישה שלך, זה יהיה מסוגל לספק תוכן יישוב יהיה הרבה יותר אטרקטיבי, לעומת פרסומות רגילות אחרות. הקטע עם כזה קישורים ממומנים, הטפיל שאכפת רק מספר מודעות זה מראה. ככל שהמספר גדול יותר, כך טוב יותר הסיכוי של רווח. מסיבה זו, תוצג על המסך כל מיני פרסומות, בלי לטרוח כדי לבדוק אם הם מובילים למקורות המאובטח. אז כדאי שתחשוב פעמיים לפני לחיצה על כל המודעות מושך אתה רואה על המסך.

האמצעי הנפוץ ביותר של פרסום התפלגות כוללים תוכנה חופשית חבילות, לזייף עדכונים ודואר זבל מיילים. טפיל זה ידוע גם תסתתר מאחורי נגוע קישורים, המודעות, כמו גם קבצי torrent. על מנת להבטיח כי אתה מוגן מזיהום פרסום פוטנציאלי, אתה צריך לשלם קרוב לב כאשר אתה גולש באינטרנט. לא בצורה עיוורת אמון מוקפץ אקראי שמדרבן אותך ללחוץ על קישור עדכון חשוד. במקום זאת, מסתמכים על מקורות רשמיים, מורשה בלבד.

אנו ממליצים גם בחירה של סוג מתקדם Custom/ של התקנה, יותר מאשר אחת מהירה. זה ייתן לך את היכולת להציג את התוכן המלא של מה שאתה עומד להתקין במחשב שלך. אם תוכנות נוספות, עליך לוודא כי זה לא הותקן, ע י ביטול תוכניות או יישומים כאלה. תוכנות זדוניות ידועה להסתיר בחבילות כזה בעוד התחזה התקנות אופציונליות.

המודעות אולי לא נראה מסוכן מאוד, אבל העניין הוא שאתה אף פעם לא יודע מה הסכנות יהיו מאחורי אותם. כפי שהזכרנו כבר, הטפיל אינו מאמת את האבטחה של המודעות המוצגות, אז אתה. יכול להיות הפתעה אם יקרה לך ללחוץ על המודעה מפוקפק כזה. ולרוב, הסימפטומים של זיהום adware הם מפגרות, קריסות בדפדפן, מהירות האינטרנט איטי, כמו גם התקפה לספירה מעצבן כל הזמן עשוי להפריע לעבודתך באינטרנט.

הטפיל יכול גם ללכת כמו בכרמאן ההפרעה וידאו כי אתה צופה, רק אז הוא יכול להציג פרסומות. פרסום גם מסכנת את המידע הפרטי שלך. האקרים יכולים בקלות לנצל הזדמנות זו כדי להשיג את ידיהם על המידע האישי והפיננסי, אז הם יכולים לשתף אותו עם אנשים אחרים למטרות מיטיבות. להיות חכם. להיפטר זה מטרד adware בהקדם האפשרי! אם אתה נשאר פעיל, אתה מסתכן הטפיל לחלוטין להשתלט על דפדפנים שלך, להם נזק חמור עד כדי שהם לא לפעול כלל. להגן על האבטחה המקוונת והפרטיות שלך! להסיר את האיום פרסום מגעיל עכשיו!

הסרת התקנה של Geniustrainer.net

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Geniustrainer.net מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *