By | October 12, 2017
Remove Games.onesearch.org

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Games.onesearch.org. המדריך להסרת Games.onesearch.org עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

לראות את הדף Games.onesearch.org בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך הוא סימן. סימן רע. האתר מעיד על קיומם של החוטף דפדפן במחשב שלך. זוהי הדרך של המזיק להכריז על עצמו אליך. אל תתעלם סימן זה. קח את זה כמו האזהרה שהוא אכן, לשים לב לזה. חוטפי יהרוס את חווית הגלישה שלך. אלא אם כן אתה מבצע פעולות מיידית נגד זה-

אמון שאותנו, הטפיל בסופו של דבר לצאת פקד ולאחר מכן המצב שלך להחמיר. למה לחכות שזה יקרה כאשר באפשרותך להסיר את הפורץ עכשיו? זה לא נועד להיות מועיל לך. ככל שהזמן שבו מבלה על הסיפון, הבעיות עוד זה גורם. תעשה לעצמך טובה, להסיר אותו בהקדם האפשרי. אחרת, לא יעבור זמן רב עד הפרטיות שלך מקבל חשיפה לסיכונים.

חוטפי מציץ? לך, אוספת נתונים רגישים. . זה שומר על איסוף מידע ושליחתו כאשר הוא מחליט. יש לו את זה מספיק. את מי? כדי ההאקרים מאחורי זה מי יכול להשתמש פרטיך האישיים עבור מה שהם רוצים. זה נשמע כמו רעיון טוב לך? כמובן, לא! אל תבזבזו זמן, אל תחכו לתרחיש הזו להתגלות. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה ולשמור את עצמך המון כאבי ראש.

מלבד לסכן את הפרטיות שלך, חוטפי הרס גם את פעילויותיך באינטרנט. קודם כל, האתר Games.onesearch.org הופך את הצל המקוונת שלך, אתה רואה את זה בכל מקום. הדף אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש לחלוטין מאחורי הגב. הוא מופיע גם בעת פתיחת כרטיסיה חדשה בין תוצאות החיפוש. או, אתה מקבל הופנה אליו בעת ביקור באתר אחר. יש אין מנוס מן הדף מגעיל. כל עוד נשאר החוטף, Games.onesearch.org יישאר גם כן. לא, אבל זה

Remove Games.onesearch.org

The Games.onesearch.org Virus

הזיהום גם חושף אותך לסיכון תוכנות זדוניות מדי יום. עם מנוע חיפוש מוצלת החדש שלך, אף אחד התוצאות שיוצגו אמינים. למעשה, רובם לא, ואתה בטוח אלה בנפרד. בלחיצה על קישור פגום הוא כל מה שדרוש לך לסכן את המחשב שלך אפילו יותר. לפעמים, קליק שלך שווה הסכמתך כדי להתקין תוכנות זדוניות יותר על הלוח. כבר יש לך זיהום לדאוג, וזה יותר ממספיק.

החוטף גם גורם למחשב שלך לאט לאט ולא ביצועים טובים. למה לשמור את זה? למה לסבול את התעלולים שלו? אין לך מה להפסיד אם אתה מקבל להיפטר הדברה אבל יש לך הרבה כדי לקבל. אל תבזבזו זמן, שמהסס לא. לפעול כעת כדי להסיר את Games.onesearch.org. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

? אתה תקוע עם החוטף Games.onesearch.org? הטקטיקה סוג זה של זיהומים שימושים אלה הרגילים. הודעות דוא ל זבל, מזויפים תוכנית או מערכת עדכונים, פגום pages/ links/ טורנטים, פרסומות של צד שלישי, אתרים זדוניים, חבילות shareware freeware/, וכו ‘. כל אחת משיטות אלה יפעלו אם אתה רשלן. חוסר הזהירות שלך הוא מה ההאקרים מתפללים ביותר. בלי זה, הם לא יכולים להצליח.

זה המכנה המשותף של כל הטכניקות הנ. אינם מעניקים אותו. אל תזרקי התראה לרוח כאשר אתה נמצא במצב מקוון. על ידי כך רשלנית אתה רק עושה את העבודה של קרוק קל יותר. אל! . זה הרבה יותר קל למנוע פורץ להיכנס זה להתמודד עם זה בעתיד. זה פשוט דורש יותר תשומת לב וזהירות אבל זה חוסך לך המון בעיות הרבה יותר גרוע. אל תשכחו את זה.

הסרת התקנה של Games.onesearch.org

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Games.onesearch.org של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Games.onesearch.org מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *