By | January 26, 2018
Remove Games.medianetnow.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Games.medianetnow.com. המדריך להסרת Games.medianetnow.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המאמר של היום יעזור לך להתמודד עם Games.medianetnow.com adware לתמיד. האם אתה נמאס לי כל הזמן להיות מנותב אל דף זה? האם ברצונך להיפטר ממנו לתמיד? אז לקחת כמה דקות כדי לקרוא את המאמר הזה כדי להבין כיצד להסיר זה המזיק מגעיל, כמו גם הבעיות שהוא מביא איתו. קודם כל, Games.medianetnow.com עצמה אינה adware. האתר מופיע בגלל adware, למרות זאת.

הזיהום מציקים נמצאת איפשהו במחשב שלך, מסתתר, זורע הרס מהצללים שאתה צריך לעשות זה למצוא. ומחק אותו בהקדם האפשרי. הפעם יותר שלהעניק אותו על הלוח, גדול יותר הבלאגן זה גורם מקבל. בגלל זה. קח את המראה של הדף Games.medianetnow.com כפי נאון גדול, סימן ולקחת באמצעי אזהרה. בסוף מאמר זה, תוכלו למצוא מדריך מפורט כדי להסיר פרסום זו לחלוטין. אולם, לפני המשך לקרוא, ללמוד מה בדיוק המזיק כדי לבין המערכת.
ברגע adware נוחתת על הסיפון, בעיות להתחיל נופלים. מה מגדיר את כמו גלישה פריצות, בקרוב מסלים to סיכון בטחוני חמור. תנו לנו להסביר.

Adware משנה כל דפדפנים שלך אז הם מתחילים לייצר כמות עצומה של מודעות. ולהיות המודעות יותר ויותר עם כל יום. . למה? האקרים לנצל למערכת השיווק לשלם לכל קליק כדי ליצור רווחים פסולה. במילים אחרות, הם משתמשים בך כדי להתעשר עם כל לחיצה שלך על מודעה, אתם ממלאים את הכיסים שלהם. זו הסיבה מדוע אתם מופגזים טונות של פרסומות. הקישורים יותר אתה מבין, יותר אפשרי. זה לחץ.

כמו כן, קשה מאוד למנוע את מודעות. הם כה רבים, עד כה בלתי צפויה כי אתה פופ מרומה ללחוץ פתוח לא משנה אם אתה רוצה את זה או לא. אבל לחיצה לא רק אומר חסות נוכלים. זה גם חושף אותך כדי תוכנות זדוניות. את חושבת על המודעות בחר פרסום אשר בטוחים? כמובן, לא. זה לא משנה איזה סוג של מודעות זה מבלבל אותך כל עוד זה נעשה הקליקים שלך אתה יכול להחליש במחשב שלך עוד יותר כמו לחיצה בודדת על הפרסומת הלא הוא כל שנדרש כדי שתוכל להוריד לזיהומים יותר. ? האם זה מה שאתה רוצה אנחנו לא חושבים כך.

Remove Games.medianetnow.com

The Games.medianetnow.com Virus

המרגלים adware עליך. המסקנה תכנות לעקוב אחר כל מה לעשות באינטרנט, להקליט אותו. ואז, כאשר הוא מחליט שיש מספיק נתונים יקרי ערך, הוא שולח אותו לעם מי פרסם את זה. אין שום צורך להסביר מה יכול לקרות ואז, האם יש? זרים עם גישה לפרטים האישיים שלך. לא יכולתי, לא ייגמר טוב בשבילך. כמו המזיק אינו גורם מספיק בעיות עם החוויה המקוונת שלך, הוא גם מפריע שלך אחד מחובר. המחשב הופך לאיטי, מתחיל לקרוס לעתים קרובות אפילו כאשר אתה לא גולש באינטרנט. מכונת מבוגר קצת אולי אפילו יתרסק לחלוטין. אל תהססו אך למחוק את הזיהום לפני והמצב מחמיר.

איך הגעת עם adware Games.medianetnow.com? למעשה, אתר זה כולל לחצן הורד רשמיים, המוצר מפורסם כיישום מועיל. ובכל זאת, אנחנו בספק שהורדת המזיק במכוון. אף אחד לא רוצה לסכן את המכונה שלהם, crooks יודע את זה בגלל זה הם בעיקר להפיץ תוכנות זדוניות שלהם בעזרת טריקים וטקטיקות. אחת השיטות הפופולריות ביותר להפצה adware נקרא freeware bundling.

להיות זהירים במיוחד כאשר אתה מוריד תוכנות, במיוחד אם הם בחינם. כל נוכלים דו הוא להצמיד תוכניות זדוניות שלהם לתוכנית אחרת ואין משתמשים לעשות את השאר על ידי כך רשלני ואינן. זה כדי למנוע זיהומים, העדיפו תמיד הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. בדרך זו אתה יכול לבדוק את הצרור כל יישום על-ידי יישום ובטל את כל מה שאתה לא רוצה. פעולה זו עשויה להימשך מספר דקות נוספות אבל זה שווה את זה. שיבחר בטיחות מעל מהירות ולשמור על המחשב האישי שלך ללא תוכנות זדוניות.

הסרת התקנה של Games.medianetnow.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Games.medianetnow.com של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Games.medianetnow.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *