By | October 13, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Gamereleasedate.info. המדריך להסרת Gamereleasedate.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה תקוע עם הפריטים המוקפצים Gamereleasedate.info? אם כן, אנו מצטערים להודיע לך שיש לך זריקה פרסום על הלוח. אל תילחץ, למרות זאת. האמת היא כי אתה נגוע אחד לפחות מסוכן, הקלה ביותר להסרת מזיקים. אבל זה בהחלט לא אומר. שאת בטוחה. . אתה לא שום וירוס צריך לזלזל כל אחד בסופו של דבר הולך על הסף. למעשה, יותר פרסום זה נשאר על הסיפון, הפעם יותר שזה חייב לגרום לך נזק. . והוא יהיה אלא אם תעשה משהו בנידון

קח את המראה של הדף Gamereleasedate.info כאזהרה. אתר זה יופיע בכל מקום, ברגע אתה תקוע עם פרסום. תביני את הרמז. ברגע תזהה אותו משתלטים על דפדפנים שלך, להתחיל לחפש את הזיהום ומחק אותו במקרה שהתגלה. לבטוח בנו כאשר אנו אומרים כי ככל שנחוץ, יותר והמצב מחמיר. אין שום מקום נגד טפילים במחשב האישי שלך. נקוט בפעולה!

ברגע adware מציקים נוחתת על הלוח, הוא משנה כל דפדפנים שלך, גורם להם לייצר טונות של מודעות על בסיס יומי באופן מיידי. לעניין זה, הזיהום מצרף אליהם תוסף זדונית חדש ללא כל סוג של הרשאה שלך. יתר על כן, המזיק לא צריך רשות לכל דבר שכן. הוא מסוגל לנהוג כפי שתמצא לנכון. בגלל זה אתה קבור תחת מפולת של פרסומות מדי יום. כל דף שאתה מבקר בו הוא כבד על באנרים, קופונים, דילים, הצעות, בתוך טקסטים, וכו ‘, ועוד. אפילו את האתרים אשר נהגה להיות ללא פרסומות עכשיו מכוסים לחלוטין עם פריטים מוקפצים. ואני לא חושב אפילו לשנייה הפרסומות האלה מועילות. ההיפך הוא הנכון. נוכלים להשתמש בהם כדי להרוויח כסף באמצעות מנגנון תשלום לכל קליק וזה רק אומר כי לא אכפת להם אם המודעות הם אמינים או לא. רובם בהחלט לא.

בלחיצה על הפרסומת הלא הוא כל מה שדרוש לך לסכן את המחשב שלך אפילו יותר על-ידי הורדת תוכנות זדוניות נוספות. כן, המודעות להוביל דפים מסוכן או להסתיר זיהומים עצמם. בכל מקרה, אתה תמיד לחיצה סייבר טפילים. האם אתה פעיל מנסה להדביק את המחשב שלך עם תוכנות זדוניות יותר? אתה לא חושב כי זה פרסום שיש לך די והותר? . זה הרס פעילויותיך באינטרנט. למנוע את המחשב האישי שלך כי השימוש בו הוא פשוט יותר מדי מעצבן ואתה עצבים עצב. וזה לא מפתיע. פרסום חלקים נחשבים למעשה בין המזיקים הכי מעצבן. אתה נהנה שיש זיהום זה להרוס את חוויית הגלישה שלך, לחשוף את תוכנות זדוניות? כמובן, לא. אז, למחוק אותו. השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב מפני המגיפה הזו.

כיצד adware להזין? כדי למנוע זיהומים עתידיים, אתה צריך לדעת כמה חתיכות adware וסוגים אחרים של טפילים נסיעות באינטרנט. ובכן, באופן לא מפתיע, הם לפנות את האמצעים הישנים אבל זהב של חדירה. אנחנו מדברים אתרים פגומים או קישורים, עדכונים מזויפים, דוא ל זבל, חבילות shareware freeware/, פרסומות של צד שלישי זדוני, מקורות להורדה לא מאומתים, מדיה חברתית הודעות, וכו ‘

השיטות הן רבות, אבל אף אחד מהם לא תעבוד ללא שלך לא פעיל שיתוף פעולה, aka חוסר הזהירות שלך. להיות זהיר יותר מה אתה לוחץ על מה לתת הרשאה. אל פתח מיילים לאנשים שאתה לא מכיר, לא עקוב אחר הקישורים מוזר תשלח אליך במדיה החברתית. בנוסף, בעת התקנת תוכניות להיות בטוח לקרוא את תנאי הסכם הרישיון Conditions/ לפני שתלחץ על הלחצן “אני מקבל”. . אל תיכנעי בחיפזון, לא לסמוך על המזל. זה מוביל לזיהומים. מה לא מוביל לזיהומים הוא ודריכות. להיות זהירים ולשמור על המחשב מווירוסים.

הסרת התקנה של Gamereleasedate.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Gamereleasedate.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *