By | February 19, 2018
Remove Gameorplay.info

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Gameorplay.info. המדריך להסרת Gameorplay.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אם אתה לא מצליח להיפטר של פרסומות, מופעל על ידי Gameorplay.info, החדשות אינו טוב. הופעת המודעות האלה, כמו גם החל האתר Gameorplay.info היא סימן לצרות. יש זיהום הקיברנטי במערכת שלך. טפיל פרסום. . כן, כבר הצליח להיכנס למחשב וזה כרגע עובד מתוך הצללים. אל תיבהלו! זה נכון כי המחשב נגוע, אבל זה גם נכון כי המצב שלך יכול להיות הרבה יותר גרוע.

פרסום מזיקים נחשבים יחסית קל להתמודד אם, כמובן, לך לנקוט מיידית. זאת, לעומת זאת, לא בהכרח אומרת Gameorplay.info אינו מזיק. זה לא! אם תתני לו להישאר ולפעול בחופשיות, זה יכול במוקדם או במאוחר לצאת משליטה. כל טפיל מקבל הסף בסופו של דבר, ואז זה הרבה יותר קשה בשבילך להסיר אותו. אז לקבל את התצוגה של Gameorplay.info כאות אזהרה, לשים לב לזה. להתחיל לחפש מקום המחבוא של adware, כאשר אתה מוצא את זה, אל תהסס למחוק אותו באופן מיידי. ייטב להיפטר הפולש הזה, יותר טוב גם לך וגם את המערכת שלך.

הבעיה הראשונה אתה סובל בגלל adware הוא חוויית הגלישה ההרוס. גלישה באינטרנט היא לא מה שהיה פעם… . אתה כבר לא יכול לעיין בשלווה. כפי שאתה כל הזמן מופרעת על ידי פרסומות, ניתובים מחדש. – אבל לא מעלות על מודעה או שניים. לא! אנחנו מדברים על פרסומות רבות אשר לכסות את המסך כולו, לחסום את התוכן של כל דף שאתה מבקר.

הדף Gameorplay.info, בתורו, הופך לווייתי המקוון שלך. אתה מקבל מנותב מחדש אל זה ודפים מפוקפקים אחרים כל הזמן. אתה יודע למה? כי זה כמה האקרים להרוויח רווחים. Adware הוא פלטפורמה פרסומית, אך זה אינו מאמת מה מקודמת באמצעות שירותיה. וגם זה לאמת את היזמים.

Remove Gameorplay.info

The Gameorplay.info Virus

למותר לציין, האקרים את היתרון. הם משתמשים adware כדי להפיץ תוכן זדוני באינטרנט ולהרוויח הכנסה לשלם לכל קליק. עבור כל לחיצה על מודעה, משלמים נוכלים. הם משלמים יותר עבור כל אתר מפוקפקות שאתה מקבל מנותב אל. הם מתעשרים על חשבונך. אבל יש משהו גרוע יותר שנהרסו חוויית הדפדוף ולהיות ספונסר של ופושעי אינטרנט. . אתה תמיד בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות נוספות. דבר ש-adware יוצר יכול להיות מהימן כפי שאתה לא יודע מי עומד מאחורי זה. זה יכול בקלות להיות נוכלים, אם תלחץ, אתה להזדהם.

שאלה לכל הצעה, דיל, קופון, וכו ‘ שאתה רואה. אל תלחץ על כלום. המחשב סובל כבר עקב זה המזיק יחיד. הדבר האחרון שאתה צריך זה לזיהומים יותר להתמודד עם. אבל אם אתה לא עושה כלום, Gameorplay.info יהפוך יותר ויותר אגרסיביים. הדרך היחידה להיפטר המודעות ואת הפניות היא להסיר את המקור שלהם, כלומר adware. השתמש המדריך שלנו למטה, לעשות את זה בהקדם האפשרי. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

איך הגיע adware? ישנן טכניקות רבות זה המזיק ייתכן שהשתמשת להונות אותך. חלק מהם הם דוא ל זבל, קישורים מזויפים, עדכונים מזויף, אתרים פגומים, טורנטים שלא אומתו, וכו ‘. ובכל זאת, השיטה הנפוצה ביותר היא תוכנות מצורפות. להיות זהיר בעת התקנת תוכניות ללא תשלום במחשב האישי שלך. אי אפשר לדעת. מה עוד עשוי להיות מחובר אליהם, אם לזרז את תהליך ההתקנה, כל התוספות יותקן באופן אוטומטי.

אם ברצונך להגן על המחשב שלך, לבחור ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה. הם מאפשרים לך לראות כל apps בנוסף מצורפת, כמו גם לבטל את הבחירה בהם לפני סיום ההתקנה. לעשות את זה בפעם הבאה שאתה מוריד תוכנות חינם מחוץ לאינטרנט. אל תבצע את עצמך למטרה קלה על ידי כך רשלנית.

הסרת התקנה של Gameorplay.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Gameorplay.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *