By | November 28, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Gainforgift.bit Virus. המדריך להסרת Gainforgift.bit Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

האתר Gainforgift.bit הוא סימן ברור של צרות. הדף מצביע על הנוכחות של זיהום סייבר במערכת שלך. חוטפי דפדפן אחד. המזיק כבר במחשב שלך ואין המראה של האתר Gainforgift.bit הוא דרכו של שהרזת לך. . זאת אזהרה לשים לב זה ולהתחיל לחפש דרך לצאת מיד. חוטפי לא לעשות עבור דיירים נעימים. אל תצפו האחד שאתה תקוע עם להיות שונה. זה לא. זה שילוב מושלם של תועלת, מעצבן ומסוכנים. ייטב לך להיפטר ממנו, יותר טוב גם לך וגם את המערכת שלך.

אקח את התצוגה של Gainforgift.bit בתור אזהרה שזו ולנקוט צעדים. הדף משתלט כל דפדפנים שלך. כאשר אתה רואה את זה קורה, זה אומר כי החוטף מתחיל להשחית את המחשב שלך. אל תתני לזה מספיק זמן לזה. למצוא היכן הוא מסתתר ומחק אותו על המקום. זכור כי למרות חוטפי אינם מסוכנים ביותר סוג הזיהום, הם גם יכולים לגרום לך לנזק בלתי הפיך. אם אתה נותן להם זמן, הם בהחלט ידעו אל תשהה המזיק חייב ללכת.

הכל מתחיל עם כמה הגלישה פריצות אשר, עם זאת, הופכים יותר ויותר עם כל יום שעובר. לדוגמה, ראשית, אתה מתחיל לראות את האתר Gainforgift.bit בכל פעם שאתה מחליט לחפש משהו באינטרנט. פתיחת טאב חדש, האתר נמצא שם. אתה מבקר בדף, אתה מקבל מנותב אל Gainforgift.bit שוב. ואז, לפתע, האתר מופיע במקומות של דף הבית הקודם שלך במנועי חיפוש. האם ברצונך לאפשר לטרוף הזה? לא. הודיעו על זה מיושם? לא. החוטף לא צריך רשות ממך. כדי לבצע שינויים בהגדרות של דפדפנים שלך. הוא מסוגל לנהוג כפי שתמצא לנכון. והוא עושה.

המזיק מצרף גם תוסף מציקים ובכך הזרקת דפדפנים שלך עם פרסומות רבות. אתה מוצף עם פרסומות כל צורות ותבניות, לא משנה מה תעשה, לא ייעלמו. זה לא רק מעצבן מאוד, למרות. . זה גם מסוכן. אי אפשר לסמוך על המודעות רובם בעצם פגומים, אם תלחץ, להחמיר את המצב שלך כבר לא נעימה. . כן, הימנעות אותם הוא לא אופציה גם. הם כל כך הרבה, הם מופיעים אז פתאום כי לפעמים זה בלתי אפשרי לא להיות לחץ.

הדרך היחידה להיפטר של מודעות, כמו גם את הפניות, באתר Gainforgift.bit, היא להסיר את החוטף לגמרי. אתה צריך לעשות את זה. הזיהום לא יהיה מועיל לך. ההיפך הוא הנכון. למה לשמור את זה? להשתמש במדריך שלנו להסרת מפורט בסוף מאמר זה ולמחוק את הפורץ. ברגע שאתה עושה, והכל יחזור לקדמותו, ניתן יהיה ליהנות גלישה באינטרנט כמו מקודם.

איך החוטף להיכנס את המחשב מבלי שיבחינו? זיהומים כאלה צריך את האישור שלך על הפרק שלהם. יש להם לבקש רשות. אין אישור, אין כניסה. זה נשמע פשוט אבל טפילים מצאו דרך לעקוף את החוק הזה. הם עדיין לבקש אור ירוק אך הם עושים זאת בסתר עם העזרה של טריקים כמו חבילות freeware, דוא ל זבל, דפים פגום, פרסומות של צד שלישי זדוני, עדכוני תוכנה מזויפת, וכדומה

אם אתה כדי להגן על המחשב שלך, עליך להיות זהיר יותר. האקרים מתפללים להזנחה שלך. היא מסייעת להם להצליח. על-ידי מתן זה, אתה בעצם עושה את העבודה שלהם קל יותר. בחר דריכות במקום זאת. זה מונע זיהומים משם, בעוד רשלנות מזמין אותם קבצים ישר פנימה

הסרת התקנה של Gainforgift.bit Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Gainforgift.bit Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *