By | October 8, 2018
Remove FreePDFCombiner

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר FreePDFCombiner. המדריך להסרת FreePDFCombiner עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

FreePDFCombiner מפורסם כמו סיומת חינם, זה יכול להפוך הכיוון PDF בדפדפן שלך. זה אולי נשמע מפתה, אבל לא מומלץ להתקין יישום זה על דפדפן האינטרנט שלך. במציאות, כלי אמין לכאורה זו היא טפיל תוקפני מאוד מתוך הקטגוריה חוטפי דפדפן. הרגע שנפלת למלכודת שלו, זה ייקח שליטה מלאה על הדפדפן שלך, מבלי שידע על כך. זה מסוגל לשנות את ההגדרות שהיא רואה כהכרחי, וכן להתקין שונים apps מוצל, סרגלי כלים, ללא צורך את רשותך.

לעתים קרובות, חוטפי להחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש אתר מותאם אישית עם מקורות מפוקפקים. מה עוד, זה יציף את המסך עם כמות עצומה של מודעות, בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך. המשימה העיקרית של טפיל זה היא ליצור הכנסה באמצעות ערכת לשלם לכל קליק.

ולרוב, חוטפי דפדפן ניתן למצוא אורב מאחורי הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל קבצי הפעלה, חבילות תוכנה, קבצי torrent ואת המודעות נגועים. החדשות הטובות הן, כי הם לא יכולים לפרוץ למחשב שלך. . הם לא מתקדמים. הדרך היחידה עבורם לפלוש היא אם הם מקבלים את רשותך. כדי לעשות זאת, הם משתמשים שונים טריקים ומזימות. אבל הכי חשוב, הם מסתמכים על חוסר הזהירות שלך נאיביות. אתה צריך לעשות את זה להרגל לשלם קרוב לב מה אתה לוחץ על. . תקרא בין השורות וחפשו את האותיות הקטנות. זה טעות ללכת בעקבות מערכת הבא-הבא-הבא-סיום.

Remove FreePDFCombiner

The FreePDFCombiner Virus

לפני לחיצה על ‘אני מסכים’ הכפתור, ודא שאתה יודע מה אתה תירשם. אנו ממליצים קוראינו לבחור עבור התקנה מתקדמות Custom/, במקום אחת מהירה. תוכנות זדוניות המוסווה לעתים קרובות תוכנות נוספות אשר אינו נחשף כראוי. אם תבחר מצב מהיר, כגון תוכן הבונוס מקבל אוטומטית מותקן במכשיר שלך ללא ידיעתך. אבל אם תעשה כפי יעץ, תוכל לראות יש התקנות אופציונליות שלא ידעתם על… כל שעליך לעשות הוא פשוט בטל כזה מוסתר תוכניות ויישומים, אז הם לא מקבלים גישה למחשב שלך.

החוטף הוא לא משהו שהיית רוצה לעשות בדפדפן שלך. משימות זדוניות שלה יהיה בלתי נמנע להוביל הרס מוחלט של הדפדפן. קודם כל, זה יתחיל עם חיבור אינטרנט איטי, פיגר אחריו. זמן קצר לאחר מכן, בגלל ההתקפות של המודעה כבד, הדפדפן שלך יתחיל לקרוס ומקפיאים, עד בשלב כלשהו זה מפסיק לעבוד לחלוטין. שלא להזכיר כי על ידי שמירה טפיל זה ללא השגחה על המכשיר, אתה עלול לחשוף את המידע הפרטי שלך.

נוכלים בוודאי ינצלו את המצב שלך, כדי להשיג את ידיהם על מידע רגיש כגון אבל לא מוגבל סיסמאות, כתובות IP, מזהה הכניסה, בנק באישורי חשבונות, מספרי כרטיסי אשראי, וכו ‘. נתונים מסוג זה הוא חשוב עבורם, שכן זה יכול להביא להם רווח פעם אחת הם חולקים זה עם גורמים מפוקפקים אחרים. חוטפי דפדפן זה מהווה הפרה מוחלטת ב מקוון האבטחה והפרטיות שלך. הדרך היחידה להחזיר את חווית הגלישה נורמלי ולהגן על הנתונים האישיים שלך, היא להסיר את המזיק הזה בהקדם האפשרי.

הסרת התקנה של FreePDFCombiner

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר FreePDFCombiner מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *