By | December 4, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר FoxSearch Redirect Virus. המדריך להסרת FoxSearch Redirect Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

ניתוב מחדש של FoxSearch נופל תחת הקטגוריה של זיהומים חוטפי דפדפן. . זה מנוע חיפוש זדוני אשר אי אפשר לסמוך. אל תתנו את עצמך שולל על ידי הלוגו של המזיק, אשר דומה מאוד לאחד של מוזילה פיירפוקס. אתה מתעסק עם זיהום סייבר וזו עובדה. כמובן, עליך לבצע את הפעולות מיידית נגד הפולש. לא יהיה לך לעזר בכל דרך. זה לא יגדיל את החוויה המקוונת שלך, זה לא יספק את תוצאות החיפוש מדויקת ובטוחה שאתה לקוות. . מחק אותו כמה שיותר מהר…

חוטפי מהווים מטרד אמיתי. הם מועילים רק עבור הבעלים שלהם. מצד שני, הם מזיקים. לא לשבת בחיבוק ידיים בזמן לנתב מחדש FoxSearch הורס את הגלישה שלך. לקחת את העניינים לידיים שלך ולמחוק את המזיק בהקדם האפשרי. ככל שהזמן שבו מבלה על הלוח, הנושאים יותר אתה נאלץ להתמודד. פריצות שניתוב מחדש של FoxSearch מביא עימו יהפכו יותר ויותר עם כל יום שעובר. בסופו של דבר, המצב שלך יהפוך כל כך רע כי תתחיל הימנעות המחשב האישי שלך. אל תשהה עיכובים להוביל חרטה.

ברגע חוטפי מזין את המחשב שלך, הכל משתנה, ולא לטובה. דפדפנים שלך כבר לא בשליטה שלך. לפתע פתאום, המנוע FoxSearch ניתוב מחדש מחליף את הקודם. האם אישרת את המתג? . כנראה שלא- אתה לא אפילו הודיעו על זה מיושם. אבל עכשיו אתה תקוע עם זה. מרגע זה ואילך, שום דבר שאתם רואים על המסך יכול להיות מהימן.

אל תצפה מנוע זה להראות לך תוצאות חיפוש מהימן. הוא בעיקר מספק גישה מהירה אל תוכנות זדוניות. ישנם קישורים פגומים רבים על המסך שלך ולספק רובם זיהומים. . תיזהר עם מה אתה לוחץ בלחיצה אחת טועה ואתה עלולה להחמיר והמצב כבר לא נעים על ידי מזמין עוד תוכנות זדוניות על הלוח. אבל הכי מפתיע שזה נראה, תוכנות זדוניות הסיכון הוא לא הבעיה הכי גדולה שלך. הוא סיכון האבטחה.

חוטפי מציץ? לך, מפקח על כל מהלך המקוון שלך. יש גישה לכל דבר. אפילו באופן אישי המאפשר זיהוי אישי ופיננסי האישורים שלך אינם בטוחים. מה שגרוע זה המזיק לא רק להתבונן. זה גם רשומות ושולח הכל ופושעי אינטרנט אשר פרסמו את זה. תאר לעצמך מה נוכלים יכול לעשות עם המידע הפרטי שלך. יכולים בקלות ליפול קורבן הונאה פיננסיים או אפילו של גניבת זהות.

האקרים הם האנשים האחרונה צריכה להיות גישה פרטיך האישיים. שמרו עליהם למצוא היכן מסתתר חוטפי ומחק אותו בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. זה קל לעקוב אחר, זה יעזור לך לנקות את המחשב מפני המגיפה הזו. אבל לפעול מהר. כל שנייה חשובה.

איך לנתב מחדש FoxSearch הצליחה להזין במחשב שלך מבלי שתבחינו? אחת מהטכניקות הפופולרי ביותר ונמצאים בשימוש נפוץ נקרא freeware bundling. נוכלים להצמיד תוכנות זדוניות שלהם לתוכנית אחרת ואין בעת התקנת תוכנית זו, תקבל החוטף בתור “בונוס”. כדי למנוע תוצאה כזו, לבחור הגדרות מותאמות אישית באשף ההתקנה במקום הסוגים הבסיסיים. בדרך זו, אתה תוצג רשימה של כל apps בנוסף מצורפת אשר עומדים להיות מותקן במחשב שלך. אתה יכול גם לבטל את הבחירה בהם.

להגדרות הבסיסיות לא נותנים לך אפשרות זו. בטל את בחירת כל התוספות כפי שהן תוכניות זדוניות בדרך כלל. לאחר מכן, אתה עדיין יכול לסיים את התקנת התוכנה שרצית במקור. אבל להיזהר יותר בעתיד. השתמש מקורות אמינים בלבד. לשמור על המחשב חופשי מזיהומים דורש זמן ותשומת לב. רשלנות והסחות שלך רק לעזור נוכלים. אל תעניק להם.

הסרת התקנה של FoxSearch Redirect Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר FoxSearch Redirect Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *