By | March 19, 2018
Remove Feed.shopping-day.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Feed.shopping-day.com. המדריך להסרת Feed.shopping-day.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Feed.shopping-day.com הוא אתר מסוכן. אם אתה רואה את זה כל הזמן בעת גלישה באינטרנט, יש לנו חדשות רעות עבורך. הדף הוא סימן. אחת רעה. זה מצביע על הנוכחות של זיהום הקיברנטי במערכת שלך. . כן, אתה נגוע נודניק חוטפי דפדפן. כפי שאתה בוודאי יודע, חוטפי לא הופכים ידידים טובים. למעשה, הם נורא האורחים. החוטף הזה לא מבדיל. זה מעצבן, זדוני, וזה מסוכן.

מה אתה צריך לעשות כמה שיותר מהר הוא להסיר אותה מהמחשב שלך. ככל שזה נשאר, הבעיות עוד זה גורם. לקחת את המראה של האתר Feed.shopping-day.com אזהרה שזו, לשים לב לזה. להתחיל לחפש מקום המחבוא המדויק של המזיק, כשתמצא אותו, למחוק אותו באופן מיידי. אל תיתן את הזיהום מספיק זמן כדי לגרום לנזק בלתי הפיך. כי זה יכול, וזה יהיה. להיפטר ממנו עכשיו! עיכובים להוביל חרטה.

החוטף מגעיל פונה פעילויותיך באינטרנט לתוך סיוט. שום דבר לא אותו דבר יותר. קודם כל, האתר Feed.shopping-day.com הופך הצל שלך באינטרנט, אתה לא יכול לעשות צעד אחד בלי זה מפריע. זה אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש מאחורי הגב, מונעת את היפוך הבורר. אבל זה לא הכל. בגלל חוטפי, אתה נאלץ לבקר רבים אחרים כמו דפי מוצלים כמו גם. הוא הופך אפשרי להיכנס אל האתרים המועדפים שלך יותר.

בכל פעם שתעבור למצב מקוון, החוטף הוא שם להציק לך. זה גם טובע בים של פרסומות בלתי-פוסקת אותך אפילו אם אתה מצליח לטעון את הדף שרצית, נראה לחלוטין מכוסים מודעות של כל הצורות, טפסים, אשר לא נעלמים לא משנה כמה פעמים אתה לחצו על כפתור “X”.

Remove Feed.shopping-day.com

The Feed.shopping-day.com Virus

דמיינו מצליחים באינטרנט בתנאים כאלה. זה בלתי אפשרי. אבל מציק ככל זה עשוי להיות, יש משהו עוד יותר מדאיג. המודעות להסתיר את הסכנות. הם לא מאומתים, הם לא אמינים. אם יקרה לך ללחוץ על הבחור הלא נכון, עלולה להחמיר את המצב הקשה על-ידי הורדת יותר תוכנות זדוניות במחשב שלך. בלחיצה אחת מספיקה כדי להזמין מזיקים יותר. זכור כי המחשב שלך הוא כבר יתארחו עקב זה החוטף יחיד. . זה מאוד איטי. הוא מפגר, קורס לעתים קרובות. זה מאותחל מחדש ללא שום סיבה.

חלק מהתוכניות שלך יש הצרות לפעול בצורה חלקה. תאר לעצמך מה יקרה אם תידבקי עם עוד איומים. המחשב לא יוכל לקחת את זה, זה יהיה בסופו של דבר לשבור לתמיד. אל תתנו לזה לקרות. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן, להיפטר חוטפי לפני שיהיה מאוחר מדי. כל שעליך לעשות הוא לבצע את השלבים לפי הסדר המדויק נתון. אל תהססו. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט.

כיצד חוטפי להזין את המחשב שלך? האמת היא כי המזיק לא יכול להיכנס ללא רשותך. . זה עדיין תוכנית והוא צריך את האישור שלך על הפרק שלה. אם אתה מכחיש את זה, זה יכול להיכנס. זו הסיבה חוטפי משתמש בטקטיקה ערמומית כדי לבקש את הסכמתך. אחת הטקטיקות האלה נקרא freeware bundling. להיות זהירים במיוחד כאשר תתקין יישומים במחשב שלך כמו שאתה לא יודע מה עוד אתה עשוי להיות התקנת.

האקרים לעיתים קרובות לצרף תוכניות חינם תוכנות זדוניות ומתפלל שלך במהירות, הסחת הדעת במהלך תהליך ההתקנה. אל תעניק להם. תמיד לקרוא את האותיות הקטנות לפני שתקיש על “אני מקבל”. לשכוח בצורה עיוורת הקשה על “הבא”. סוג זה של רשלנות הוא מה נוכלים הכי רוצים. זה מוביל לזיהומים. דריכות מרחיק את כולם.

הסרת התקנה של Feed.shopping-day.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Feed.shopping-day.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *