By | February 15, 2018
Remove Fastsupport.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Fastsupport.com. המדריך להסרת Fastsupport.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Fastsupport.com הוא לא מה שהוא מתיימר להיות. זה לא מציעים שום תמיכה. למעשה, הוא מדביק את המחשב עם תוכנות זדוניות. אל תסמכו על מילה שבדף זה אומר. . זה רק נראה כי המחשב נגוע של המזיק adware. Adware כבר מצא את דרכו למחשב והוא התצוגה קבוע של Fastsupport.com דרכה של חושף את עצמו. לקבל את הדף כאות אזהרה, לא נופלים על השקרים שלו. ברגע שאתה רואה את זה, להתחיל לחפש דרך למחוק adware אשר גורמת צצים. ברגע שאתה מוצא אותו, למחוק אותו על המקום.

הם ומזיקים פרסום מטעה, מעצבן ומסוכנים. לא לשמור את זה במערכת שלך, כי זה רק יגרום לך צרות וכאבי ראש. הבעיות שזה גורם ימשיכו לגדול הן מספרים וחומרת בכל יום. אל תיתן adware מספיק זמן כדי לגרום לך נזק בלתי הפיך. חותכים שהותה קצר ככל האפשר. זה הוא כמובן הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לבצע, אז קח את זה. שמקדימים הפורץ השקרן הוא נעלם, כך טוב יותר עבורך ועבור המחשב שלך.

Fastsupport.com משקר לך בפנים. עבור המתנע, האתר המעצבן מופיע כל הזמן כאשר אתה גולש באינטרנט, מנסה לעבוד עליכם. זה טוען כי המחשב שלך שופע זיהומים כי אתה בסכנה חמורה. תן לנו לספר לך את זה: אל תסמכו על דף זה אפילו לשניה אחת. . זה זיוף האיומים שהיא טוענת שמצאה גם הם מזויפים. . זה כל תרמית גדולה… אין שום דבר רע עם המחשב שלך. יתר על כן, הדבר היחיד שאתה צריך לדאוג הוא פרסום זה. לאחר שתסיר אותו, והכל יחזור לקדמותו. אם אתה. מאמין לשקרים שלה, עם זאת, המצב שלך להחמיר אכן.

Remove Fastsupport.com

The Fastsupport.com Virus

אתר מגעיל מציע סיוע. לפי זה, עליך ליצור קשר עם התמיכה שהצוות ולעקוב אחרי ההוראות שלהם. אל תעשי את זה. לא קשר עם האנשים האלה בכל דרך. . הם נוכלים. הם האקרים, שאין בכוונתם לעזור לך. אל תשכח כי אין שום דבר רע עם המחשב שלך. Adware רוצה להונות אותך להוריד קצת “מוצר מיוחד”, אשר יפתור את הבעיות שלך. . תודה שוב מוצר זה כנראה זדונית, הוא יעשה יותר נזק מתועלת.

האתר Fastsupport.com נמצא פיתיון. לא נושכים הישארו רגועים מקבלים כי הדף מגעיל הוא הונאה, לא יוצרים קשר עם המפתחים שלה. אם כן, ואז באמת יהיה לך המון בעיות להתמודד עם. Adware להסירו מהמערכת שלך בהקדם האפשרי. ברגע שזה נעלם, האתר Fastsupport.com יפסיק להופיע גם כן. אם באמת היו נגוע איומים רבים כמו הטענה adware, הסרת שלו לא תגרום להם ללכת. ובכל זאת, ברגע adware נעלם, אז יהיה warmings. . תראה בעצמך השתמש המדריך שלנו למטה כדי למחוק את הפורץ עכשיו.

כיצד adware להזין את המחשב האישי שלך? טפילים כאלה אינם סומכים על כל הטקטיקות המקורי. . לא, הם מעדיפים הישן אבל זהב אלה אשר הם הוכיחו לעבודה. למשל, freeware חבילות העדכונים מזויף, דוא ל זבל, דפים פגום, פרסומות זדוניות, מקורות להורדה לא מאומתים, וכו ‘. כל אחד השיטות האלה הוא מספיק טוב לעבוד אם תספק את חוסר הזהירות שלך. מצד שני, אף אחד מהם לא יצליח אם אתה עומד על המשמר וזהיר יותר. האקרים מה צריך ביותר להדביק את זה להזנחה שלך. אינם מעניקים אותו. בחר דריכות במקום זאת. זה שומר עליך. רשלנות מזמין טפילים ב. להפוך את הבחירה הנכונה.

הסרת התקנה של Fastsupport.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Fastsupport.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *