By | December 12, 2017
Remove Ewoss.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Ewoss.com. המדריך להסרת Ewoss.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

העובדה כי אתם קוראים מאמר זה מראה כי אתה נמאס לראות את הדף Ewoss.com בכל פעם שאתה גולש באינטרנט. האם זה נכון? אם כן, אז אנו מצטערים להודיע לך כי אתה נגוע זיהום חוטפי דפדפן, המראה של האתר Ewoss.com ויש סימן ברור לכך. סימן אשר עליך לא להתעלם. החוטפים הם טפילים מגעיל. הם פולשניים, מעצבן, חטטנית, לחשוף את הסיכונים כל הזמן. האחד שאתה תקוע עם הוא לא שונה. היא פועלת באופן זהה. לכן חשוב מאוד להסיר אותו בהקדם האפשרי.

התצוגה של Ewoss.com הוא הרמז שלך. לשים לב לזה. ברגע שמתחילים לראות את הדף, להתחיל בחיפוש אחר החוטף. הוא אורב איפשהו במערכת שלך, גורם צרות מהצללים. למצוא היכן הוא מסתתר ומחק אותו על המקום. אם תשאירי אותו לפעול בה בחופשיות, זה בסופו של דבר יגרום לך נזק לעצמם. אל תיתן לזה לקרות. להגן על עצמך ועל המחשב שלך. . אין לך מה להפסיד אבל הרבה מה להרוויח על ידי להיפטר הדברה זו. אל תבזבז את זמנך!

ברגע חוטפי נכנסת, זה לוקח שליטה על דפדפנים בעבר אמין שלך. כולן להזדהם ואין לך אפילו דפדפן אמין יחיד לשימוש. חוטפי יש שליטה מלאה. תבחין כמה שינויים בסביבה שלך שאתה זוכר אישור. זה בגלל שאתה לא. החוטף שלא ביקשתי רשות כי זה לא צריך אחד. הוא מסוגל להפוך reshuffles.

Remove Ewoss.com

The Ewoss.com Virus

. זה איך הוא מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש עם Ewoss.com, למשל. דף זה הופך את הצל המקוון שלך. אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד בלי זה מפריע. אתה לא יכול לבטוח בכל דבר שאת רואה על המסך יותר. זה נוצר על ידי הזיהום. תוצאות החיפוש שלך אינם בטוחים גם. הם פגומים. רוב ההפניה לעמודים המוצלת אשר מלאים של טפילים. אחרים להסתיר זיהומים עצמם. אם יקרה לך ללחוץ על קישור כזה, אתה להוריד באופן אוטומטי עוד תוכנות זדוניות במחשב שלך כבר נגוע, יתארחו.

את חווית הגלישה שלך נהרסה עקב החוטף. אתם מופגזים טונות של מודעות. אתה נאלץ לבקר באתרים מפוקפקים רבים, שהיה לך שום כוונה לבקר בכלל. דפדפנים שלך נאבק להציג תוכן בצורה נכונה. אפילו את הפעילויות הלא מקוונים שלך מושפעים. המחשב לא לבצע כמו פעם. היא קורסת, קופא לעיתים קרובות. תוכניות להיכשל לטעון או לקחת את הגילאים לטעון. המערכת שלך מאותחל מחדש ללא אזהרה, מה שמוביל לאובדן נתונים. . זה סיוט… אבל כאילו זה לא מספיק גרוע, חוטפי מסכנת גם את פרטיותך בריגול, איסוף נתונים רגישים, לשלוח אותו לכל האקרים מאחורי זה. אין צורך להסביר למה זה מסוכן, האם יש? לשים קץ את התעלול הזה בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש שלנו מדריך להסרת להלן.

כיצד חוטפי להזין את המערכת שלך? השיטות שזה יכול להשתמש הן רבות. עבור מופע, הודעות ספאם, נגוע הודעות מדיה חברתית, שיתוף לעמית, חבילות freeware, תוכנית מזויפת או עדכוני מערכת, פגום sites/ torrents/ מחברת, פרסומות זדוניות, וכו ‘. אם אתה כדי להגן על המחשב שלך מפני הידבקויות בעתיד, להיות זהיר. תמיד תשמרי על. מה נוכלים מתפללים ביותר הוא להזנחה שלך. אם אתה עומד על המשמר, ניתן בקלות לזהות, למנוע טפיל נכנס. אם אתה רשלן, הוא מחליק על ידי לך, משאיר אותך אדיש. לעשות בדיקת הנאותות. היזהר מה אתה לוחץ על ולא מה אתרים אתה מבקר. . אתה האחראי לרווחתם של המחשב שלך.

הסרת התקנה של Ewoss.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Ewoss.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *