By | October 30, 2018

Eqf0.Ncontentdelivery.info הוא אתר אינטרנט זה מצביע על נוכחות adware במכשיר שלך. אם אתה כל הזמן מקבל מנותב לדף זה או שתראה פרסומות שהופקו על-ידי אותו, אתה בצרות. הדברה זו שואפת להשתלט על כל דפדפן אינטרנט שיש לך במחשב שלך, ולהזריק המודעות רבים בצורות שונות. . למה? להונות אותך לחיצה עליהם. כל לחיצה שתבצע תיצור הכנסה לשלם לכל קליק עבור הטפיל והן את הדפים שהיא מקדמת. אבל אתה צריך להיות זהיר.

תוכנות זדוניות כגון פרסום לא מתוכנת כדי לאמת את אתרי האינטרנט שתוצג על המסך. כי נאמר, יש סיכוי שתקבל שנותבו מחדש כדי להיות מסוכנים דפים חיצוניים שרוצים לפגוע במחשב שלך. יתר על כן, ככל שהזמן עובר, מספר פרסומות יגדל, גורם לך דפדפנים לאיטי, ואני נוטה יותר לקרוס או להקפיא באופן קבוע. זה ישפיע לגמרי את חוויית הגלישה שלך, כך שקשה לעשות כל סוג של עבודה בדרך כלל.

למרבה המזל, זה לא וירוס מתקדם. למעשה, adware אינו נחשב להיות וירוס אמיתי על ידי משתמשים רבים, מאז זה לא יתקוף את מערכת המחשב שלך ישירות. זה למעשה מגבילה את השפעתו דפדפני אינטרנט בלבד. אבל עדיין, איך זה המזיק הצליחה להתגנב ללא ידיעתך? על-ידי שימוש בחולשות שלך. חיפזון, נאיביות, רשלנות הם האויב הגרוע ביותר שלך בעת גלישה באינטרנט. אף פעם לא ממהרת אל תוך לחיצה על משהו לפני ביסודיות קריאה התנאים או אימות על הלגיטימיות של הכתוב.

האקרים להסתמך על חוסר הזהירות שלך, על מנת להדביק את המחשב שלך עם טפילים מגעיל. זה קורה לעיתים קרובות באמצעות תוכנה bundling ולהתקין קבצי torrent, כאשר משתמשים בוחרים והמהירים מצב – מהר התקנה. זה טעות גדולה בגלל תוכן מוסתר לא רק יישאר בלתי נראית אך גם לקבל מותקן באופן אוטומטי יחד עם התוכניות רגיל כלול את הצרור.

על מנת להפוך תוכנות נוספות גלוי, עליך לבחור מצב התקנה מותאמת אישית או מתקדם. ואז, כל מה שיש שנשאר לך לעשות זה לביטול התקנות אופציונלי, מכיוון שזה כמה תוכנות זדוניות בדרך כלל מצליח לחמוק מבלי שיבחינו בו במכשיר שלך. אמצעים אחרים של הפצה פרסום עשוי לכלול, אך אינה מוגבלת דוא ל זבל, קבצים מצורפים, קישורים מוצל, המודעות, כמו גם בקשות לעדכון מזויף.

פרסום כגון Eqf0.Ncontentdelivery בטח לא תתערער. לא משנה מה סוג של אנטי-פרסום יישומים להתקין בדפדפן שלך, זה לא יציל אותך. הולך בעילום שם תוך כדי עיון יפתור שום דבר. אם אתה חושב כי על-ידי התעלמות את מודעות שנוצר שתפסיקו הטפיל, אתה שוב טועה המזיק מעצבן זה פשוט לשנות את הטקטיקה שלו, הופכים יותר ויותר אגרסיביים.

את סרטי הווידאו שלך באינטרנט לקבל נשתהה הפסקות מסחר, אתרי אינטרנט המציגים בעבר לא כל המודעות עכשיו יהיה מכוסה כרזות שונות, מבצעים ב- text, פריטים מוקפצים ואפילו מהבהב הודעות התראה. וזה לא הכל. פעילות זדונית הזה בלתי נמנע להוביל ביצועים כללי ירוד של הדפדפן, מפגרות, וזה אפילו להאט מהירות האינטרנט. האפשרות היחידה שלך היא הסרת הטפיל adware אחראי מוקפצים אלה Eqf0.Ncontentdelivery.info מגעיל, הפניות. להגן על הפרטיות המקוונת שלך ולאבטח את הנתונים האישיים שלך על-ידי הסרת תוכנה זדונית זו מהמחשב בהקדם האפשרי!

הסרת התקנה של Eqf0.Ncontentdelivery.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Eqf0.Ncontentdelivery.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *