By | October 18, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Eorezo Virus. המדריך להסרת Eorezo Virus עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Eorezo הוא יישום המשחקים מכוון דוברי צרפתית. הוא תומך חשיבה משחקים כמו סודוקו. Eorezo נראה כמו כלי רגיל, אבל יש יותר ממה שנראה לעין. חוקרי האבטחה נראו לתוכנית, מה שהם גילו זה לא טוב. על פיקוח על איך Eorezo עובד, מומחים הגיעו למסקנה כי זה פרסום. דפוסי ההתנהגות של התוכנית חושפים כי זה מתפתח על פרסום התנועה. הוא ינסה לקחת אותך לאתרי צד ג’ אשר עלול להיות מסוכן לבקר. בשל האופן שבו שהיא פועלת, אולי אתה לא מבין הפניות נערכים על-ידי יישום פרסום. יתר על כן, הכלי מוצלת לרגל אחריך מאחורי הגב.

אם לא זוכר רכישת Eorezo, אל תהיה מופתע שזה קיים במחשב שלך. התוכנית חמקנית יכול להגניב את דרכה בלעדיך מימוש מתי ואיך. כדי למנוע אירועים מסוג בעתיד, אתה צריך להיות יותר מושכלת ררןעתת התאן. . אנו נסביר איך הווקטורים הפצת בשימוש על ידי עבודה Eorezo. ראשית, יש טכניקה הנקראת bundling. האקר יכול לנצל כלי נתון על-ידי הצמדת תוכנית אחרת אליה. המארח נקרא כלקוח להורדה. זה כלול בכלי נוסף בתור בונוס. החוכמה כאן היא כי התוכנה נוספים לא לטעון אשף משלו או לפתוח תיבת דו-שיח. זה רק יפורטו בהסכם תנאי השימוש תנאי התוכנית הראשית. אם לא קראת אותם, תישאר מודע כי זה אמור להיות מותקן.

דוא ל זבל יכול להתפשט Eorezo באופן דומה. הכלי סמויה ימוזגו עם מסמך מצורף. השולח יסביר כי הקובץ הוא הודעה מ’גיבוי ישות מסויימת. שולחי דואר זבל לסלף לעיתים קרובות קיים לחברות וארגונים, כמו הפוסט לאומי שליח חברות, מוסדות, בנקים, סניפים הממשלה, רשתות חברתיות, חנויות מקוונות, הרשויות המקומיות. לאמת את המקוריות של מכתב נתון, לבדוק את הקשר של השולח. באפשרותך להפנות אל אתר האינטרנט הרשמי של הישות המתאימים. נסיעה התקנות הם אמצעי ביותר מונחה של התפלגות. ניתן להעביר את הכלי מוצלת אתר אינטרנט זדוני. ניתן להגדיר תחומים להתחיל העברה בעת הזנת. כאשר בא על פני אתר לא מוכר, אתה צריך לעשות את המחקר שלך לפני ביקור זה.

Eorezo יראה אותך לקניות הצעות, למרות שלא עוזרת הקניות. אם תוכנית מתחיל לבצע משימות אשר אינם חלק הפונקציונליות המוצהרת שלו, סביר להניח כי זה מעורב ערכה סייבר. ברוב המקרים, מספקת שירות משלים של עסקאות הקניות. Eorezo יראה לך מציע מגוון רחב של מוצרי צריכה, כולל בגדים, מכשירים טכנולוגיים, ריהוט, ציוד ספורט, אביזרים, אלמנטים דקורטיביים, גינון ציוד, משחקים, צעצועים ועוד. המודעות יופיע בפורמטים שונים, כגון freebies, באנרים, קישורי טקסט ב-, קופון תיבות, הקשרי, בתוך השורה, המעבר, צף, interstitial, השוואה המודעות.

המפתחים של Eorezo לשים על מאמץ כדי לגרום בתשדירים ומושכת את העין. Adware מעטר אותם עם צבעים בהירים, אפקטים מיוחדים, התמקדות המחיר של הפריטים נבחרים ומבצעים זמינים. הסיבה להצבת מבטא על המודעות היא כי הם מקור הכנסה. הבעלים של Eorezo משלמים כדי לקדם התוכן של אנשים אחרים. ערכת monetizing מבוסס על תוצאות. בהתאם המכונה מערכת תשלום לכל קליק, מנגנון זה פירושו לתרגם לחיצות הכנסות. לכל מכה מוסיף סכום מסויים סך העמלות. לפי המודעות, אתה לעזור את הבעלים של Eorezo להרוויח. מאז לא תשלם להם הביא לך, האבטחה שלך לא נחשב פריים דאגה. Adware אינו פועל סריקות למטרות אבטחה.

יש דרך נוספת עבור Eorezo להרוויח על יוצריה. Adware תאסוף נתונים עליך בזמן זה פעיל במערכת שלך. זה יכול להקליט את היסטוריית הגלישה שלך, מעקב עוגיות, הקשות, חשבון דואר אלקטרוני, מספר טלפון, IP כתובת, מיקום גיאוגרפי, הפרופיל הדמוגרפי, שמות משתמשים וסיסמאות. הקלט שנאספו ארוזים בתוך קטלוגים ונמכר בשווקים דארקנט ללא ידיעתך או הסכמתך. מידת סיכון האבטחה גדול אפילו כאן, כמו הגישה של נתוני הכניסה שלך יכול לאפשר פושעי סייבר לפרוץ לחשבונות האישיים שלך ולגנוב מהם.

הסרת התקנה של Eorezo Virus

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Eorezo Virus של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Eorezo Virus מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *