By | April 13, 2018
Remove Enclosely.info

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Enclosely.info. המדריך להסרת Enclosely.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Enclosely.info הוא לא אתר אמין. אל תבטח בו. למעשה, אם אתה רואה אותו על המסך כל הזמן, אתה בסכנה. הדף אינו אינדיקציה ברורה של זיהום. זה נכון. נודניק חוטפי דפדפן במערכת שלך, האתר הוא את דרכו להכריז על עצמו. לשים לב האזהרה הזו לפני שיהיה מאוחר מדי. החוטפים הם מגיפה הם לדחוף כל כך הרבה כי פעילויותיך באינטרנט הפוך.

תעשה לעצמך טובה, לפעול נגד הזיהום לפני שיהיה מאוחר מדי. שמקדימים הסרת, יותר טוב. היא משתמשת בכל שנייה על הלוח כדי לגרום נזק. כמה נזק זה יכול להיות בלתי הפיך. . הצילי את עצמך לצרות ולפעול בהקדם האפשרי. למצוא היכן מסתתר המזיק מגעיל, אל תהססו כדי למחוק אותו. זהו המסלול הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לנקוט. . לקחת את זה לפני שיהיה מאוחר מדי

האתר Enclosely.info הופך לווייתי המקוון שלך. שם הוא לא נפטר ממנו. בכל פעם אתה אפילו מגע אחד של שלך בעבר בטוח ואמין דפדפנים, הדף יש לקבל את פניכם. סוג חיפוש, האתר מופיע בין התוצאות. בקר באתר האהוב שלך, אתה מקבל מנותב אל Enclosely.info שוב. הדף זדוני אפילו מחליף את דף הבית ו מנועי חיפוש והוא מונע ממך לשנות אותן בחזרה. לכן, זה לוקח שליטה מלאה על הגלישה שלך.

Remove Enclosely.info

The Enclosely.info Virus

. זה לא טוב בשבילך גלישה באינטרנט בשלווה נשאר בעבר. מעכשיו, אתה לא יכול לעשות מהלך באינטרנט יחיד ללא החוטף היה שם כדי להפריע. זה מפנה לאתרים מפוקפקים כל הזמן. הוא נפתח כרטיסיות נוספות. זה מקלחות המסך עם פרסומות. אתה לא יכול לעבוד בכלל באינטרנט בתנאים כאלה. אבל יש עוד.

הפעילויות שלך מנותק מושפעים גם הם. המחשב, באופן כללי, מתחיל ביצועים טובים עקב כל מחדרים אלה. מהירותו מאיטה את קצב העבודה לרמת זחילה. זה מתחיל לקרוס ומקפיאים לעיתים קרובות. היישומים שלך לקחת את הגילאים לטעון, אם הם עושים, הם לא יפעלו כראוי. המערכת כולה אתחול מחדש ללא אזהרה, שמוביל לאובדן נתונים. . זה סיוט אמיתי ויש לך החוטף להודות על זה. עם זאת, יש משהו אחר.

המזיק הזה חושף את תוכן תוכנות זדוניות סיכון. . אתה תמיד בלחיצה אחת בלבד לזיהומים יותר… . למה? כי דבר שזה מציג אפשר לסמוך עליו- יותר הקישורים ואת המודעות פגומים ולספק הם זיהומים. אם יקרה לך ללחוץ עליהם, אתה להחמיר והמצב בשניות. לא לקחת את הסיכון הזה. מחק את הטפיל בהקדם האפשרי. כדי לעשות זאת באופן ידני, בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה. כל שעליך לעשות הוא בצע את ההוראות לפי הסדר המדויק נתון, בקרוב, המחשב שלך יהיה נקי שוב.

? אתה תקוע עם החוטף Enclosely.info? המזיק גרמה לך נותן רשות להיכנס. זה היה ערמומי טקטיקות להטעות אותך. למשל, חלק טקטיקות אלה כוללות חבילות freeware, קישורים פגומים, הודעות דוא ל זבל, עדכוני תוכנה מזויפת, מקורות חוקיים להורדה, פרסומות של צד שלישי, וכו ‘. אם ברצונך לשמור על המחשב בטוח בעתיד, להיות יותר זהיר.

דבר אחד שאין זיהום יכול להצליח בלי הוא חוסר הזהירות שלך. אינם מעניקים אותו. תפסיק לחיצה על כל קישור ad/ אתה רואה בלי לחשוב על התוצאות. אל תפתח אימייל מאנשים זרים. כנ ל לגבי הודעות מוזרות מדיה חברתית. תמיד יש לקרוא בעיון את התנאים וההתניות בעת התקנת תוכנית. להיות בכוננות. האדם היחיד שיכול להגן על המחשב שלך הוא אתה.

הסרת התקנה של Enclosely.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Enclosely.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *