By | November 1, 2017

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר En.uc123.com. המדריך להסרת En.uc123.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

המראה של האתר En.uc123.com היא סימן. אחת רעה. העמוד הוא אינדיקטור ברור זיהום סייבר במחשב שלך. זה נכון. המחשב בנמלים החוטף דפדפן. למותר לציין, אתה צריך לנקוט מיידית כדי להסיר אותו. ככל חוטפי נשאר, הבעיות עוד זה גורם. למרבה המזל, המזיק אינה קשה להסיר. ישנם כמה זיהומים הרבה יותר מסוכן משוטטת באינטרנט. כמו ransomware, סוסים טרויאניים, לדוגמה. עם זאת, אין זה אומר כי החוטף הוא לא מזיק. כמובן, לא. זה עדיין טפיל, אתה לא יכול לצפות משהו מועיל לצאת את נוכחותה. ההיפך הוא הנכון.

חוטפי יזרוק מפולת של נושאים אליך, נושאים אלה לשמור על נערם אלא אם תעשה משהו בנידון. אתה צריך להסיר את החוטף בהקדם האפשרי. ברגע תזהה את הדף En.uc123.com, לקחת את זה כמו האזהרה, לשים לב לזה. לאחר מכן, להתחיל לחפש מקום מסתור של הזיהום, כשתמצא אותו, למחוק אותו על המקום. תוכנית זדונית זו פותחה לא להיות לך לעזר. אל תשלי את עצמך. חותכים שהותה הקצר. זה הוא כמובן הטוב ביותר של פעולה שבאפשרותך לבצע, אז קח את זה.

התוכנית מגעיל מוסיף סיומת מציקים כל דפדפנים שלך מיד לאחר הגדרת על הלוח. תוסף זה עובד בצורה מושלמת עם כל דפדפן אחר כי ייתכן שאתה משתמש הקצה של Microsoft, מוזילה, כרום. משמעות הדבר היא כי כל דפדפנים שלך נגוע עכשיו. הם בשליטה של האקרים, מוזרק עם פרסומות רבות. מלבד זה, את דף הבית הקודם, מנוע חיפוש נעלמו גם. הזיהום מחליף אותם עם המחשבים זדוניות שלה עצמה, אתה לא אפילו התבשרו על המתג. כעת, בכל פעם שאתה מחליט לעבור למצב מקוון אתה צריך להשתמש את En.uc123.com. . זה הצל שלך באינטרנט. אבל צריך להיזהר. מנוע החיפוש החדש שלך אינו מספק תוצאות חיפוש בטוחים ומדויקים. מה זה מספק גישה מהירה תוכנות זדוניות.

הקישורים שאתה רואה פגומים. לפחות רובם. אם תלחץ, תאפשר זיהומים להיות מותקן במחשב שלך. לא רק זה, אבל. אתה גם לעזור האקרים לקבל הכנסה לשלם לכל קליק על חשבונך. כנ ל לגבי המודעות רבים שאתה מקבל מופגזים באופן יומיומי. הם משמשים גם למטרות זדוניות של הפושעים. תלחץ, הם מקבלים כסף. וכל זה בשביל מה? את חווית הגלישה שלך ביעילות נהרס. המחשב underperforms מדי. אתה תמיד בלחיצה אחת מן תוכנות זדוניות. לא משלים עם זה. להשתמש במדריך שלנו להסרת להלן ומחק את הפולש הזה מיד. אם לא, אתה תתחרט על זה במוקדם או במאוחר

איך החוטף להיכנס בלי שתבחינו? התשובה היא פשוטה. המזיק שעבדו עליך. הוא כנראה הגיע יחד עם עוד תוכנית, ואתה, הוסחה, ממהרים, לא הבנתי. Freeware bundling הוא אחד הטקטיקות הסתננות הפופולרי ביותר. . אבל זה ניתנות למניעה. אם אתה יותר תשומת לב, לא למהר, יש לך סיכוי טוב לתפוס את המזיק על המקום.

בפעם הבאה שאתה מתקין פריט, לקחת את הזמן כדי לקרוא את התנאים וההתניות לפני קבלת אותם. אם דילגתם עליהם, אתה יכול להסכים למשהו שאתה לגמרי נגד. כמו כן, לכי עם ההגדרות המתקדמות באשף ההתקנה. בדרך זו אתה יכול לראות את כל היישומים “בונוס” אשר עומדים להיות מותקן יחד עם התוכנית שרצית תחילה. בטל את כולם. יש לך את האפשרות הזאת. אינך נדרש להתקין הכל הצרור. ואתה לא צריך תוספות כאלה בדרך כלל זיהומים. לבטל את הבחירה בהם קודם, ואז אתה יכול עדיין להתקין את היישום שאתה רוצה מלכתחילה.

הסרת התקנה של En.uc123.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר En.uc123.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *