By | January 15, 2018
Remove Emailfaster.co

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Emailfaster.co. המדריך להסרת Emailfaster.co עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

אתה רואה את האתר Emailfaster.co בכל פעם שאתה פותח את אחד של דפדפנים שלך? אם כן, אז אתה בצרות. המראה של הדף הוא סימן אזהרה. . זה רמז אשר לא, עליך להתעלם… האתר הוא אינדיקציה כי קיימת דלקת adware שאורב איפשהו בפינות של המחשב שלך. השניים הולכים יד ביד אז יש ואולי לא אבל. המחשב בנמלים טפיל, שתקדים לקבל עובדה, שמקדימים שבאפשרותך לנקוט נאותה מודד כנגד המזיק. פעולות בשורת הם חובה.

Adware כי אתה תקוע עם לא מחק את עצמו. אמא זה ימשיך לגרום לך צרות אשר יגדל גם מספרים וגם חומרת ככל שחולף הזמן. . אתה האחד חייב לעשות משהו כדי לעצור את הפולש הזה… עליך למחוק את זה. אחרת, והמצב יהפוך גרוע, גרוע, אתה עלול לסבול אפילו נזק בלתי הפיך. כך, לא מטרידים אותי, אל תתעלם הסיכון שמהווה המזיק הזה. פעם ספוט באתר Emailfaster.co, להתחיל לחפש adware ואתה כשתמצא אותו, למחוק אותו במקרה שהתגלה. שנקדים, כן ייטב.

Adware עושה בלגן עצום של המערכת שלך. פעם אחת, זה לא לבזבז את הזמן אבל מתחיל להציף אותך בעיות באופן מיידי. לדוגמה, את חווית הגלישה שלך הופך לסיוט בשל מעשי קונדס של המזיק הזה. Adware לוקח שליטה על דפדפנים שלך. כל אחד מהם. בכל פעם שתעבור למצב מקוון, אתם מפריעים על ידי הטפיל. זה הפניות Emailfaster.co ואת שאר הדפים מוצל ללא הפסקה. אתה לא יכול לבקר האתרים המועדפים שלך יותר. כי אתה כל הזמן מנותב מחדש האחרים מסוכן. גם, כל מה שאתה רואה על המסך הוא אמין במיוחד. Adware מציג מודעות רבות, קופונים, מבצעים, מציע בצורה הטובה ביותר, טקסטים, באנרים, השוואות מחיר, וכו ‘. זה bombards אותך עם מודעות כל צורות של הטופס. זה אולי נשמע טוב אבל זה לא!

Remove Emailfaster.co

The Emailfaster.co Virus

המודעות אינם בטוחים. הם זיוף ומרמה, לא לשפר את פעילויותיך באינטרנט. ההיפך הוא הנכון. סינגל לחצו על הקישור הלא נכון ad/ (יש הרבה כאלה), ולסכן את המחשב כבר פרוץ אפילו יותר. מודעות אולי יוביל אותך אל דפי, מלא תוכנות זדוניות או הם יכולים להסתיר תוכנות זדוניות עצמם. בכל מקרה, לפעמים לחיצה אחת היא כל מה שדרוש עבור טפיל להזין בלעדיך אפילו מבינים. הגלישה שלך באינטרנט נהרס. אתה כל הזמן חשוף לסיכון תוכנות זדוניות, נקטע על ידי הטובים ביותר.

בנוסף, אפילו את הפעילויות הלא מקוונים שלך לשנות כי המחשב שלך יתחיל ביצועים טובים עקב ההפרעות. המהירות שלו מאט. הוא מפגר, קורס לעתים קרובות. זה מאותחל מחדש ללא סיבה, מה שמוביל לאובדן נתונים. חלק מהיישומים שלך לא יפעלו כראוי. אפילו את חיבור האינטרנט שלך עלולים להיות לא יציב. לא משלים עם זה. למחוק את פרסום מגעיל, והכל יחזור לקדמותו. כדי לעשות זאת באופן ידני, השתמש במדריך שלנו להסרת מפורט בסוף מאמר זה. זה יעזור לך להיפטר הזיהום תוך זמן קצר.

כיצד adware להזין את המערכת שלך? ישנן טקטיקות רבות אשר זיהומים להשתמש שמשחרר במכונות של הקורבנות? ובכל זאת, אחד הפופולריים ביותר בקרב מזיקים פרסום הוא הטכניקה שמגבילים כביכול. האקרים adware לתוכנית אחרת והתקן בעת התקנת תוכנית זו ללא הקדשת תשומת לב, אתה adware גם כן. כן, אתה כן הסכימה adware להיכנס אבל לא ידעת מה אתה היית מסכים. בפעם הבאה, לבחור באשף ההתקנה המותאמת אישית. זה מאפשר לך לבדוק את הצרור כל יישום על-ידי יישום, להחליט בעצמך איזו תוכנית ברצונך להזין את המחשב שלך ואת אשר אלה שאינך. בטל הכל תוספות לא רצויות לפני סיום ההתקנה. בדרך כלל, הם כולם זדוני, אתה לא רוצה אותם במערכת שלך.

הסרת התקנה של Emailfaster.co

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Emailfaster.co מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *