By | November 3, 2017
Remove Dilyme.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Dilyme.com. המדריך להסרת Dilyme.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Dilyme.com הוא החוטף דפדפן. . למעשה, זה דף זדוני אשר מעיד על קיומם של החוטף. המזיק שכבר הספיק להזין את המחשב האישי שלך, המראה של האתר הוא דרכו של חשיפת עצמו. . לקבל את זה בתור אזהרה . זה מה שזה זה התראת ניאון גדול, אשר צועק “חוטף”. לשים לב לזה. חוטפי לפצות דיירים נורא. הם השילוב המושלם של תועלת, מעצבן, מסוכנים. האחד שאתה תקוע עם הוא לא חריג. לא לשמור אותו על הלוח. זה יגרום לך כלום אבל הצרות, התלונות. לעשות את המיטב כדי להיפטר ממנו בהקדם האפשרי.

ברגע שאתה מתחיל לראות את האתר Dilyme.com, לקבל את העובדה המכונה שלך הוא כבר לא חופשי מזיהומים ולבצע פעולות. חוטפי מתחבא איפשהו במחשב שלך. למצוא איפה ומחק אותו על גילוי. שמקדימים תעשה אז, כך ייטב. לתת לו להישאר לא רק יביא הרס את חווית הגלישה אלא גם סכנה לפרטיות חמור. . כן, זה טפיל מסכנת פרטיך האישיים על ידי מרגלת אחריך ואיסוף מידע רגיש. ברגע שזה אוסף מספיק, הוא שולח אותה כדי crooks מאחורי זה. אין צורך להסביר כמה זה מסוכן, יש. מחק את הזיהום לפני הוא יצליח לגרום לך לנזק בלתי הפיך.

מלבד הסיכון פרטיות, חוטפי חושף אותך גם לסיכון תוכנות זדוניות מדי יום. הבה להסביר. המזיק נכנס במחשב שלך, מיד מדביק כל דפדפנים שלך. האתר Dilyme.com הופך לווייתי המקוון שלך. כל הזמן אתה כל-כך כמו מגע באחד הדפדפנים שלך, הדף יצוץ. זה לוקח את המקומות של המנוע שלך דף הבית, חיפוש מאחורי הגב. מרגע זה והלאה, זה שמחליט מה שמופיע על המסך. תן לנו לספר לך, שום דבר שאתם רואים הוא אמין.

Remove Dilyme.com

The Dilyme.com Virus

אתה מקבל מוצפים אינספור פרסומות אף אחד מהם לא מוגנת. בלחיצה על הבחור הלא נכון. ואתה להוריד באופן אוטומטי יותר מזיקים במחשב נגוע כבר. בנוסף, החיפוש שלך מנוע חדש מספק תוצאות לא יכול להיות מהימן גם. הם בעיקר להוביל דפים מוצלת, העלול להיות מסוכן. שוב, אתה לוחץ על, אתה מקבל זיהומים. את חווית הגלישה כולו שלך הוא הרוס בגלל המזיק. גלישה באינטרנט כמו השלום הופך להיות משימה בלתי אפשרית. הוסף את הסיכון פרטיות, ההחלטה מקבל הכינה בשבילך. החוטף צריך ללכת! . עכשיו! בצע את המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, להיפטר האיום הזה באופן ידני. שנקדים, כן ייטב.

כיצד adware להזין את המחשב האישי שלך? זיהומים כאלה יש לבקש רשות להיכנס. כן, אבל לא אבר המין הגברי. הם משתמשים בשיטות מסובך כדי לקבל את האישור שלך. אחרת, היית נותנת אותה. חלק הטקטיקות חוטפי להשתמש פתי אתה כוללים חבילות shareware freeware/, לזייף עדכוני מערכת program/, pages/ קישורים פגומים, פרסומות זדוניות של צד שלישי, טורנטים שלא אומתו, מקורות חוקיים להורדה, וכו ‘. אבל אף אחד הטריקים האלה לא מספיק טוב לעבוד ללא שיתוף הפעולה אינו פעיל, aka להזנחה שלך.

להיות זהיר מאוד מה שאתה אומר כן כדי כפי שאתה אולי חושב שאתה מעדכן Java, למשל, בעוד, למעשה, אתה נותן אור ירוק של זיהום. לעשות בדיקת הנאותות, תמיד לקרוא את התנאים ואת הרישיון Conditions/ לפני קבלת אותם. בנוסף, תתרחק דפי מפוקפקות ולהשתמש מקור אמין להורדה רק. אם אתה לא להגן על המחשב האישי שלך עצמך, אף אחד לא יעשה זה אל תזרקו התראה לרוח. שימו לב. . זה הדרך היחידה למנוע זיהומים משם…

הסרת התקנה של Dilyme.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Dilyme.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *