By | July 18, 2018
Remove Dentially.info

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Dentially.info. המדריך להסרת Dentially.info עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

חוטפי דפדפן הם אחד מסוגי נרחב ביותר התפשטות של תוכנות זדוניות. הוא לא נחשב להיות וירוס אמיתי, שכן זה משפיע רק על הדפדפן של הקורבן, לא מערכת המחשב שלהם. . עדיין, זה לא אומר שהם אינם מזיקים. . הם יותר ממסוגל שינוי הגדרות הדפדפן של המשתמש, כמו גם התקנת תוספות זדוני, הרחבות או סרגלי כלים. קורבנות של טפיל תוכנות זדוניות כאלה יבחינו כי דף הבית שלהם, עמודי הכרטיסיות החדשות וספק החיפוש המועדף שונו במשאב מותאם אישית. במקרה הזה, זה אתר האינטרנט Dentially.info.

יתר על כן, חוטפי ידועים להפציץ את הקורבנות שלהם עם כל מיני פרסומות מראה חשוד – מוקפץ, ב- text, באנר, מהבהב הודעות. לעתים קרובות, הם לקדם הצעות בלעדיות שונות, מבצעים, קופונים והנחות, בקשות עדכון מזויף או לזייף כלי השירות. המטרה העיקרית היא ליצור הכנסה של כל קליק שעושה על-ידי המשתמש. זה יוכיח להיות משימה קלה, שכן תוכנה זדונית זו הוא מסוגל לגנוב את היסטוריית הגלישה חיפוש מידע של הקורבן, ולכן קל מאוד ליצור פרסומות אשר המשתמש ככל הנראה ללחוץ על…

האמצעי הנפוץ ביותר להפצת חוטפי דפדפן הן חבילות תוכנה חופשית, הודעות עדכון מזויפים, קישורים מזויף, מודעות, דוא ל זבל, קבצים מצורפים, וכו ‘. אנו ממליצים לקוראים שלנו כדי לקבל את עדכוני תוכנה ממקורות, מורשים ואמינים בלבד. לא סומכים בעיניים עצומות שהודעה מוקפצת אקראי רוצה ללחוץ על הקישור עדכון חשוד. לעתים קרובות יותר מאשר לא, בקשות עדכון להתברר מזויף.

Remove Dentially.info

The Dentially.info Virus

אותו הדבר חל על כל מודעה מוצלת שאתה נתקל על. אם זה נראה יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי, רוב הסיכויים שזה הוא. על ידי לחיצה על מודעות מזויף כזה, אתה יכול לקבל rerouted לאתרי צד שלישי שעלול להיות מסוכן, המבקשים לגנוב את הנתונים האישיים שלך. אנו ממליצים גם בחירה של מצב מתקדם או מותאם אישית באשף ההתקנה, כדי להיות מסוגל לביטול בקלות כל יישום מראה חשוד או תוכנית שנראה לך מיותרים או לא המיועד להורדת מלכתחילה.

חוטפי דפדפן לא נחשבים להיות מאוד מסוכן. עם זאת, מאחורי המודעה שנוצר תוכן עלול להסתיר איום פוטנציאלי. ייתכן לחיצה זיהום וירוס אפשרי כמו סוס טרויאני או אפילו ransomware! . זה לא שווה את הסיכון אם אתה נופל למלכודת של ההאקר, ייתכן ביודעין לאפשר להם גישה למידע האישי שלך, כגון סיסמאות, כתובות IP, חשבונות בנק, מספרי כרטיסי אשראי, אישורי כניסה, מידע אינטרנט, וכדומה

בנוסף, בשלב מסוים, הדפדפן שלך תיכשל לעבוד כמו שצריך כי זה לא תהיה אפשרות להציג את כל המודעות הנוצרים על-ידי הטפיל זדוני. תחווה ירידה פתאומית של הביצועים של הדפדפן, קריסות תכופים קופא, כמו גם חיבור אינטרנט איטי יותר. טפיל זה זדוני יהפכו את חווית הגלישה שלך לגיהינום. אם ברצונך לחזור אל חווית גלישה רגילה, עליך להסיר את חוטפי דפדפן מהמחשב בהקדם האפשרי!

הסרת התקנה של Dentially.info

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Dentially.info מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *