By | November 6, 2017
Remove Deloton.com

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Deloton.com. המדריך להסרת Deloton.com עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

התחום Deloton.com הוא אתר nth מסוכן שם בחוץ. זה אחד, בפרט, הוא מקושר עם זיהום פרסום מגעיל. המראה שלה ציינו כי הנוכחות של adware במחשב שלך. . כן, המזיק שכבר הספיק להיכנס, האתר הוא דרכו של שהרזת לך. לנקוט בצעדים נגד זה בהקדם האפשרי. Adware הוא יישום שיוצר לספירה. על מנת לשרוד, הוא חייב לייצר מסחריים רבים ככל האפשר. ככה זה עוזר זה מפתחים לקבל הכנסה לשלם לכל קליק. אם ייכשל בכך, זה נלקח. זה למה היא עושה את זה בצורה הטובה ביותר להצליח. ברגע זה מזין, המזיק מצרף תוסף מציקים שלה על כל הדפדפנים בעבר אמין שלך. הוא מזריק אותם עם פרסומות.

בכל פעם שתעבור למצב מקוון, המסך כולו מכוסה לגמרי עם פרסומות. אתה רואה באנרים, מבצעים, הצעות, בתוך טקסטים, מודעות וידאו, המחירים הטובים ביותר, קופונים, חלונות קופצים, וכו ‘, ועוד. הם מכסים כל דף שאתה מבקר בו, פקיעה וחסימת תכנים. אם תלחץ עליהם, crooks מאחורי adware משלמים. הופכים את מעסיקם. אבל לא רק זה. דבר שנוצר על ידי וירוס זה יכול להיות מהימן. למעשה, רוב הפרסומות שתראה נפגמו להעברת זיהומים. בלחיצה אחת. זה כל מה שדרוש כדי להוריד עוד טפילים על המחשב נגוע כבר. רוצה להחמיר את המצב הקשה? אנחנו בספק. אז לא לחץ על כלום.

עם זאת, הימנעות הוא פתרון זמני. מודעות הופכים אגרסיביים יותר ויותר עם כל יום שעובר. פרסום ימשיכו להציף את איתם כמו המודעות יותר אתה מבין, גבוה יותר הסיכוי בשבילך ללחוץ על מקבל אותם. הדרך היחידה להיפטר הפרסומות האלה היא להיפטר adware לגמרי. אם לא, במוקדם או במאוחר תלחץ, ואז הדברים להחמיר. לא לקחת את הסיכון הזה השתמש המדריך להסרת שלנו בסוף מאמר זה, לנקות את המחשב לתמיד.

Remove Deloton.com

The Deloton.com Virus

גם אם יש לך עצבים מברזל איכשהו המפולת של מודעות לא מפריע לך, אתה לא יכול להתעלם הסיכון תוכנות זדוניות שאתה נחשפים על בסיס יומי. ולא יכולה להתעלם הסיכון פרטיות. . כן, adware גם מאיימת על הפרטיות שלך. הוא מציץ? לך באינטרנט, אוספת מידע אודות אוהב ולהעדפות שלך. לאחר מכן, היא משתמשת זה כדי להציג את המודעות אשר ניצוץ ההתעניינות שלך. זכור כי המזיק עשוי להחליט להשתמש פרטיך האישיים עבור דברים אחרים גם כן. ההאקרים יכול בקלות למכור אותם לצדדים שלישיים אשר יכולים לעשות איתם כל מה שהם רוצים. ? הכספת נשמע לך כמובן, לא. תעשה לעצמך טובה, חתך השהייה ב של adware קצר ככל האפשר. יותר זמן זה נשאר, הבעיות עוד לפניכם. סיום זה עכשיו. בצע את המדריך להסרת שלנו, והכל יחזור לקדמותו.

איך הגעת נגועים עם Deloton.com? הורדת adware בהתנדבות? אנחנו בספק. ובכל זאת, אתה עדיין מורשה כניסה למחשב האישי, אחרת, זה לא נכנס. את זוכרת אישור כניסה שלה? כנראה שלא כי זה שעבדו עליך. זה עדיין ביקש רשות שלך אבל לא אבר המין הגברי. Adware טקטיקות בדרך כלל פונה הן דוא ל זבל, דפים פגום, קישורים, עדכוני תוכנה מזויפת, טורנטים שלא אומתו, חבילות shareware freeware/, פרסומות של צד שלישי זדוני, וכולי

עם זאת, מה המזיק צריך ביותר להצליח היא שלך רשלנות. אם אתה משלם מספיק תשומת לב, אף אחד הסיבובים מהעירייה תפעל. אם אתה מוטרד, למרות זאת, כל אחד מהם יעשה. אל תזרקי התראה לרוח כאשר אתה נמצא במצב מקוון. . לעמוד על המשמר . זה הדרך היחידה לשמור. על המחשב שלך נקי.

הסרת התקנה של Deloton.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים שעליך לעקוב אחר להסיר לצמיתות הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. סוג msconfigוהקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Deloton.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *