By | November 6, 2017
Remove Daily Visitor Survey

כתבתי את המאמר הזה כדי לסייע לך להסיר Daily Visitor Survey. המדריך להסרת Daily Visitor Survey עובד עבור Chrome, Firefox ו- Internet Explorer.

Daily Visitor Survey היא תוכנית פרסום. הכלי נוכלים יש אסטרטגיה פרסום מוגדרים. זה נותן לאנשים את ההזדמנות כדי להשלים סקרים עבור הסיכוי לזכות בפרס. אם השתתפת בכל סקר מקוון, היית יודע את התרגיל. אתרי אינטרנט שונים החזק ראפלס על פרסים שונים. עם זאת, ישנם אתרי אינטרנט ותוכניות אשר מרמים את האנשים. סקרים רבים תכסיס. אין הם מסגירה. לכל הפחות, את מבזבזת את הזמן שלך על ידי לקיחת חלק בהם. במקרים רבים, הם כרוכים סכנה. Daily Visitor Survey יכול לגרום לך בעיות. אם אתה מסכים להשתתף השאלונים. Adware יכול להוביל אותך לאתרי אינטרנט פגומה ולקבל אתה נגוע בווירוסים.

ההופעה הפתאומית של Daily Visitor Survey עשוי להיות מבלבל. ההסבר הוא כי לך יש את הפוקוס בשלב מסוים. זה יכול היה לקרות בכל רגע נתון. איומים אורבים ברחבי האינטרנט, ממועצת קורבן שאינו לחשוד. הדרך הנפוצה ביותר והמצליחה ביותר להפיץ תוכנות זדוניות היא באמצעות חבילות. מאז בתוכניות ללא רישיון לא מוגנים מפני מניפולציות, זה אותם לשרת למטרה זו. אתה צריך להיות זהיר בעת בחירת כלים. תבדוק אם יש להם מוניטין טוב מלכתחילה. בעת ביצוע ההתקנה, לקרוא את התנאים. . זה איפה לציין תוכנית נוספים. כלל אצבע, אתה צריך לא מתחייב יש נוספת התוכנות הכלולות בתהליך ההתקנה.

דוא ל זבל יכול להיות מסובך. השולח יכול לכתוב בשם ישות מכובד, כמו הפוסט לאומי, המשטרה המקומית, בית המשפט המחוזי, ענף ממשלתי, המוסד, בנק או חברת שליחים. כדי לבדוק אם השולח הוא מי שהוא מתיימר להיות, לחפש את אנשי הקשר שהוא סיפק במכתב. שימו לב כי פתיחת מצורף או בעקבות קישור מפני דואר זבל הודעות דוא ל. זה כל מה שצריך כדי להעביר תוכנית כמו Daily Visitor Survey למחשב שלך. נסיעה התקנות לעבוד בצורה אפילו יותר פשוט. הזנת אתר פגום ליזום את ההורדה ולהתקין של התוכנית כלולות. אם אינך בטוח באשר לאמינותו של פלטפורמה נתון, עדיף לעשות את המחקר לפני ביקור זה. מומלץ לעקוב רק בקישורים הניתנים על ידי אתרי אינטרנט מאושרים אנשים אמינים.

Remove Daily Visitor Survey

The Daily Visitor Survey Virus

? מתי הוא עשה את דרכו לתוך המערכת שלך, Daily Visitor Survey יתחיל להראות לך סקרים עם הבטחה כי אתה יוענק להשלמתן. תתבקש לענות על כמה שאלות פשוטות על ההרגלים שלך עבור הסיכוי לזכות כסף או פרס גשמי. כדי להפעיל את הסקר, יהיה עליך ללחוץ על הכפתור בתחתית החלון המוקפץ. אם לא, יהיה בסדר. אבל אם אתה, הכלי נוכלים יכול להפנות אותך אל אתר מסוכן. גם אם זה לא קורה, תתבקש למלא כמה פרטים ולענות על שאלות לגבי הרגלי האישי ותחומי העניין שלך. אתה לא צריך לספק מידע בפני ישות לא ידוע. אפשר לעשות שימוש לרעה בפרטים כלשהם שלך לחשוף. שמירת סודיות הם לא לזלזל.

הבעלים של Daily Visitor Survey משלמים כדי לקשר לאתרי צד ג’. Adware הפניות משתמשים באמצעות הסקרים. על מאמציהם, המפתחים שווייטנאם מוענקות עמלות. הסכום המדויק תלוי מספר הקליקים רשום. טכניקה זו monetizing כראוי שכונה מערכת תשלום לכל קליק. לא לחשוף את הפרטים המקיפים את הסקרים. מאז לא תשלם לקבלן, עדיפות לא נחשב הביטחון האישי שלך. חלק מאתרי האינטרנט קישורים פרסום העלול להיות לא בטוח. אנו ממליצים לך כדי למחוק את התוכן על-ידי Daily Visitor Survey. בעוד חלק הסקרים עשוי להיות לגיטימי, אחרים עשויים להיות חלק מזימה זדונית.

יש עוד איום אבטחה שעליך לדעת אודות. Daily Visitor Survey הוא מלקט נתונים. הוא עוקב אחר הפעלות הגלישה של אנשים, רשומות כל מיני מידע שזה יכולים לגשת דפדפן האינטרנט שלהם. זה מקיף את היסטוריית גלישה, עוגיות, הקשות, IP כתובת, דוא ל, מספר טלפון, מיקום גיאוגרפי, מיקוד, פרופיל דמוגרפי, שמות משתמש, סיסמאות, אישורים כספיים, קלט אחר. Adware חבילות הנתונים שנאספו בתוך קטלוגים ושולח אותה אל שלה ולבעליו. שיוכלו למכור אותו בשווקים דארקנט מבלי לרכוש את רשותך. את המידע האישי והפיננסי שלך יכול ליפול לידיהם של פושעי סייבר.

הסרת התקנה של Daily Visitor Survey

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה יודע כיצד לעשות זאת, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2. בבקשה, בצע את השלבים בדיוק כדי להסיר Daily Visitor Survey של הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

להיכנס הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין באפשרותך להסיר Daily Visitor Survey מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *