By | September 25, 2018

האם אתר האינטרנט Crtmatix.com אמשיך להציק לך בכל פעם שאתה פותח את הדפדפן שלך? קיומה היא סימן רע מאוד. המראה של דף זה אומר דבר אחד – הדפדפן שלך כבר הסתננו על ידי טפיל מגעיל מתוך הקטגוריה חוטפי דפדפן. ברגע חוטפי פולש, זה לשנות את הגדרות הדפדפן. זה יכול אפילו להתקין יישומים מפוקפק, הרחבות או סרגלי כלים אחרים על הדפדפן שלך, מבלי לבקש את רשותך. אבל הכי גרוע הוא עדיין לבוא.

חוטפי דפדפן יפקח על כל צעד כי אתה לעשות באינטרנט, וכן לאסוף נתונים אינטרנט כמו גלישה היסטוריה והחיפושים, כך זה יהיה מסוגל ליצור תוכן פרסומי ממוקד אתה להיות נמשכת יותר. עבור כל קליק שתבצע על המודעות שנוצר, ישלמו את הטפיל. הדבר הוא, אתה לא יכול לבטוח החוטף להצגת המודעות מובילה לאבטחת עמודים. תוכנה זדונית זו לא מתוכנת כדי לאמת את התוכן שקודמו שזה יראה על המסך. אתה עלול לקבל הופנה לאתרים חיצוניים חשוד ומסוכן אפילו, אם אתה לא זהיר מספיק.

הדרכים הנפוצות ביותר עבור החוטף דפדפן להדביק את המחשב שלך היא באמצעות הודעות דוא ל זבל, קבצים מצורפים דוא ל ו קבצי הפעלה, קבצי torrent, נגוע קישורים, המודעות, חבילות תוכנה, עדכון מזויף בקשות. תמיד לשלם קרוב לב מה אתה לוחץ על זמן באינטרנט. לא באופן עיוור סומך מוקפץ אקראי, במיוחד אם הם טוענים שהם עדכונים חשובים. אם עליך לעדכן את תוכנית במחשב, מסתמכים על מקורות רשמיים, מורשה בלבד.

אנו ממליצים בחום להתרחק דוא ל זבל, מאז הזדונית ידוע לעתים קרובות לקבל להפיץ בדרך זו. בעת התקנת תוכנה במחשב שלך, זה תמיד הכי טוב לבחור Custom/ מצב מתקדם באשף ההתקנה. בעשותם כך, אם קיימות תוכניות הבונוסים המוסתרות או יישומים, הם יהיו גלויים כדי לבטל את הבחירה, אז הם לא הותקן במחשב שלך.

חוטפי דפדפן יכול בקלות להשתלט על דפדפנים שלך. מוזילה פיירפוקס, גוגל כרום, ספארי, האופרה, הקצה של Microsoft, Internet Explorer – אין היישום הוא חסין בפני השפעתו זדוני. מרגע שהחוטף מתקשר את הדפדפן שלה “בית”, זה יתחיל לזרוע הרס. הדפדפן שלך יתחיל לקרוס ומקפיאים על בסיס יומי, בגלל הפרסומות כבד שהוא עשוי להציג על-ידי הטפיל. במוקדם או במאוחר, זה יפסיק להגיב לגמרי

חוטפי גם להוות סיכון ענק את המידע האישי והפיננסי, אשר יכול בקלות ליפול לידיהם של נוכלים אם לא תפעל כנגד האיום הזה ברגע אתה מבחין בכך על המכשיר. ככל לך להשהות את הסרתה, הנזקים יותר התוכנה הזדונית יוכלו לעשות. אם אתה לא יודע איך להיפטר של חוטפי דפדפן זה, אנחנו יכולים לעזור לך עם משימה זו. כל שעליך לעשות הוא לעקוב אחר ההוראות שלנו.

הסרת התקנה של Crtmatix.com

STEP-1לפני שמתחילים את תהליך ההסרה אמיתי, עליך אתחול במצב בטוח. אם אתה מכיר עם משימה זו, לדלג על ההוראות הבאות והמשך לשלב2. אם אתה לא יודע איך לעשות את זה, הנה איך להפעיל מחדש במצב בטוח:

עבור Windows 98, XP, מילניום, ו- 7:
אתחל את המחשב. כשמופיע המסך הראשון של מידע, להתחיל שוב ושוב הקשה על מקש F8. לאחר מכן בחר בטוח מצב עם רשת מתוך האפשרויות.
Safe Mode with Networking
עבור Windows 8/ 8.1
לחץ על לחצן התחל, לאחר מכן לחץ על לוח הבקרה-> מערכת ואבטחה — > כלי ניהול — > תצורת המערכת.
Windows 8 Safe Mode with Network
סימון האפשרות אתחול בטוח ולחץ על אישור. לחץ על הפעל מחדש כאשר נשאל.
עבור Windows 10
פתח את תפריט ההתחלה, לחץ או הקש על לחצן ההפעלה.
win10 safemode 1
תוך שמירה על מקש Shift לחוץ, לחץ או הקש על הפעלה מחדש.
win10 safemode 2

STEP-2להלן השלבים עליך לבצע כדי להסיר את החוטף מתוך הדפדפן:

להסיר מוזילה פיירפוקס:

פתוח פיירפוקס, לחץ על פינה הימנית העליונה , לחץ על הרחבות, פגע הרחבות הבא.
firefox extensions
לחפש חשודים או לא ידוע הרחבות, להסיר את כולם.

להסיר כרום:

פתח כרום, לחצו על סמל תפריט כרום בפינה הימנית העליונה — >יותר כלים — > הרחבות. שם, לזהות את התוכנה הזדונית ובחר כרום-זבל-סמל (הסר).
chrome extensions

להסיר מן Internet Explorer:
IE פתח ולאחר מכן לחץ על IE הילוך הסמל בפינה השמאלית העליונה — > נהל הרחבות.
ie gear
מצא ההרחבה זדוני. להסיר אותו על ידי לחיצה על בטל.

STEP-3

קליק ימני על קיצור הדרך של הדפדפן, לחץ על מאפיינים. הסרת כל לאחר. .exe “בתיבה יעד .

ff shortcut

STEP-4

פתח את לוח הבקרה על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. לכתוב appwiz. cpl בשדה ולאחר מכן לחץ על אישור.

appwiz

כאן, למצוא כל תוכנית הייתה כוונה להתקין או להסיר את זה.

STEP-5

להפעיל את מנהל המשימות על-ידי לחיצה ימנית על שורת המשימות ובחירה בפקודה הפעל את מנהל המשימות.

task manager

התבונן בקפידה שמות הקבצים ואת תיאור של התהליכים פועל. אם אתה מוצא כל אחד חשוד, לחפש בגוגל את שמה, או ליצור איתי קשר ישירות כדי לזהות אותו. אם תהליך זדוניות, לחץ עליו לחיצה ימנית ובחר סיים משימה.

STEP-6

Config MS פתוח על-ידי החזקת מקש Win ו- R ביחד. הקלד msconfig , והקישו על Enter.

msconfig

עבור אל הכרטיסיה אתחול ולהוריד את ערכי “לא ידוע” בתור יצרן.

עדיין אין אפשרות להסיר Crtmatix.com מהדפדפן שלך? . בבקשה, השאירו תגובה להלן, המתאר אילו צעדים שביצעת. אני אענה מיד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *